İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 2 Sony Teyp Bluetooth

Burak Şahin2

Recommended Posts

Burak Şahin2

Arkadaşlar merhaba.

2008 collection aracımda Ford t600 teyp vardı. Netten 2011 titanyum x araçtan çıkma Sony teyp aldım ve aracıma taktım. Bu teypte Bluetooth bağlantısı olmuyor. Audio muted uyarısı çıkıyor. Bir arkadaş bu teypte Bluetooth özelliğinin olacağını söyledi, sizlere danışmak istedim. Nette aradım, kimisi akü başını sök tak yapmak lazım demiş bunun başka bir yolu var mı ?

Yorum bağlantısı
Burak Şahin2

Araç modelinden dolayı mı ? 2011 titanyum x lerde yok muydu ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

blutuut bağlantısı teybin dışında harici bir parça üstünden yapılıyor, ve aracınızda alt yapı gerekiyor gem modülünden tanıtma vs. 2011 de de o özellik hiç olmadı.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

2008 e kadar olan Focus 2 Ghia tekno paketlerde vardı sanırım, makyajlı kasada bende görmedim Türkiye'de. Haricî modül satılıyor yurt dışında ama tavanda mikrofon yeri falan da boştur çalışmaz sanırım alınsada.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

2008 e kadar olan Focus 2 Ghia tekno paketlerde vardı sanırım, makyajlı kasada bende görmedim Türkiye'de. Haricî modül satılıyor yurt dışında ama tavanda mikrofon yeri falan da boştur çalışmaz sanırım alınsada.

Ben onlarda da yoktu diye biliyorum 

Yorum bağlantısı
Burak Şahin2

Çok teşekkürler arkadaşlar, o zaman akü başını sök tak boşu boşuna uğraşmayalım. Tekrardan teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Murat Ersel Çevik yazdı:

Ben onlarda da yoktu diye biliyorum 

Var abi.

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

2005 focus2 tekno paket aracımızda sony teypte bluetooth var fabrikasyon

Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Focus 2 tekno paket aracımda Bluetooth vardı ve verimli bir şekilde kullandım.5 telefona kadar bağlanabiliyordu, son aranan numaraları teyp üzerinden arayabiliyordum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...