İçeriğe Yönlendir

1.4 lpg tavsiye

H.Murat Başaran

Recommended Posts

H.Murat Başaran

Merhabalar. 1.4 düzmotor 2014 model polo aracıma lpg taktırmak istiyorum. Hangi marka ve model lpg tam uyumludur ve sorunsuz kullanılır? Hangi markayı taktırırsam daha ekonomik olur? Önerdiğiniz markanın montaj fiyatı nedir? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Fiesta grubunda arkadaşlar brc seq32 kiti kullanıyorlar. Polo içinde uygun olan buduur sanırım.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Benim aracım 2003 fiestaydı ama atiker gold taktırmıştım obd li hiç problem yaşamamıştım şimdi Atiker grand var sanırım bobinler gold da ve grandda İtalyan bobinleri. 2000 tl civarı sanırım 

Yorum bağlantısı
H.Murat Başaran
Arif Aykın yazdı:

Benim aracım 2003 fiestaydı ama atiker gold taktırmıştım obd li hiç problem yaşamamıştım şimdi Atiker grand var sanırım bobinler gold da ve grandda İtalyan bobinleri. 2000 tl civarı sanırım 

Atiker daha ekonomik o zaman. Benim için fiyatı önemli çünkü 😊

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
H.Murat Başaran yazdı:

Atiker daha ekonomik o zaman. Benim için fiyatı önemli çünkü 😊

Ben memnundum ilk başta montaj firması inat etti arıza lambası yakmaz problem olmaz diye microfast modeli taktı. Ben gold istmeme rağmen sonra arıza lambası 5-6 kez yanınca obd li gold takıldı 0 problem.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Gökçe

Arkadaşım daha geçen ay Atikerin OBD2 olanını taktırdı. 

Galiba OBD2 li modellerde motor arıza ışığı yanması ve zengin fakir karışımı sorunu pek çıkmıyormuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...