İçeriğe Yönlendir

VW Modelleri - Şasi Numarasından Araç Donanım Bilgisine Ulaşmak

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mustafa Arıkan
Uğur Kamil yazdı:

Benim kafama takılan durum aracın normalde şehir içinde fazla yakması gerekmiyormu hibritmi bu araba?

Hata var ters yazılmış :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Arıkan yazdı:

Bayideki Business araçlarda standart olarak dijital klima var. 3 bölgeli. Dizel benzinli ayrımı yok. 

Muhtemelen paylaştığınız liste hatalı veya değişiklik oldu. 

Elegance bayilerde var. Sipariş de alıyorlar. 

Liste fiyatlarına aldanmayın. Business 1.5 TSI DSG cam tavan opsiyonlu araca bayide 197 bin fiyat veriyorlar. VW liste fiyatından baya iskonto yapıyor. 

VW hakkında öğreneceğiniz çok şey var. 

Hadi selametle :) 

Aynen. Akşam sizden sonra business siparişi verenleri okudum biraz. Tek eksiği geri görüş kamerası diyorlar. vw hakkında öğreneceğimiz çok şey var :) geri görüş kamerasız 2020 model passat. Sonra neden mazdayı arteonla kıyaslıyorum. Çünkü o konunun başındaki karşılaştırmadaki pakette mazda 360 derece görüşü donanım paketinin içinde veriyor. 

Düşünsene, passat’ın var. Gıcır yeni. Orta paket. Yaris’i olan Arkadaşın bindi. Geri vitese attın ve geri kamera yok. :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aynen. Akşam sizden sonra business siparişi verenleri okudum biraz. Tek eksiği geri görüş kamerası diyorlar. vw hakkında öğreneceğimiz çok şey var :) geri görüş kamerasız 2020 model passat. Sonra neden mazdayı arteonla kıyaslıyorum. Çünkü o konunun başındaki karşılaştırmadaki pakette mazda 360 derece görüşü donanım paketinin içinde veriyor. 

Düşünsene, passat’ın var. Gıcır yeni. Orta paket. Yaris’i olan Arkadaşın bindi. Geri vitese attın ve geri kamera yok. :) 

Amblemden girdin, klimadan devam ettin en son tutmadı geri görüş kamerasından devam edeyim dedin. 

Yeterki sen mutlu ol bak Business donanımda geri görüş yokmuş :)  

Erkan Işık yazdı:

Hata yok galıba dizele de 6,5 yazılmış dogru degerler yazılmıs hatalı olan deger bence şehiriçi deger 5-km git 5 km gel 8,3 ort gösteriyor yol bilgisayarı 

Buda tiguan degerleri https://www.dogusoto.com.tr/volkswagen-tiguan-15-tsi-act-150-ps-comfortline-dsg-bc3b9

Şehir içi ve dışı değerler yer değiştirecek sanki hata dediğim oydu.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Mustafa Arıkan yazdı:

Amblemden girdin, klimadan devam ettin en son tutmadı geri görüş kamerasından devam edeyim dedin. 

Yeterki sen mutlu ol bak Business donanımda geri görüş yokmuş :)  

Şehir içi ve dışı değerler yer değiştirecek sanki hata dediğim oydu.

Klima olmadı değil. İsimsiz boş pakette klima gerçekten manuel. Yine segment d tabi. 

Neden mutlu olayım? İnsanların bilinçli olmasını istemek, verdiği paranın karşılığında ne aldığını bilmesini istemek kötü bir şey değil. Herkesin kendi tercihi tabi. Karışamayız. Ama konusu açılınca bu sohbeti yapıyorum maalesef. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Mazda uçsa da
Bir passat karizmasına ulaşamaz maalesef.

Tr deki karizması desek? Almanyada hic passat gormedim. Pek karizması yok olanlarında. 16 jant kumas koltuk sıfır krom. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tr deki karizması desek? Almanyada hic passat gormedim. Pek karizması yok olanlarında. 16 jant kumas koltuk sıfır krom. 

Tabiki.
Bizde aynı zamanda yatırım aracı :)
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Tabiki.
Bizde aynı zamanda yatırım aracı :)

İnsanlar sıraya girip jetta beklerlerdi... sanırsın 1988 de tofas 131 alıyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Dogan Arsiray yazdı:

İnsanlar sıraya girip jetta beklerlerdi... sanırsın 1988 de tofas 131 alıyor.

Ben jetta'yı alırken aynı bütçe ile kafamı kurcalayan c ve d segment birkaç araç vardı şuanki 2. el fiyatlarına baktığımda jetta üzerine ciddi oranda kar koydu ama o markalarda artış o civarda değil.

vag grubu birçok araç kazasız boyasız ve düşük km olunca diğer markalara göre değer birazdaha fazla kazanıyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Eren Gökmen

Bu konu baya karismis:)

VW icin donanim/bakim vs gibi bilgilere ulasabilecegimiz bir yer bulan var mi?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Eren Gökmen yazdı:

Bu konu baya karismis:)

VW icin donanim/bakim vs gibi bilgilere ulasabilecegimiz bir yer bulan var mi?

Kendi uygulamaları var.. serviste bakım yapıldıysa tabi.. Ben tüm bakım bilgilerini gorebiliyorum.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Alpay Sumer yazdı:

Kendi uygulamaları var.. serviste bakım yapıldıysa tabi.. Ben tüm bakım bilgilerini gorebiliyorum.

Uygulamanin ismi nedir? Play storeda bir kac uygulama var. Bakimlar baska yerde yapildiysa kayit etme sanslari yok sanirim. Bakim defteri de yok

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...