İçeriğe Yönlendir

Vw Polo Geri Vites Sorunu ?

Vasfi Gişten

Recommended Posts

Vasfi Gişten

Evet vites kolu tamir edildi şimdi sıkıntısız bir şekilde kol yerinde kalıyor yukarı atmıyor buda kırık olan parça.

6DJ9L0.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Yusuf Kuyrukçu
Vasfi Gişten yazdı:

Evet vites kolu tamir edildi şimdi sıkıntısız bir şekilde kol yerinde kalıyor yukarı atmıyor buda kırık olan parça.

6DJ9L0.jpg

Hocam merhaba. Aynı problemi ben de yaşıyorum. Aracım 2013 model Skoda Octavia. Servis o parçayı onardı mı değiştirdi mi? Parçanın adı "avare kolu" mu? Ben bu isimle yetkili servisten fiyat aldım. ₺312 parça + ₺270 işçilik istediler. Değiştirmediğimiz takdirde ileride problem oluşturur mu? Değiştikten sonra vitesin geçişlerinde bir değişiklik oldu mu?

Biraz çok soru sordum sanırım :)

Yardımınızı bekliyorum, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
Yusuf Kuyrukçu yazdı:

Hocam merhaba. Aynı problemi ben de yaşıyorum. Aracım 2013 model Skoda Octavia. Servis o parçayı onardı mı değiştirdi mi? Parçanın adı "avare kolu" mu? Ben bu isimle yetkili servisten fiyat aldım. ₺312 parça + ₺270 işçilik istediler. Değiştirmediğimiz takdirde ileride problem oluşturur mu? Değiştikten sonra vitesin geçişlerinde bir değişiklik oldu mu?

Parçaya 274+KDV işçiliğe 360+ KDV yazmışlardı ama yaptırmadan önce servis temsilcisi 500 e hallederiz demişti onu belirterek tutarı 500 TL ye indirmiştim. Parca ismi olarak vites kolu demişler. Değişimden sonra yukarı atma sorunu ortadan kalktı diğer vites geçişlerinde bir farklılık olmadı işçilikten çok memnun kaldım sanki hiç ellenmemiş gibiydi vites bölgesi. Değiştirmezseniz bir şey olacağını sanmıyorum ama beni o hareket çok rahatsız etmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Yusuf Kuyrukçu yazdı:

değişimin sonrasında hiçbişey olmaz abi zaten o sekilde binmektense

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...