İçeriğe Yönlendir

Serinlemede Yeni Trend :)

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt
Selçuk Bakış yazdı:

Neyse ki dolabın içerisine girmemiş :D 

bu vatandaş 3-5 kişilik grubla geldiler dış kameradan gördüm sanki bişey alıyor gibi gördüm müşterilere bakarken kayboldu ekrandan dışarı çıktım aldıkları herşeyin çöpünü yere atmışlar günaha soktular beni temizledim ne varsa derken akılma geldi bu ne aldı acaba diye? derken kamerada bu çıktı,sormak isterdem ne içti? derdi neydi?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Erdem Bozkurt yazdı:

bu vatandaş 3-5 kişilik grubla geldiler dış kameradan gördüm sanki bişey alıyor gibi gördüm müşterilere bakarken kayboldu ekrandan dışarı çıktım aldıkları herşeyin çöpünü yere atmışlar günaha soktular beni temizledim ne varsa derken akılma geldi bu ne aldı acaba diye? derken kamerada bu çıktı,sormak isterdem ne içti? derdi neydi?

Edepsizler...

Kafanın içi boş olunca sıcak daha tez etkilemiş belli ki.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Selçuk Bakış yazdı:

Edepsizler...

Kafanın içi boş olunca sıcak daha tez etkilemiş belli ki.

2-3 gundür fena sıcak var bu sıcaklarda alkole dayanıyorlar,rezillik diz boyu....

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Mehmet Ozyurek yazdı:

Adamın beyni kaynamıştır orada.  :D

ne ararsan var abi dün biri çıktı geldi maltepe sigarası varmı diye bir baktım @Murat Dere  ilahı dedim murat abi güzel bir süpriz yaptı sağolsun :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Evren Barış Özbek yazdı:

Bayramın 2. günü Aydın'da 52°C yi gördük.

aydında çılgın bir sıcak var son zamanlarda bi tanıdık var haberleri geliyor,incirler fırın olmuştur :) 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Dün memleket dönüşü Yozgat'ta akşam vakti 32 derece gördüm dd61fa25c7beaf5d77a1cfa8da4e25e3.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Dere
ne ararsan var abi dün biri çıktı geldi maltepe sigarası varmı diye bir baktım [mention=15428]Murat Dere[/mention]  ilahı dedim murat abi güzel bir süpriz yaptı sağolsun [emoji4] 
Yaptın mı listeyi? Satılmayan ürünler için yardımcı olurum. [emoji1787]

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Buda suvas sıcağı [emoji3]

01671f9ae2e7971a610f6fce57c235ef.jpg
Dün çok sıcaktı Sivas Köy evinde sanki klima var gibi serinlik var . Dışarı yanıyor idi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Dün çok sıcaktı Sivas Köy evinde sanki klima var gibi serinlik var . Dışarı yanıyor idi
Bugünde öyleydi hatta daha sıcaktı, ilginç bir sıcaklık var.
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Murat Dere yazdı:

Yaptın mı listeyi? Satılmayan ürünler için yardımcı olurum. emoji1787.png

senden sonra bi garip durumlar olmaya başladı :D arada uğra abi....herzaman beklerimm

Yorum bağlantısı
Murat Dere
senden sonra bi garip durumlar olmaya başladı [emoji3] arada uğra abi....herzaman beklerimm
[emoji1787][emoji23][emoji38][emoji2]

Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk

Ankarada 2-3 gündür tarihi sıcaklık var. Bu akşam az yağmur yağdı ama resmen sıcak su dökülmüş gibi al sabunu köpüklen misali oldu. İnşallah yarından itibaren düşecek diyorlar.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Dün Karabük 45 derece hissedilen 53 derece gece ise 28 derece hissedilen 33 derece gösteriyordu telefonların hepside. Ev deki oda termostatı 32 dereceyi gördüm gece 4 de şok oldum. Ama Bartın da Deniz 10-11 derece civarında seyretmiş enteresan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk
Arif Aykın yazdı:

Dün Karabük 45 derece hissedilen 53 derece gece ise 28 derece hissedilen 33 derece gösteriyordu telefonların hepside. Ev deki oda termostatı 32 dereceyi gördüm gece 4 de şok oldum. Ama Bartın da Deniz 10-11 derece civarında seyretmiş enteresan 

Aynen pazartesi, salı safranboludaydım gölgeden çıkmadım. Hayatımda görmediğim şekilde sıcaktı Safranbolu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Arif Aykın yazdı:

Dün Karabük 45 derece hissedilen 53 derece gece ise 28 derece hissedilen 33 derece gösteriyordu telefonların hepside. 

Değişik bir iklim var orda Karadeniz ormanları sözde ama Antalya gibi sıcak bunaltıyor. Demir Çelik’ten yayılan SO2 (kükürt dioksit) gazları sera etkisi yapıyor esmiyor ve merkezde kaynıyorsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nevşehir 36 derece idi.
İki gündür de alakasız şekilde yağmur yağıyor.

Dün Karabük 45 derece hissedilen 53 derece gece ise 28 derece hissedilen 33 derece gösteriyordu telefonların hepside.

[emoji15]
Çok fazla
İnsan en fazla kaç dereceye dayanır acaba ?
Bal arısı 48, eşek arısı 45 dereceye dayanırmış.
Kovana giren eşek arılarını yüksek ısı ile öldürürmüş bal arıları :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Anlasilan dun her yer sicakti. Corum 41 derece idi ve anlamsiz bir sicaklik vardi.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Cihaner Öztürk yazdı:

Aynen pazartesi, salı safranboludaydım gölgeden çıkmadım. Hayatımda görmediğim şekilde sıcaktı Safranbolu.

Berbat şu sıralar dün yağmurlu görünüyordu yapmadı bu sabah yapmaya başladı çok şükür. Yağmur sonrası daha da sıklat olacaktır nem oranı artacağından ama 2 günlük serinleme yeter😊

Koray Demir yazdı:

Değişik bir iklim var orda Karadeniz ormanları sözde ama Antalya gibi sıcak bunaltıyor. Demir Çelik’ten yayılan SO2 (kükürt dioksit) gazları sera etkisi yapıyor esmiyor ve merkezde kaynıyorsun.

Aynen dediğin gibi yüksek mahalleler daha iyi ama şehirmerkezi berbat.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Arif Aykın yazdı:

Ama Bartın da Deniz 10-11 derece civarında seyretmiş enteresan 

Bu bayram memlekete gidemedim. Dedim hanımı ve çocuğu alıp 1 gece konaklamalı Ankara'dan Bartın'a gidelim. Çocuğu denize sokarız diye heveslendik. Pazartesi öğlen çıktım saat 4 - 4,5 gibi İnkumu'na düştük. Bırak çocuğu sokmayı  suyun soğukluğundan ben bile ayağımı denize sokamadım.

Salı öğlende Amasra tarafında güzel bir plaja gittim ama su yine buz gibiydi. Sahildekilerin %95'i kumsalda oturuyordu. 

Buraya kadar geldim denize girmeden gitmem dedim. Girdim 5 dk sonra çıktım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...