İçeriğe Yönlendir

Dsmart

ibrahim Olkun

Recommended Posts

ibrahim Olkun

Merhaba Dsmart  internet ve Tv kanalları 24 sabit 57 tl imiş bunun içibde 40gb kotalı  4mbps hızında 40gb  dolduğunda hız 1mbps  düşüyormus önerirmisiniz yada ekonomik kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini almak isterim Ben süper online kullanıyordum ev telefon dahil 62 tl ödüyordum şimdi sadece internet 89 tl istiyorlar.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

evde tv izleme durumunuzu bilmiyorum ama çok tv izlemediğim için turk net kullanıyorum 3 aydır,30-32 mbps arası hız alıyorum,tahahhutsüz beğenmedin kullanma aylık 65 tl tavsiye ederim...tv seçeneği için alternatif çok....

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Erdem bey tv den memnunum olmasa da olur hizmeti nasıl  gerçi Tahahhutsüz olmasıda iyi bir olay ilginiz için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Evde netspeed internet kullanıyorum  56 tl taahhüt yok ..

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

16 mbps kotasız internet ve sinema dizi paketi 85 tl ye kullanıyorum.Hiçbir kopma ya da hız kaybı  (pazarlar hariç) yaşamadım bu güne kadar.Oldukça memnunum..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

D-Smart var bizde, download fena değil ama upload çok kötü.

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Evren bey ilginiz için teşekkür ederim birde vodafon a bakayım diyorum sanırım hepsi aynı gibi fiyatlar nerdese yüzde yüz artı

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Mehmet bey bende öyle düşünüyorum tv kanalıda veriyorlar ama boş 57 tl verdiüimde pek hizmet alamayacağım gibi geliyor 

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek

Şu an en dürüst ve uygun  internet sağlayıcı Türk Net. İndirme yükleme hızı mükemmel, sınırsız kotasız, her yöne 1000 dakika ev telefonun.64 TL. taahhahüt yok.

Netflix  Dsmart dan daha iyi bir fiyatlandırma politikası sağlamış tüm flimler aylık 15 TL. izliyoruz. Tüm dizileri vizyondakiler, ek fatura yok sözleşme yok taahhahüt yok ikisini de yıllardır kullanıyorum hiç bir sorun yok.

Turkcell Superonline, TTNET, Türk Telekom, vodofon ve Dsmart dan  çok şikayet duydum.

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Mehmet bey Erdem beyde Memnun 65 tl ödüyormuş türk net yönünde değerlendireyim 8 günüm kaldı ayın 7 de bitiyor.ilginiz için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Internetini kullanmiyorum ama fikir vermesi acisindan dsmart butun kanallar 32 TL oduyordum (1 yil taahhut, 8 yil aboneligim vardi), gectigimiz hafta itibariyle kapattirdim; en son ayni paket icin 25 TL onerdiler kabul etmedim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dsmart için ben de 20 lira ödüyorum.. tüm kanallar.. 1 yıl taahhüt galiba. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Telefon internet çok pahalı şeyler oldu.. 

Tv Dsmart 20 lir0.. 

İnternet 24 gb. 2 yıl kotalı.. ilk yıl 60 ikinci yıl 50 lira.. 

Telefon 20-30 lira arası bişey olmalı.. 

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Türk Net le 65 tl ye Anlaştık 60 tl kurulum otomatik ödemede %50 indirim yaptılar Mehmet  Naki bey izin isminizi vererek ikimizde bir ay ücretsiz kullanacaz bilginiz olsun umarım kızmadınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Telefon internet çok pahalı şeyler oldu.. 

Tv Dsmart 20 lir0.. 

İnternet 24 gb. 2 yıl kotalı.. ilk yıl 60 ikinci yıl 50 lira.. 

Telefon 20-30 lira arası bişey olmalı.. 

Ben de 25 TL iyi teklif aldim diyordum abi, iyi ki kabul etmemisim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Türknet'e ciddi bir yönelim var.Umarım alt yapısı bunu kaldıracak kapasitedir ve bu dönüşüm sürecini iyi yönetebilirler. Yoksa mevcut aboneliklerini kapatıp Türknet'e geçenler geri dönmek istediklerinde acayip fiyatlarla karşılaşabilirler. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben de 25 TL iyi teklif aldim diyordum abi, iyi ki kabul etmemisim [emoji3]

Ben çok direnmiştim ama [emoji23]
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Ben Süperonline kullanıyorum ayın 7 bitiyor Türk net süper online modemi ve fiberi ile kullanabileceğimi söyle nasıl oluyor bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli
(düzenlendi)

D-smart TV (full paket) : Dizi-Sinema-Belgesel-Spor (2019 yeni Dekoder dahil (kayıt özellikli))

D-smart TV - Yan Oda (sinema paketi) : Dizi-Sinema-Belgesel (2019 yeni Dekoder dahil)

D-smart İnternet : Limitsiz-20 mbit hız

Toplam fatura bedeli : 98 TL

Not : 10 yıllık D-smart müşterisiyim.

tarihinde Ahmet Kaleli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
ibrahim Olkun

Merhabalar Turk net le anlaşamadık bağlantı üçretini 60 tl dediler otamatik ödeme talimatı verirseniz 30tl düşer dediler bende tamam dedim otamatik ödeme talimatı verdim 1 sonra bana bağlantı üçreti size yanlış yansıtılmış 90 tl denildi bu sizin hatanız dedim kabul etmediler şimdi 65 tl hizmet alacam yarın 100 mi diyeceksiniz dedim ses yok bende güvensizlikten dolayı iptal ettim yine süper onlinedeyim . ( 350 tl de modem üçreti varmış onu söylemediler. modem bize aitmiş.)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Kürşat Gönüllü

Son mesaj 2019 a ait.>Epey zaman geçmiş. Fiyatlar ne oldu kimbilir!Türk telekom evde internetten ayrılmayı düşünüyorum. Yakın zaman içinde yeni int.sağlayıcı anlaşması yapan var mı? Ne tavsiye edersiniz? 90 tl ye kadar olsa iyi olur.

TTnet 110 istiyor. 20MBps hız/ upload berbat/2yıl da taahhüt istiyor. Sözleşme bitişine 1.5 ay var. :(

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

D smart Sinema+ Spor paketi, 24 mb Vdsl 89 TL. (yaklaşık 10 yıllık aboneyim) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kürşat Gönüllü yazdı:

Son mesaj 2019 a ait.>Epey zaman geçmiş. Fiyatlar ne oldu kimbilir!Türk telekom evde internetten ayrılmayı düşünüyorum. Yakın zaman içinde yeni int.sağlayıcı anlaşması yapan var mı? Ne tavsiye edersiniz? 90 tl ye kadar olsa iyi olur.

TTnet 110 istiyor. 20MBps hız/ upload berbat/2yıl da taahhüt istiyor. Sözleşme bitişine 1.5 ay var. :(

Arada da şunu hediye ediyoruz bunu hediye ediyoruz diyerek ömür boyu bağımlı yapacaklar.. 

Şimdi iptal ettirmek istesen kim bilir kaç tane taahhüdün çıkacak :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...