İçeriğe Yönlendir

Aracım Çekildi

Metin Genç

Recommended Posts

Metin Genç

Merhabalar.

Bundan 9 gün önce hatalı park yüzünden aracım çekildi ve aynı gün gidip 100TL  + 15 TL = 115 TL ücreti ödeyerek otoparktan aracı aldım.

Bugün e-devletten bir sorgulayım dedim baktım aynı güne kesilmiş 108 TL ceza var görünüyor ancak ne makbuz no ne de başka birşey var,  Ödemek için internet vergi dairesi sitesine yönlendiriyor, oradaki sorguda çıkmıyor, beyanla da ödeyemiyorum makbuz numarası olmadığı için..

Çekilen araca ayrıca park cezası yazılıyor mu? ve bu cezayı nasıl öderiz başka türlü? 15 güne kadar ödenirse %25 indirim var çünkü

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Çekici kendi kafasına göre aracı çekemiyor. Önce polis ceza yazıyor , akabinde araç otoparka çekiliyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hatalı park cezası, çekici ücreti ve otopark parası alıyorlar.

ne kadar hatalı bir park tabi bunu sorgulamak imkansız. park edilmez işareti olmayan yerden arabamı çekip uyuz etmişlerdi...

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
14 dakika önce, Erhan Doruk yazdı:

Çekici kendi kafasına göre aracı çekemiyor. Önce polis ceza yazıyor , akabinde araç otoparka çekiliyor.

+1

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
34 dakika önce, Metin Genç yazdı:

Merhabalar.

Bundan 9 gün önce hatalı park yüzünden aracım çekildi ve aynı gün gidip 100TL  + 15 TL = 115 TL ücreti ödeyerek otoparktan aracı aldım.

Bugün e-devletten bir sorgulayım dedim baktım aynı güne kesilmiş 108 TL ceza var görünüyor ancak ne makbuz no ne de başka birşey var,  Ödemek için internet vergi dairesi sitesine yönlendiriyor, oradaki sorguda çıkmıyor, beyanla da ödeyemiyorum makbuz numarası olmadığı için..

Çekilen araca ayrıca park cezası yazılıyor mu? ve bu cezayı basıl öderiz başka türlü? 15 güne kadar ödenirse %25 indirim var çünkü

Ceza tebligatını teslim aldığınızda yada postacı size ulaşamazsa mahalle muhtarına teslim ettiği gün 15 günlük indirim süreniz başlıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim aracım da çekildi, ceza makbuzu hiç bir yerde yok. Ne olacak, çözemedim valla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Benim aracım da çekildi,

yardımcı olalaım nereden saat kaçta adres ne?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
11 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

yardımcı olalaım nereden saat kaçta adres ne?

Pışşııık :D Aldım geri bile aracı. Bi gece yanına gittim ki yok :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
10 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Pışşııık :D Aldım geri bile aracı. Bi gece yanına gittim ki yok :D

taam cezayı ben öderim adres neydi?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
7 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Benim aracım da çekildi, ceza makbuzu hiç bir yerde yok. Ne olacak, çözemedim valla.

yazmamışlardır , bazen oluyor öyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
(düzenlendi)

Aynı şey başıma geldi park cezası 4 ay sonra adresime geldi. Tebliğ edildiği tarih itibariyle 15 gün içinde indirimli ödersiniz. İsterse 1 yıl sonra gelsin. 

tarihinde Ali Ozan Yurtsever tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
19 saat önce, Metin Genç yazdı:

Merhabalar.

Çekilen araca ayrıca park cezası yazılıyor mu? ve bu cezayı nasıl öderiz başka türlü? 15 güne kadar ödenirse %25 indirim var çünkü

Metin Bey emniyetin sitesinden kontrol ettiniz mi cezayı orada istediğiniz bilgilere ulaşabiliyorsunuz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...