İçeriğe Yönlendir

IOS 13 Kullananlar Yardım

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

telefonu güncelledikten sonra youtube veya fotoğraf ya da herhangi bir sayfa linkini kopyalayıp siteye yapıştıramıyorum. Var mı başka yaşayan? Sadece bu foruma değil, başka forumlara da yapıştıramıyorum. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Youtube linkini kopyalayıp whatsapp sohbetine yapıştırabiliyorum, forumu kullanmadığım için deneyemedim.

Sabah 13.1 geldi yüklemeyi yaptım, hata giderimleri yazıyordu siz de güncelleyin isterseniz.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Atagenç yazdı:

Youtube linkini kopyalayıp whatsapp sohbetine yapıştırabiliyorum, forumu kullanmadığım için deneyemedim.

Sabah 13.1 geldi yüklemeyi yaptım, hata giderimleri yazıyordu siz de güncelleyin isterseniz.

Evet wp’a yapışıyor. Ama foruma link yapışmıyor. Güncelleme bana gelmedi. Güncelleme denetlenemiyor diyor 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

13.1 güncellemesi 1.95 gb diyor. Değer mi acep? 

Ayfor 6 yükleyemediğine göre ya çok iyi ya da çok ağır.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Telefon rehberi düzgün mü sizde.

Önceden kişi ismi ali velioğlu iken şimdi ali velio... şeklinde hepsi
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
Erdoğan Temur yazdı:

Hayır yok.

13.1 ile 13den farklı görünür bir değişiklikte olmadı.

Emre Şimşek yazdı:

5s ve 6 için güncelleme alımı kapandı. 6s ve SE alıyor en alt model olarak.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Çok hata var. Çıkan her sürümü yüklemek lazım eğer 13’e geçtiyseniz. 

Erdoğan Temur yazdı:

Rehber düzgün. Harf boyutlarına bir bakın isterseniz. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ios 13 için uygun olan modeller:  aypon 11- XR- 8 (kayıplı)bitti, daha altı yüklemesin boşa bozmayın aletinizi...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

13.1 ile kopyalayıp yapıştırdım bunu 

13 iken sorunlumuydu bilmiyorum. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

13.1 ile kopyalayıp yapıştırdım bunu 

devrimsel :D  du bakiiim aaaa 6 senelik ve alt sürümde kalan hatçe van nambır vanda yapıyormuş, bak seeeen :tongue:

daha başka ne gibi yenilikler var emmicim... :selo:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Cihangiroğlu yazdı:

devrimsel :D  du bakiiim aaaa 6 senelik ve alt sürümde kalan hatçe van nambır vanda yapıyormuş, bak seeeen :tongue:

daha başka ne gibi yenilikler var emmicim... :selo:

Yaa Ali.. Hırsından kazı göz anlıyorsun.. 

Adam yukarıda 13 ile sorun yaşıyorum demiş. Ben de 13.1 ile sorun olmadığını söyledim.. 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yaa Ali.. Hırsından kazı göz anlıyorsun.. 

Adam yukarıda 13 ile sorun yaşıyorum demiş. Ben de 13.1 ile sorun olmadığını söyledim.. 

haaa tamam :)   "hırsından" olmadı ama, ne hırsı geyik yapıyoruz şurada, hırs yapacaksam işimde yaparım bir sorunu çözmek için yaparım vs. telefon için hırsmı yapılır canım....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ios 13 için uygun olan modeller:  aypon 11- XR- 8 (kayıplı)bitti, daha altı yüklemesin boşa bozmayın aletinizi...

Yedek telefon 6s'te gözle görülür serilik, pil süresinden iyileşme gibi şahane işler oluyor. 4-5 yıllık telefonda böyle bir yazılım desteği var ve hızlanıyor. Hangi android bunu yapabiliyor ? :D :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çok hata var. Çıkan her sürümü yüklemek lazım eğer 13’e geçtiyseniz.

Henüz 13’e geçmedim ben. 

Ayfon 8

Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Yedek telefon 6s'te gözle görülür serilik, pil süresinden iyileşme gibi şahane işler oluyor. 4-5 yıllık telefonda böyle bir yazılım desteği var ve hızlanıyor. Hangi android bunu yapabiliyor ? :D :D :D

Güncellemeyi öneriyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ali'ye sorma bunu :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hepsi nerdeyse :tongue: haa bu arada 2 sene bile alsa destek ios tan zaten daha ileri olduğundan 5 sene sonra bile anca denk olur bunuda unutma, bu arada ios gibi tek modele çalışmıyor tabii andro bunuda gözardı etme, yalnız androda bir fark var, yazılım yüklendikten bir süre sonra süreç geriye işlemiyor, hangi aypon modelinde bu yok kardeş :tongue: 

son güncellemen hayırlı olsun, daha yükleme birşeyde böyle kalsın bir süre daha, sonra demedi deme, dersen ben buradayım görüşürüz.... şahane işler oluyor derken ne mesela onuda yazda bilelim....

Kardeş şaka bir yana bu iyi kötü meselesi değil, Andro daha kötü demen zaten abesle iştigal olur, olay sadece tercih meselesi artık, yoksa andro şu açıdan daha kötüdür diyecek tek madde bulamazsın ama tersini ben bulurum, o yüzden tartışmanında anlamı yok bu devirde...

Mehmet Ozyurek yazdı:

Ali'ye sorma bunu :)

yaptı o  hatayı :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Henüz 13’e geçmedim ben. 

Ayfon 8

sen yükle, sana iyi olur, çok ileri gitme ama, özellikle 1 sene sonra yüklemeyi kes, ötesi sen bilirsin....

