İçeriğe Yönlendir

Kango Tamir İçin Yer Tavsiyesi.

Hacı Şenyurt

Recommended Posts

Hacı Şenyurt

Değerli arkadaşlarım. 24 yıllık arkadaşım Giresun Dereli tarafında köyüne giderken kango aracı ile kaza yapmış. Çok şükür kendisinde ve ailesinde ufak tefek sıyrıklarla kurtulmuşlar. Ancak araç alttan bir kaya parçasını yaklaşık 200 metre civarı sürüklemiş. Tahminim radyatör motor alt kısmında ciddi sıkıntılar olabileceği yönünde. 

Sizlerden ricam Giresun ağır sanayinde en erken ve güzel bir biçimde bu araca bakabilecek ve tamirini yapabilecek yerler var ise haber vermenizi istiyorum. Şimdiden herkese destekleri için teşekkür ederim.

(Konu yanlış yerde açılmış ise hem özür dilerim bende doğru yere taşınmasını rica ediyorum. )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

@Mehmet Pınar Bey buralarda iseniz yardımınızı rica ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Hacı birazdan arayacağım seni. 

Haberi var arkadaşın. İrtibata geçin haber bekliyor 

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Konuyu yeni gördüm, Servet abi yardımcı olacağım demiş. Ben şu an Ankaradayım ama Cumartesi döneceğim.Bayram boyu neresi açık bilmiyorum. Ancak cumartesinden sonra yardımcı olabilirim

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
On 5.06.2019 at 23:16, Mehmet Pınar yazdı:

Konuyu yeni gördüm, Servet abi yardımcı olacağım demiş. Ben şu an Ankaradayım ama Cumartesi döneceğim.Bayram boyu neresi açık bilmiyorum. Ancak cumartesinden sonra yardımcı olabilirim

Mehmet bey, teşekkür ederim. Kardeşimin aracı dün açılmaya başlamış. Servet abinin yardım İçin yönlendirdiği arkadaşımızda destek olmaktadır. Sizden de belki Cumartesi sonrası İçin destek rica edebilirim. İyi bayramlar dilerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Geçmiş olsun, ben Giresunluyum ama 19 yıl oldu memleketten çıkalı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...