İçeriğe Yönlendir

All Terrain Lastik Önerisi

Haluk Koldaş

Recommended Posts

Haluk Koldaş
Servet Aydın yazdı:

225 65 17 bfko2 var bende. Senin aracın jantı uyumlu olsa 5 tane verirdim. Sende bana urban alırdın. Rakam olarak avantajlı oluyorsun 

Valla ebatlar uysa neden olmasın ama şimdi jant büyütecek  gücüm yok maalesef ama genede teşekkür ederim ...

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Talha Bilgi
(düzenlendi)

Değerli Arkadaşlar ilerleyen haftalarda nasip ise ML-320 planım var. Alır almaz altına jant lastik düşünüyorum. 16 yada 17 .. At Lastik çok gönlümden geçiyor ama At lastik normal lastiklere göre çok sert olurmu ? Konforu çok düşürürmü ? Yada kullandığınız yumuşak at lastikleri var ise yazarsanız sevinirim.

Michelin Latitute cross vs 'de araşrtırdım ama net bilgi bulamadım çok kullanan yok zira çok aşırı offroad yapmayacağım işte daha çok asfalt üstünde az dere tepe :)  Çok Teşekkür ederim.

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bf goodrich Urban terrain veya all terrain tavsiye ederim. All terrain yağışta kayar ve seslidir ancak adamı ahlaksız yapar. Ml altına yakışmaz ayrıca.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Servet Aydın yazdı:

Bf goodrich Urban terrain veya all terrain tavsiye ederim. All terrain yağışta kayar ve seslidir ancak adamı ahlaksız yapar. Ml altına yakışmaz ayrıca.

Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için abi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...