İçeriğe Yönlendir

Geçici Araç Tavsiyesi

Erman Uzun

Recommended Posts

Erman Uzun

MK3 mondeomu bir arkadaşıma satmış bulunmaktayım biraz birikmiş param var Mondeo dan kalan para ve birikmiş paramla beni 1 2 yıl sorunsuz idare edebilecek konforlu sayılabilecek satarken zarar etmeyeceğim bir nevi tekrar üst segment modelli bir araç alana kadar basamak olabilecek bir araç bakıyorum ve sizin değerli görüşlerinizi sormak istedim butcem 50 bin TL 1 2 TL yukarı aşağı olabilir aklimada olan birkaç araç var nedenleriyle yazarsam

Fluence : geniş ve donanımlı bir araç benzinli den yana gönlüm ancak dizeli daha fazla çok farketmez doğrusu EDC riskli bir şanzıman olduğu için manuel inde gönlüm 

Bravo: pek tutulan bir araç değil ancak kardesimde vardı ve hep sahip olmak istemisimtir donaim olarakta gayaet tatminkar alırsam kesinlikke manueli olacak ona eminim

Linea: piyasası yüksek olması ve genisliginden dolayı listeme aldım ancak 40 TL gibi bir rakam da vermeyi gönlüm razı değil

Cruze: tipi tam otomatik şanzımanı ve fiyat beni cezbeden tarafi ancak ikinci elde beni zarara sokmasını istemem çekincelerm mevcut ama eşim için ideal bir araç üstteki araçlar manuel ve evde yalnızca ben kullanabilirim

benim aklıma gelen ve genelde baktığım aravlar bunlar yılbaşı civarında almayı planlıyorum geniş ve otomatik olması km olarak 160 i gecmemeis olması birde ikinci el değeri önemli ancak otomatik kısmından vazgeçebilrim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu listenizden satarken zarar etmeyeceğiniz iki model Fluence ile Linea'dır gözümde. Fluence'in EDC'sinde bi risk yok. Korkmanız gerekmez. Sadece debriyaj değişimi gelmişse, onun masrafı olabilir, o kadar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

model düşük demez iseniz benim aracım satılık

2002 model 76500 km de otomatik honda civic 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Linea listeye dahil ise focus da eklenebilir.  D sınıfı Mondeodan  sonra B sınıfı  bir sedan tavsiye etmem. 

2.5  kasa bir focus  olabilir. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Bravo kesinlikle listedeki en iyi araba ancak kar ettirmez ve satışı biraz ağır olacaktır. 120 HP'lik olanlar daha fazla tercih edilen bir model. Tercih edilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Honda Civic alın. Satarken zarar etmezsiniz.

Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Honda Civic alın. Satarken zarar etmezsiniz.

Zarar ettirmez ancak değerinin çok üstünde satılıyor o paraları vermek istemem doğrusu

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

model düşük demez iseniz benim aracım satılık

2002 model 76500 km de otomatik honda civic 

Teşekkür ederim biraz yüksek modelli bir araç düşünüyorum

Sani Gerşon yazdı:

Bu listenizden satarken zarar etmeyeceğiniz iki model Fluence ile Linea'dır gözümde. Fluence'in EDC'sinde bi risk yok. Korkmanız gerekmez. Sadece debriyaj değişimi gelmişse, onun masrafı olabilir, o kadar.

Gönlüm Fluence den yana ama EDC bilemiyorum gözümü korkutuyor yinede manueli olabilir

İnan Çınar yazdı:

Linea listeye dahil ise focus da eklenebilir.  D sınıfı Mondeodan  sonra B sınıfı  bir sedan tavsiye etmem. 

2.5  kasa bir focus  olabilir. 

Mondeo dışında Ford düşünmüyorum biraz attan inip eşeğe binmek olacak benimki ama ne yapalım artık 

Yorum bağlantısı
Erman Uzun

301 lerde aklıma yatmaya basladu sınıf olarak Fluence dan aşağı ancak hem daha ucuz hem daha yeni araç alınabiliyor

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Erman Uzun yazdı:

301 lerde aklıma yatmaya basladu sınıf olarak Fluence dan aşağı ancak hem daha ucuz hem daha yeni araç alınabiliyor

Fiyat olarak aşağı olduğu gibi kalite olarak da öyle ancak daha yüksek modeli alınır aynı paraya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Qashqai verelim :) 

Şaka şaka.. 

Bu listeden fluance mantıklı görünüyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

301 ve c elysee güvenlik açısından sıkıntılı araçlar. Normal araçlarda a sütünü 3 katmazken, Bu araçlar da 2 katman dan oluşuyor.

Erman Uzun yazdı:

Ucuz etin tridi olmaz.

Köksal Yılmaz yazdı:

Fiyat olarak aşağı olduğu gibi kalite olarak da öyle ancak daha yüksek modeli alınır aynı paraya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erman Uzun

200bin altı mk4 otomatik Mondeo bulsam butcemi zorlamayda düşünüyorum her zaman D D dir

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mehmet Ozyurek yazdı:

Qashqai verelim :) 

Şaka şaka.. 

Bu listeden fluance mantıklı görünüyor.. 

Önce ben gördüm 😛

Erman Uzun yazdı:

200bin altı mk4 otomatik Mondeo bulsam butcemi zorlamayda düşünüyorum her zaman D D dir

Bütçe zorlanıp araç değildir kendisi geniş geniş bütçe ile almalı

Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Önce ben gördüm 😛

Bütçe zorlanıp araç değildir kendisi geniş geniş bütçe ile almalı

Biraz açar mısınız

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

50 bin bütçe ile misal 50 bine 200 bin civari Mondeo aldınız. Turbonuz için 1000 2000 TL enjektör için 1000 3000 TL arası on takım amortisör için yine bı bin TL debraj trigier vs için yine bı 2000 tl kenarda dursun

Şanzıman hadi powershift o paraya bulunamaz diye yazmadım rakam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...