İçeriğe Yönlendir

Mercedes W210 - Otomatik Vites Yokuşta Baygınlık Gitmeme Problemi

Asım Yıldız

Recommended Posts

Asım Yıldız

Merhabalar.. Aracım 98 model Mercedes w210 avangart e1 paket 300 binde otomatik vites rampada kalkarken çok zorlanıyor bazen kalkmıyor . Normal seyir halinde de rampaya vurunca araç bayılıyor hatta bazen olduğu yerde kalıyor gitmiyor çıkmıyor sorun ne olabilir bir türlü sorunu tespit edemedik . Devir saati yükselipte gitmemezlik yapmıyor hiç gaz yemiyor . Rampada 3 4 gitmesi gerekmezmi 1.vites çıkarsa dua ediyorum . 1.2 motorlu araçların rahat çıktığı yerleri zorlanarak zar zor çıkıyorum bazen çıkamıyorum bile sorun ne olabilir acaba ?(gazdada benzindede aynı sorun var)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

1 kompresyon olculmesi lazım. İkinici olarak katalitik konvertor kırılıp egzosu tıkamıs olabilir. İkincisi kolay ilki zor tamir.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

99 Kompressor'de bu kadar olmasa da benzer sorunların sebebi katalitik konvertör ve hava akış metre çıkmıştı. Kontrolünde fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Yakit sisteminde sorun olursa yapar. Yük yok iken boşta iken belli etmez. Yük artınca yakıt beslemez bayılır araç 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Yıldız 1 yazdı:

Yakit sisteminde sorun olursa yapar. Yük yok iken boşta iken belli etmez. Yük artınca yakıt beslemez bayılır araç 

Lpg de de aynısı oluyor demis.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...