İçeriğe Yönlendir

Arabamın Ederi Nedir Sizce ?

Çağatay Kılınç

Recommended Posts

Çağatay Kılınç

2004 model focus ghia otomatik vites aracım 179xxx kmde. Sunroof lu model Aytozu grisi renginde oldukça parlak boyası. Her yıkamada cilâlarım. Bakımları için parçalar tamamen orijinal motor yağı mobil kullanıldı. Yağ  yakması yok lpg li.4 amortisör sachs yeni değişti. Şanzıman yağı 10 k km kadar oldu değişeli.Piyasa elbette az çok belli lakin sormak istediklerim de var. Aracının şoför kapı kuşak altı yarım parça boya var haricinde tüm parçalar orijinal ve boyasız. İç döşemeler oldukça güzel kumaşlar tavan ön panel yıpranmamış hiç. Tavan ve kaputta birkaç yerde 1 cm kadar çapta kuş pisliği lekesi var. Aracın 896 tl lik plakadan ve şasi no dan da sel olarak yazan ağır hasar yazmayan hasar miktarında çizik görünen bir hasar var. Bu sel hasarı tam 13.5 sene önce olmuş ben 40 k km kadar kullandım bir kere hata çıkmadı yolda bırakmadı. Bu tip hasarlara biraz farklı yaklaşıyor insanlar haklı olarak ama üzerinden geçen 13 sene de var. Şimdi bu anlattıklarıma göre bunun ederi min ne olmalı değiştirmeyi düşünüyorum. Biraz uzun anlattım kusura bakmayın ama forumdan da görüş almak isterim. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Ben cumartesi 2005 Ghia LPG li 214 bindeki aracımı 37.500 esattim. 2 parça degisen 2 parça boya vardi.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Ersin Özkaya yazdı:

Ben cumartesi 2005 Ghia LPG li 214 bindeki aracımı 37.500 esattim. 2 parça degisen 2 parça boya vardi.

Sizin fikriniz nedir ersin bey fiyat olarak anlattıklarıma göre ?

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Ersin Özkaya yazdı:

35 civarı çünkü 1 alt kasa .tabi benim fikrim.

Tabi kasa farkı olacaktır... teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Araç pert kayıtlı mi değil mi? 

Ağır hasar kayıtlı yazmıyor sorguda mustafa bey. Baktınız mı linke?

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Kasko var mı sizde

Hayır yok. Yaptırmayı denemedim de açıkçası.  Bu hasarı öğrenmem aracı aldıktan 1 sene sonra oldu.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Gökçe

Selden dolayı ağır hasar vs... yoksa 34 ve üstüne gider bence 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...