İçeriğe Yönlendir

Araç İçinde Sigara İçmeye Ceza Verilmeye Başlandı

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Bülent Tarakçı
Sefa Çelik yazdı:

9dd95ee0-SMOKE.jpg

e99dff7b-802207-smokers-area.jpeg

e2b10d7f-airport_smoking_area.jpg

5376c427-droppedImage_1.jpg

Ne güzel yapmışlar. Yağmur falan yağarsa insanlar ıslanmaz, her yer izmarit olmaz. İyi fikir. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

içici olmasam da girerdim oraya, hamburgta humanist oluruım

Orada en son düşüneceğim yer sigara kabinleri olur 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:
Hocam hatalı veri var. Sigara içmeyen birinin normal yaşam formu 10 olsun. Sigara içenin 6. Nikotin ihtiyacı olup, içilince bu değer 8 oluyor. Haliyle motor sistem verimi artıyor ama asla hiçbir zaman nikotin almayan birinin seviyesine gelemez içen birisi

Psikiyatrinin Kara Kitabı sayfa 65 yazar Doç.Oytun Erbaş diyor ki(son cümle seni anlatıyor gibi abi)

8a24de4d2086205535a789c7545c212a.jpg

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Servet Aydın yazdı:

Hocam hatalı veri var. Sigara içmeyen birinin normal yaşam formu 10 olsun. Sigara içenin 6. Nikotin ihtiyacı olup, içilince bu değer 8 oluyor. Haliyle motor sistem verimi artıyor ama asla hiçbir zaman nikotin almayan birinin seviyesine gelemez içen birisi

Bahceli daha guzel hesaplama yapiyor abi lutfen :)

Sen 8 oldugunu zannediyorsun ama arti eksiyi goturuyor 6 yine 6 olmaya devam ediyor. Ayni motora bor power koyulup motorda sessizlesme hissi olmasi fakat motora katkisinin olmamasi gibi birsey.

Sigara icen birinin hic bir zaman yasam formu 10 olmaz ama biraktiginda emin ol 5 sene gibi kisa bir surede 9.99 oluyor. Insan vucudu oyle muhtesem bir yaradilis ki degisime cok kisa surede ayak uyduruyor. Sigarayi birakma karari alipta kulkanmayi kestigin ilk 1 saat icerisinde vucut buna tepki veriyor. 1 saat 1 gun 1 hafta 1 ay 1 yil 5 yil 10 yil gibi periyot periyot iyilesme sureci mevcut.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Düşünenler için not: Sigara bırakmak zor değildir. 

35 sene severek içtim ve bunun sonu yok, daha ne kadar içeceğim ki diyerek bıraktım ve içmiyorum. 

İnanın zor değil, her an azalan bir içme isteği ve üç günün sonunda kazanılmış bir savaş. 

Deneyin. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Mehmet Ozyurek yazdı:

Düşünenler için not: Sigara bırakmak zor değildir. 

35 sene severek içtim ve bunun sonu yok, daha ne kadar içeceğim ki diyerek bıraktım ve içmiyorum. 

İnanın zor değil, her an azalan bir içme isteği ve üç günün sonunda kazanılmış bir savaş. 

Deneyin. 

Bende 2002 de bıraktım. 6-7 yıl kadar önceydi. Okulda bahsi geçti "Ağzına sigara değen kişi yıllar geçse de bir iki adet içerse tekrar başlar." dendi. Benimde sigarayı bıraktığımı biliyorlar. Başlamam dedim.İnanmadılar. Bir tane verin içeyim dedim. Baktım paketi uzatıyorlar. Yıllar olmuş, bari Marlboro  verin de ciğerler bayram etsin dedim. Verdiler içime çeke çeke içtim. Renk vermedim, ama sınıfı zor buldum. Kafam oldu beş milyon. Başım döndü. Diğer tenefüs herkesten önce sigara içme yerine gidip yaktım bir tane daha. Üstüne bir de markete giden müstahdeme "Dünya varmış. Ben bunca sene niye beklemişim." deyip hepsinin yanında parayı verip 1 paket de ısmarladım, geldi koydum paketi cebime. Hepsi bastı yaygarayı. "Biz demedik mi?" falan diyorlar. Ben de arkadaşların savını desteklercesine konuşuyorum. Veriyorum ayarı. Ertesi sabah gittim. Aldığım paketten herkese ikram ettim. Paketi de sigarayı alan müstahdeme verdim. Diyeceğim o ki,  kafada bitirince hakikaten bırakılıyor.  Fakat hakikaten biraz kilo alınıyor. Çünkü her şeyin tadı geri geliyor. "Meğer yediklerim, içtiklerim ne kadar da lezzetliymiş." diyorsunuz.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)
Koray Demir yazdı:

Başkan sen misin? 🙈😊

:sandalye:

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Soru Elektrik ve doğalgaz üç ayda iki defa % 15 zamlanmış.Doğru mu bu ?

(Murat Dere style)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

üç ayda iki defa

Yani %32.

Video siyasi değildir.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...