İçeriğe Yönlendir

Honda CRX'i Nasıl Bilirsiniz? Nam-ı Diyar Del Sol

Osman Ünal2

Recommended Posts

Osman Ünal2

Merhaba Değerli Forum, yukarıda bahsi geçen araçla alakalı olumlu olumsuz fikirlerinizi bekliyorum. Şuan bu aracı alma arefesindeyim.Fikirlerinize ihtiyacım var.  Araç 103.xxx Km'de otomatik vites motor kodlu civic'lerde kullanılan "b16z6" kodlu 123 HP motora sahip.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Osman Ünal2 yazdı:

Merhaba Değerli Forum, yukarıda bahsi geçen araçla alakalı olumlu olumsuz fikirlerinizi bekliyorum. Şuan bu aracı alma arefesindeyim.Fikirlerinize ihtiyacım var.  Araç 103.xxx Km'de otomatik vites motor kodlu civic'lerde kullanılan "b16z6" kodlu 123 HP motora sahip.

93 model, 103 binde hemde CRX?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Emrah Altun yazdı:

Valla bu yaşta bu km de araç kaldıysa Rahmi Koç müzesine alsınlar bence.

ve tek parça kaldıysa tabi.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Motor Hondanın en saglam bloklarından biri, B18 li intergram vardı 91 model 350 binde saat gibiydi.

Bu kasada tek bildiğim tavan iyi incelenmeli.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bekar olsam hemen alırdım. Tipi çapı çok güzel bence.

Piyasada nadir görülmesine rağmen, çok yakınımda denk gelmişti bir tane ama, aile olunca olmuyor işte.

Aaaaah ahh. Bi iç çekesim geldi bak.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bekar olsam 4WS li honda prelude almak isterdim 2.2 VTI :f1: 

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam öncelikle crx başka delsol başka. delsollar crx diye geçse de aslında tamamen farklı. baktığınız araba b16 kodlu yani sohc vtec. performans olarak kesinlikle tatmin edicidir. piyasada Amerikan geçer. crx lerle hayatım boyunca çok haşır neşir oldum. gerçekten bambaşka arabalar. 90 model üstten çift egzantirik 136(d16 motor kodlu) beygir klimalı ve aerodinamik i mükemmel olan bir araç olduğu düşünüldüğünde muazzamlığı ortaya çıkıyor. biz  o zamanlar şahin 4 ileri mi 5 ileri mi onu tartışıyorduk sanırım. 88 yılından 92 yılına kadar üretimi olsa da esas şahlanması 90 yılıdır. 93 den sonra da delsol olarak devam etti ama kasa tamamen farklı. modifiyeye inanılmaz uygun motorları var. ama yedek parça dersennn.... orası işte tam bir muamma. ön camını bile otobüs camından kesmek zorunda kalanlar var. yedek parça sorun olmaz dersen alacaksın bir tane garajına koyup zevk için bineceksin.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Arkadaşlar bilgiler için teşekkür ederim. Araç gümrükteydi ancak ihale beklediğim fiyatın çok üstüne çıktı. Nasip değilmiş🙂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...