İçeriğe Yönlendir

İçimi bir Huzur Kapladı

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D

bende bir ara 700 km yol gidip tam hedefe varacağım esnada durmuş ve telefondan adres bakıp nerede bu yer diye sinirli bir şekilde kalkmış ve 70 km/h ile ceza yemiştim, kalktığım yerden 150-200 mt. ilerde radar varmış, enselendik, sağa çek diyen polis gülüyordu :)  ne oldu memur bey? sağda durdunuz, sonra harkete ettiniz ne demeye bastınız bende anlamadım, buyrun cezanız demezmi :D (bu arada bana uyan bir kadın sürücüde minicooper ı vardı unutmadım, o da tonkaya düştü benimle, löp diye kalakaldıydık oda anlamadı ne olduğunu)  sinirli kalkışın zararları, üstüne birde benim hanımın dalga geçmeside cabası, bu kadar yol geldin hata yapmadın al sana ceza... bu arada yolda birşey istemişti pahalı diyip sonra bakarız demiştim, acısını çıkardı vallahi, keşke alaymışım ahı tuttu resmen :)  

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

İki gün ayrı kalmak canımı çök sıkmıştı.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

:D

bende bir ara 700 km yol gidip tam hedefe varacağım esnada durmuş ve telefondan adres bakıp nerede bu yer diye sinirli bir şekilde kalkmış ve 70 km/h ile ceza yemiştim, kalktığım yerden 150-200 mt. ilerde radar varmış, enselendik, sağa çek diyen polis gülüyordu :)  ne oldu memur bey? sağda durdunuz, sonra harkete ettiniz ne demeye bastınız bende anlamadım, buyrun cezanız demezmi :D (bu arada bana uyan bir kadın sürücüde minicooper ı vardı unutmadım, o da tonkaya düştü benimle, löp diye kalakaldıydık oda anlamadı ne olduğunu)  sinirli kalkışın zararları, üstüne birde benim hanımın dalga geçmeside cabası, bu kadar yol geldin hata yapmadın al sana ceza... bu arada yolda birşey istemişti pahalı diyip sonra bakarız demiştim, acısını çıkardı vallahi, keşke alaymışım ahı tuttu resmen :)  

İki farklı koca tipi işte.

Sonra Sani niye evlenmiyor :hahahoho:

• Beğen 4
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı

Bende bi kere amcam hızlı gidiyor diye sinirlenip aldım direksiyonu sonra ben radara düştüm😬😬

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bir arkadaş şu yokuşta bir motoru açalım dedi, dur mur deneye kalmadan, 1km ileride açtılar.[emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Belki üçüncü farklı bir kişilik olacaksınız denemekte fayda var 😉

Sani Gerşon yazdı:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Uzunoğlu yazdı:

Belki üçüncü farklı bir kişilik olacaksınız denemekte fayda var 😉

Hocam başarısız olursak, bilgisayar oyunu gibi hayata baştan başlatıyor hanımlar :p

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Hocam başarısız olursak, bilgisayar oyunu gibi hayata baştan başlatıyor hanımlar :p

Siz bekarmıydınız :(

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Sani Gerşon yazdı:

Hanım annesine gidip 2 gün kalacağım desin boing 747 kiralarım kayın valide önemli sık sık ziyaret edilmeli😃

• Beğen 9
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Paris'te 20 km/h, Stutgart'ta 30 km/h (500 m aralıkla 2 adet) sabit radara denk gelmiş, çok şükür hiç birine girmemiştim. Bilecik'te aynı gün %30 ve üzeri olacak şekilde 2 kez radara girmiştim. Tek tesellim paramın memlekette kalması olmuştu :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Geçmiş olsun. O da birşey mi, ben 400 küsür TL. ceza yemiştim radardan hemde şehir içi. ama şimdi şehirler arası yollarda 110'ü geçmiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Temmuz ayının son haftasında bir arkadaşımdan mesaj geldi. Ülke genelinde radar uygulaması titizlikle yapılacaktır diye. Ay sonu gibi de bu haber geldi.

Ülke genelinde 42 bin 784 araç ve sürücü denetlenirken, 25 bin 540 hız ihlali tespit edildi. Denetimlerde 258 araç trafikten men edildi, 17 sürücü belgesi geçici olarak geri alındı.

Hız ihlali yapan sürücülerin yüzde 64,3'ü trafik ekiplerince durdurularak yaptığı ihlal hakkında bilgilendirildi, yüzde 35,7'sinin aracının tescil plakasına ceza kesildi.

Ayrıca denetimlerde toplam 27 bin 749 trafik kural ihlali tespit edildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçmiş olsun ben de geçen gün yaya geçidinde durmamaktan yedim 488TL :) 

• Beğen 1
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Geçmiş olsun.

İçimi huzur kapladı deyince merakla baktım konuya. Birde ne göreyim bizim akıllı uslu kızımız Ayten gizliden gizliye gazlarken yakalanmış :) 

Tatil esnasında bende farklı şehirlerde aşırı limitlere çıktım bekliyorum bakalım inşallah bir şey çıkmaz.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Hız sınırlarının rahat takip edilebilmesi açısından en azından uzun yollarda Yandex Navi uygulaması bize bir fayda sağlar mı?

Hız limit bilgilerini göstermesi açısından ...

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Gencay Bengli yazdı:

Hız sınırlarının rahat takip edilebilmesi açısından en azından uzun yollarda Yandex Navi uygulaması bize bir fayda sağlar mı?

Hız limit bilgilerini göstermesi açısından ...

Bu sorunun cevabını 10-15 gün içinde verebilirim. 1800 km yol yaptım full yandex açıktı ve limitlerine uymaya çalıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bundan sonra ne yapıyormuşuz "pulse and Glide"

Ceza yemeden , ekonomi yaparak araba süreriz. 

pulse & glide results - Fireflypulse-chart-prius-z.gif

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Sani Gerşon yazdı:

farkımız yok, bende çok özlerim Sani, hele bir evlen senide göreceğiz, yok öyle kaçmak :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Osman Yücel Çetin yazdı:

35 kilometre ile radara giren var haberiniz olsun. 

efsaneymiş. 10 ile gidilecek yerde mesela :). mis.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Sani Gerşon yazdı:

Hürgeneralım ben :D

emekli ederler adamı dikkat et :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
emekli ederler adamı dikkat et [emoji3]
32de yaş haddinden emekli oldum ben de.
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...