İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV Gösterge Aydınlatma

Ferhat Tiryakioğlu

Recommended Posts

Ferhat Tiryakioğlu

Arkadaşlar herkese kolay gelsin merhabalar.Benim araçta gösterge panelinin arkasında ki ışık zayıf yanıyor gibi geldi bana.Belki bir iki ampul patlamıştır diye düşündüm.Acaba kaç w lık nasıl ampuller vardır göster panelinde bilginiz varmı?Yoksa tüm araçlarda standart ampuller mi oluyor?Ona göre paneli sökmeden doğru ampulleri temin edebillirsem çok iyi olacak

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Tongay
Arkadaşlar herkese kolay gelsin merhabalar.Benim araçta gösterge panelinin arkasında ki ışık zayıf yanıyor gibi geldi bana.Belki bir iki ampul patlamıştır diye düşündüm.Acaba kaç w lık nasıl ampuller vardır göster panelinde bilginiz varmı?Yoksa tüm araçlarda standart ampuller mi oluyor?Ona göre paneli sökmeden doğru ampulleri temin edebillirsem çok iyi olacak

Gösterge ekranının arkasında led var sadece ampul yok söktüm ben bir ara :)
Yorum bağlantısı
Vedat Kildiric
Ferhat Tiryakioğlu yazdı:

Kardeşim aynı durum bende vardı soktum kesmiş gösterge panelindeki  ışık taktım   ama biraz zahmetli bilginiz olsun ampül çıkan cinsten  led deyil  sanayide kolayca bula bilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...