İçeriğe Yönlendir

Opel Astra J Kasa En Dolusu Hangisi?

Mehmet Delen

Recommended Posts

Mehmet Delen

Arkadaşlar hayırlı bayramlar öncelikle, bir sorum olacaktı opel astra j kasa ların boştan doluya doğru sıralaması en fullü hangileri acaba. Birde astralarda 1.4 mü 1.6 tercih etmeliyim sizce cvp lar için çok teşekkürler.... 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

J kasada donanim karmasasi var, makyajli modellerde ozellikle sedanlar degisik.

Edition baz donanim, sonra Enjoy Plus idi, Edition Plus eklendi, Sport, Sport Still ve Cosmo.

1.4T tercih ederim, 1.6 da isinizi gorur. Ben 1.6 kullanicisiyim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Opelde nerdeysen tum modellerde karmasa var 😊

1.4 Turbolu olan daha bir guzel motora sahip.Normal 1.6 olan 115bg lik atmosferik cunku.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Gecen bir yerde gormustum burda paylasmam dogru olmaz mesela sis fari bile olmayan astra ya Aracimiz cosmo pakettir yazmislardi😊

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Astracılar daha iyi bilir. Fakat 1.6 motor atmosferik olduğu için özellikle rampalarda nazlanıp sizi üzebilir. Hemen toplamaz. 1.4 turbonunda katkısıyla hem beygir hem de tork değeri açısından işinizi fazlasıyla görecektir. Zira J kasa Astra oldukça ağır bir araç. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Astracılar daha iyi bilir. Fakat 1.6 motor atmosferik olduğu için özellikle rampalarda nazlanıp sizi üzebilir. Hemen toplamaz. 1.4 turbonunda katkısıyla hem beygir hem de tork değeri açısından işinizi fazlasıyla görecektir. Zira J kasa Astra oldukça ağır bir araç. 
Eski 1.6 16V Boram ne ise bu da ayni. Her 1.6 atmosferik gibi Astra J de. Borada 3 ilr ciktigim rampayi bunda da 3 te cikiyorum. Megane 2 de ayni sekilde idi. Astra da ki olay erken devirlenir erken duser.

Su var 1.4T 140 hp cok cezbedici duruyor. LPG 1.6 ya gore daha uyumlu ve sanirim ki yeni nesil araclarda turbo motorlarda sirali sistem uygulanan tek:) 1.6 da supap olayi var. 1.4T de karsilasmadim. Benim 1.6 ile lpg de yaklasik 60 bin km oldu sukur sorun yok.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Atmosferik olanlarin geninde olan bir durum.Rampada biraz keyifsizler. Ama isin icine turbo girince durum degisiyor..

Metin hoca ile farkli kasa arac fakat ayni motor mevcut araclarimizda..Araclar 1.6 motor oldugundan tahmin edildigi gibi ölü degiller.115bg baska hafif bir kasa olsa da bu kadar nazlanmazdi rampada..

Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

Paketleri çok karışık inceledim, inceledikçe kafam dahada karıştı valla napcam bilmiyorum, 60,70 bin bütçe ile 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
5 dakika önce, Mehmet Delen yazdı:

Paketleri çok karışık inceledim, inceledikçe kafam dahada karıştı valla napcam bilmiyorum, 60,70 bin bütçe ile 

60 bininiz varsa tertemiz h kasa.70 bininiz varsa temiz orta kasa j.😊 J kasada dizel oneririm ama.J kasanin benzinlisiyle h kasanin benzinlisi ayni motor cunku.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
60 bininiz varsa tertemiz h kasa.70 bininiz varsa temiz orta kasa j.[emoji4] J kasada dizel oneririm ama.J kasanin benzinlisiyle h kasanin benzinlisi ayni motor cunku.
Naptin ya 60 a 3 takla atmis 5 kere dönmüş 10 kere el degismis J kasa alsak [emoji16]
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
14 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Naptin ya 60 a 3 takla atmis 5 kere dönmüş 10 kere el degismis J kasa alsak emoji16.png

70 e dedim bidaaa oku 😁

Kendi arabasi ya fiyati begenmedi 😁

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bir de Business donanımı var sanırım. O daha da boş. Business olunca bi beklenti içine giriyor insan ama kıyaslayınca aslında filo aracı olduğu anlaşılıyor. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
70 e dedim bidaaa oku [emoji16]
Kendi arabasi ya fiyati begenmedi [emoji16]
60 a da alinir yav tertemiz J onu diyom [emoji16]
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bir de Business donanımı var sanırım. O daha da boş. Business olunca bi beklenti içine giriyor insan ama kıyaslayınca aslında filo aracı olduğu anlaşılıyor. 
Aynen birde Business vardi iyi hatirlattin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
33 dakika önce, Metin Akbal yazdı:
12 saat önce, Alpay Sumer yazdı:
zor diyorum bende emoji4.png

Bulunur bulunur.

hadi bul bana da goreyim seni 😁 Cillop olmasa almam bilesin elinde kalir 😁 dizel olsun.40k alti, cizik dahi olmayacak, yaği ayni ben gibi 8k da degismis bakimlarini aksatmamis olsun 😁 ha bir de cift ekspertiz istiyorum. 😛

60 a zorlanirsan 10 daha ekle hatta 😛

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
hadi bul bana da goreyim seni [emoji16] Cillop olmasa almam bilesin elinde kalir [emoji16] dizel olsun.40k alti, cizik dahi olmayacak, yaği ayni ben gibi 8k da degismis bakimlarini aksatmamis olsun [emoji16] ha bir de cift ekspertiz istiyorum. [emoji14]
60 a zorlanirsan 10 daha ekle hatta [emoji14]
Tatlim dizel dersen H kasada bulamazsin ki [emoji16]
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
49 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Tatlim dizel dersen H kasada bulamazsin ki emoji16.png

1.7 “steyşınvagon” verelim arkadaşa. Hem meşhur Isuzu motoru.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:

Tatlim dizel dersen H kasada bulamazsin ki emoji16.png

nasil yani? H kasada dizel var 1.3

O km de bulamam ayri konu 😛

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
3 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

nasil yani? H kasada dizel var 1.3

O km de bulamam ayri konu 😛

Doğru diyosun yaaa. Benim kafa G kasaya gitti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Öğretmen arkadaşım bayramdan 1 hafta önce 2012 model 1.4 Turbo Sport manuel hatasız beyaz, km 70 bin civarı olanını 58000 TL ye sattı. Araba çok temizdi. Umarım referans olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Öğretmen arkadaşım bayramdan 1 hafta önce 2012 model 1.4 Turbo Sport manuel hatasız beyaz, km 70 bin civarı olanını 58000 TL ye sattı. Araba çok temizdi. Umarım referans olur.

Uzulerek soyluyorum bedava gitmis. Makyajli kasa miydi?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Makyajlı kasa nasıl oluyor bilmiyorum. Ama farları koyu renkli gibiydi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...