İçeriğe Yönlendir

D915 Of- Bayburt Yolu Muhteşem Bir Meydan Okuma

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ertan Çabuk yazdı:

5 kez red bul şampiyonu olmuş Yağız Avcı

redbull sponsoru, şampiyona adı değil

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bugün Antalya Kaş-Sütleğen den aşşağı Fethiyeye dusterla gittim geldim, gidiş ayrı dönüş ayrı yoldan tırmandım indim, dön baba dön, dusterın limitleri zorladım, esp çalışıyormuş :D dön baba dön başım döndü, bu videodaki gibi hareketler keza imkansız tabii ama rahat gidiyor alet, tam bu yapımı devam eden takur tukur dağ yollarına uygun, tozu dumana kattım deşarj oldum vallahi, ohh bee, asfaltta tın tın gide gide paslanmışım valla :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Tokatlarım :) rangerla atarım aşşağı dereyi yakından görürsün :tongue:

Onca asıp kesiyor damdan atlıyor bacadan giriyor f16ya makas atıyorsun ama bir tane video görmedik. Atıyorsun mu yoksa 😁

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Onca asıp kesiyor damdan atlıyor bacadan giriyor f16ya makas atıyorsun ama bir tane video görmedik. Atıyorsun mu yoksa 😁

o anda çekim zor oluyor, anlık hata ........ mekan değişikliği :)  bu iş öyle olmaz, birgün denk geliriz o zaman ikimiz bineriz, bakalım ne kadara dayanacaksın :D

dusterla olmuyor yalnız, ne yolda hareket geliyor, ne frenler adam gibi, ama fazla zorlamazsan rahat gidiyor alet, bununlaatraksiyon olmuyor, anca off-road yaparsın taşta çamurda yavaş hareketlerle, hiçbiryere çarpmadan dingilli yalandan arazi aracıyla :)

arabayıda satamadık gitti be kardeşim, satılsada lr2 ye terfi etsek...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Servet Aydın yazdı:

Telefon tutucu icat edildi haberin olsun :)

mavi dişle bağlanıyoruz,  o ne tutucu falan :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Hep bahane. Dacia da telefonu koyacak yer yok, öyle kullanıma bagaja uçması lazım huvayın 

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

29 Ekim de gidelim buraya tatil i 4 gün e bağladık mı tamam Tekirdağ tayfası sangyong mu ne ondan aldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Çağlar Bayur yazdı:

redbull sponsoru, şampiyona adı değil

🌽

Fatih Keskin yazdı:

29 Ekim de gidelim buraya tatil i 4 gün e bağladık mı tamam Tekirdağ tayfası sangyong mu ne ondan aldı.

4 güne sen ancak gelirsin oraya...

Önce angara yı geç..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Servet Aydın yazdı:

Hep bahane. Dacia da telefonu koyacak yer yok, öyle kullanıma bagaja uçması lazım huvayın 

tam vites kolunun önünde yer var, yanlamasına koyunca duruyor ama diğer zony e4g yi elfreninin altına koydum bir saat aradım :D yer yok hiç düşünmemişler hakikaten...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sami Demirpaz yazdı:

O virajların birinde fren bi patlasa uff. 

Bu videonun bir de arka planı var. Yağız 80-100 km hızlarla antreman yapıyor derebaşı virajlarında :) frenin mutlaka bi yedeği vardır heralde. Telafisi yok çünkü :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...