Not: hemen değil, bekle 2-3 düzeltme alsın sonra 13 e geç, boşa uğraşmamış olursun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Emre Şimşek yazdı:

Henüz 13’e geçmedim ben. 

Ayfon 8

Kesinlikle yükleyiniz :) Benchmark testlerinde de yeterince verimli olduğu belli. Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

sen yükle, sana iyi olur, çok ileri gitme ama, özellikle 1 sene sonra yüklemeyi kes, ötesi sen bilirsin....

Not: hemen değil, bekle 2-3 düzeltme alsın sonra 13 e geç, boşa uğraşmamış olursun...

Çekmecede duran İphone 4s hala instagram, facebook, twitter, whatsapp vs takır takır çalıştırıyor. Çok fazla anlatmaya gerek yok sanırım :D Dönemin sözde amiral gemisi androidler ayakta mı hala ? :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kesinlikle yükleyiniz :) Benchmark testlerinde de yeterince verimli olduğu belli. Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Çekmecede duran İphone 4s hala instagram, facebook, twitter, whatsapp vs takır takır çalıştırıyor. Çok fazla anlatmaya gerek yok sanırım :D Dönemin sözde amiral gemisi androidler ayakta mı hala ? :D 

güldürüyorsun beni zorla, yapma kardeş, 6 senelik One m7 canavar gibi senin 4s ini zaten haritada siler 6s le farkı zor bulursun, onu bırak galaxy ace var çekmecede o bile ite kaka açıyor, sen bayağı uzak kalmışsın yada hiç dikkat etmemişsin sanırım kusura bakma, Androyu hala 10 sene önceki gibimi sandın, o zamanlar kopyalıyordu şimdi kopyalanan oldu, günümüze gel lütfen :)

4s bendede var, oğlana verdim özellikle aldım istedi, 2 gün sürdü attı kenara, elinde Nexus 6p var ben tek kelime etmedim inan, kendi kararı, yalnız tablette lafım yok, ipad air2 aldım ona, adam gibi tablet yoktu o zaman, gerçi şimdi tablet işide bittiya neyse, şimdiki modellerin yanında gereksiz oldu artık, kötü değil, gereksiz diyorum dikkat et...

şimdi bakalım, son çıkan aypon 11 mi yoksa Mate 30 pro mu, Xamio Mi mix alpha mı,daha tonla model var, şimdi bunların hangisi geri tırt yada kötü, aypondan kötü, ios tan kötü, diyebilirmisin bunu? demek bile ayıp yahu...  hep diyorum, kalan tek şey var tercihler, iyi kötü yok, bu konuya girersek emin ol kaybeden aypon zaten demiyorum gerek yok mal ortada, ios olurdu...

,1ZJR5y6LiE6drJ7Ampy-GQ.jpg?w=960&mode=m

neyse konu saptı, sonuç olarak tercih meselesi kaldı, iyi kötü olayı bitti....

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

13’den 13.1’e güncelledim biraz önce. 13’de de sorun görmedim şu ana dek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

güldürüyorsun beni zorla, yapma kardeş, 6 senelik One m7 canavar gibi senin 4s ini zaten haritada siler 6s le farkı zor bulursun, onu bırak galaxy ace var çekmecede o bile ite kaka açıyor, sen bayağı uzak kalmışsın yada hiç dikkat etmemişsin sanırım kusura bakma, Androyu hala 10 sene önceki gibimi sandın, o zamanlar kopyalıyordu şimdi kopyalanan oldu, günümüze gel lütfen :)

4s bendede var, oğlana verdim özellikle aldım istedi, 2 gün sürdü attı kenara, elinde Nexus 6p var ben tek kelime etmedim inan, kendi kararı, yalnız tablette lafım yok, ipad air2 aldım ona, adam gibi tablet yoktu o zaman, gerçi şimdi tablet işide bittiya neyse, şimdiki modellerin yanında gereksiz oldu artık, kötü değil, gereksiz diyorum dikkat et...

şimdi bakalım, son çıkan aypon 11 mi yoksa Mate 30 pro mu, Xamio Mi mix alpha mı,daha tonla model var, şimdi bunların hangisi geri tırt yada kötü, aypondan kötü, ios tan kötü, diyebilirmisin bunu? demek bile ayıp yahu...  hep diyorum, kalan tek şey var tercihler, iyi kötü yok, bu konuya girersek emin ol kaybeden aypon zaten demiyorum gerek yok mal ortada, ios olurdu...

,1ZJR5y6LiE6drJ7Ampy-GQ.jpg?w=960&mode=m

neyse konu saptı, sonuç olarak tercih meselesi kaldı, iyi kötü olayı bitti....

Huawei'nin durumu belli 😛 Şayomici olmuşstun Ali Cihangiroğlu bey :D 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fırat Önal yazdı:

Telefonum 6S hiç güncellemedim sanırım.
9175810b34c74c20cdf07df387393468.jpg

satışa koy, iyi para eder :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Huawei'nin durumu belli 😛 Şayomici olmuşstun Ali Cihangiroğlu bey :D 

her ikiside über düzeyde naaber, başedemediklerine anca çamur atar sizinkiler :) ayponun devri bitti üzgünüm, aslında değilim :tongue: 

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Kılıfla kullandım şimdiye kadar.Ekim 2016 da almıştım.3 yıllık. En ufak yerinde çizik darbe yok. Çocuğun eline falan da hiç vermedim. Gün içerisinde çalmadığı sürece çanta da durur. Sıfırının yanına koy zor ayırt edilir. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...