İçeriğe Yönlendir

Muayeneden Geçmek

Ümit Türk

Recommended Posts

Yılmaz Gökçe

Geçmiş olsun. 

Geçen ay babamın 79 model reno 12 stw de geçti vizeden.

Onu görünce benim araçta sıkıntısız geçer heralde diye düşündüm 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
Bir saat önce, Yılmaz Gökçe yazdı:

Geçmiş olsun. 

Geçen ay babamın 79 model reno 12 stw de geçti vizeden.

Onu görünce benim araçta sıkıntısız geçer heralde diye düşündüm 😁

Focusun geçmeyecegi yermi var.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
4 saat önce, Murat Kırmızı yazdı:

Son muayenemde yaklaşık 1,5 ay önce geceden her şeye bakıyoruz babamla. İkimiz de aynı anda soktuk arabalarımızı, öncesinde kontrolleri  yaptık sorun yok. Muayeneye girdik aynı anda bitti ve tak ben geçemedim :) Sebebi geri vites lambası yanmıyormuş. Memur arkadaşa dedim bir yanlışlık olmasın yeni kontrol ettik. Yok yanmıyor dedi uygulamalı gösterdi, hakikaten yanmıyor. Bu muayene öncesi araçlara bir şeyler oluyor galiba. Benzer 2. vaka bu başıma gelen. Sonra git (geri vites müşürü bozukmuş) arızayı hallettir gel derken son anda o gün muayene olan son araç olarak işimizi bitirdik. 4 saat sürdü maalesef ! 

Siz iyi geçmişsiniz sorunsuz, tek seferde. Bende hep bir kısmetsizlik var.

Aynısı geldi başıma tam muayene anı yanmadı ağır kusur kağıdını verdiler yanmaya başladı bende arka taraftan çıkıp muayene tekrarı girişi yapıp bir daha girdim geçtim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
7 saat önce, Murat Kırmızı yazdı:

Son muayenemde yaklaşık 1,5 ay önce geceden her şeye bakıyoruz babamla. İkimiz de aynı anda soktuk arabalarımızı, öncesinde kontrolleri  yaptık sorun yok. Muayeneye girdik aynı anda bitti ve tak ben geçemedim :) Sebebi geri vites lambası yanmıyormuş. Memur arkadaşa dedim bir yanlışlık olmasın yeni kontrol ettik. Yok yanmıyor dedi uygulamalı gösterdi, hakikaten yanmıyor. Bu muayene öncesi araçlara bir şeyler oluyor galiba. Benzer 2. vaka bu başıma gelen. Sonra git (geri vites müşürü bozukmuş) arızayı hallettir gel derken son anda o gün muayene olan son araç olarak işimizi bitirdik. 4 saat sürdü maalesef ! 

Siz iyi geçmişsiniz sorunsuz, tek seferde. Bende hep bir kısmetsizlik var.

benimde geri vites sorun olmuştu aha yandı aha yanmadı dediler bende yanlarındayım. neyse geri takıldı yandı çok şükür dedim :):) bir an gözümde canlandı. 2 ay önce başıma geldi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Kangal
17 dakika önce, Ümit Türk yazdı:

benimde geri vites sorun olmuştu aha yandı aha yanmadı dediler bende yanlarındayım. neyse geri takıldı yandı çok şükür dedim :):) bir an gözümde canlandı. 2 ay önce başıma geldi.

çok şükür geçtin ya boşver 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...