İçeriğe Yönlendir

Denizli’ de Deprem

İsa Acar

Recommended Posts

Emre Şimşek

Geçmiş olsun.

Kulenin fotoğrafları gelmişti, harabeye dönmüş her yer her yerde. Belki bu depremden sonra bazı şeyleri duvarlara sabitleme yoluna giderler...

Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Isparta Senirkent' de bile hissettik ve öyle bi hissettik ki kendimizi kurumun dışına attık.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Dogan Arsiray yazdı:

bodrumdaki acaip birşeydir. bizim ev milasta. güllük körfezinde. gece yeni uyumuştuk. evde kayalık bir sahilde. kıyıdan biraz yukarıda. önce ses geldi.  mm mm   umm ummm zum zum zUM ZUM ZUMAZUMAZUMAUZA. çok enteresan bir şeyş bas frekanslarda. gece boyu arada sırada önce sesi duydum zeminden sonra ufak ufak sallandı. sonra baktım ev sağlam yattık uyuduk.

daha ilginci facebook ta tahmin yapan kişilerin bunları biliyor olması. hiçbiri gerçek bilim adamı değiller.

Bahsettiğin o ugultular piskoloji bozar,komşumun oglunun aracında bas var ve kerata her evden giriş çıkışta ses açık çıkıyor en sonunda uyarmak zorunda kaldım;açma şunu diye,deprem bittikten sonra 1 ay artçı depremler devam etti,özellikle ilk 10 gün içindeki depremler şiddetli oluyordu bunu sürekli yaşamak gerçekten zordu,çok şükür bodrum deprem konusunda sınıfı geçti,eski birkaç ev haricinde sıkıntı yaşanmadı,Allah büyüklerinden korusun,bahsettiğiniz deprem araştırmacı önceden bu depremi tahmin etmişti,elindeki verilere göre güzel yorumlar yapıyor ve tesadüfü değil tabikide...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...