İçeriğe Yönlendir

Maksimum 30.000 TL Araç Önerileri

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan
(düzenlendi)

Merhaba,

Tata Manza aracıma ciddi bir talip çıktı. Bi aksilik olmazsa bu Cuma vedalaşacağım.

Arabam diye demiyorum, bu kadar temiz ve donanımlı bir aracı o fiyatlara bir daha bulamam diye korkuyorum :)

Aklımda yine Tata Vista, Chevrolet, İkco Samand ve Geely Emgrand modelleri var. "Bu arabaları çok arıyo musun" dediğinizi duyar gibiyim ama bütçem bu kadar ve çok yaşlı olmasını istemiyorum :) Bunları düşünmemdeki sebep 2010 üstü olmaları (Samand hariç) ve bütçemin uygunluğu. Bu araçlar için fikirleriniz nedir? Bunlar haricinde maksimum 10 yaşında olan ve 30.000'i aşmayan tavsiyeleriniz var mıdır?

Teşekkürler.

tarihinde Ahmet Caliskan tarafından düzenlendi
Ekleme
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Chevrolet kalos öneririm 1.4 16v sx olmak şartıyla :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Mustafa Şahin2 yazdı:

Chevrolet kalos öneririm 1.4 16v sx olmak şartıyla :) 

Konuyu açarken eklemeyi unutmuşum. 2009-2010'dan yukarı bakıyorum :)

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Müsait bir zamanınızda imkanınız varsa 1998 ve üzeri modifiye edilmemiş mümkünse orijinal bir Honda Civic kullanmanızı tavsiye ederim.

Muhtemelen kafanızdaki diğer araçları siler :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Müsait bir zamanınızda imkanınız varsa 1998 ve üzeri modifiye edilmemiş mümkünse orijinal bir Honda Civic kullanmanızı tavsiye ederim.
Muhtemelen kafanızdaki diğer araçları siler [emoji4] 
Öyle araca 65 bin yazan çok gerzek var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ahmet Caliskan yazdı:

Konuyu açarken eklemeyi unutmuşum. 2009-2010'dan yukarı bakıyorum :)

Clio sembol, accent era olabilir.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Tahir Ak yazdı:
Fatih Evcin yazdı:
Muhtemelen kafanızdaki diğer araçları siler emoji4.png 

Öyle araca 65 bin yazan çok gerzek var

siz o gerzeklere bakmayın. 30 liraya güzel araba bulunur.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Fatih Evcin yazdı:

siz o gerzeklere bakmayın. 30 liraya güzel araba bulunur.

Valla bende aynı limitler dahilinde araç bakıyorum özelliklede 1.4is modeli yok bulamıyorum 1 adet bile modifiyesiz yok :(

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Fatih Evcin yazdı:

Düz vites ve Lpg siz bakıyorum bende. Km takıntım yok bu araçlar için 250 bin hiç birşey onu iyi biliyorum :) Yeterki kasası az düzgün, içi temiz ,oynanmamış olsun :)

Bu vesile ile 25-30 bandı çok pis bi aralık. 40-45 lere çıkılırsa çok daha düzgün modelli araçlar olabiliyor fakat bende çıkamıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mert Üçkaleler yazdı:

Bu vesile ile 25-30 bandı çok pis bi aralık. 40-45 lere çıkılırsa çok daha düzgün modelli araçlar olabiliyor

2 tane arabam oldu bütçeniz ne olursa olsun hepsi çok pis bi aralık. Hangi aralıkta araç bakarsam bakayım hep bütçem pis bi Aralıkta kaldı. 50-60 arası araba bakıyordum 70li rakama aldım 😬

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

98-99-2000 model avensis olabilir

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Çağlar Bayur yazdı:

geely çok başarılı bence

Farları yanık olmayan koltuk, direksiyon ve kapı kolu kaplaması dökülmemiş geelye henüz rastlamadım. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Emrah Altun yazdı:

Farları yanık olmayan koltuk, direksiyon ve kapı kolu kaplaması dökülmemiş geelye henüz rastlamadım. 

Aklımda da Geely Emgrand ağırlıktaydı. Şimdi şüpheye düşürdünüz.

Tuncay Uludağ yazdı:

Parasını hak eden bir araba bana göre.

Link

Kesinlikle. Tata deyip geçmemek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Tuncay Uludağ yazdı:

Parasını hak eden bir araba bana göre.

Link

fiyatına göre baya iyi duruyor aslında .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ben de arıyorum 25 -30 binlik. Mümkün olduğunca az el değişmiş kupa bütünlüğünde kesme biçme macun olmayan. LPG'li klima ABS hava yastığı kasasıni kaldırabilecek motoru olan.

2000 2001 Fiesta Ghia yada fun bakıyom 

2001 2002 focus Ghia bakıyom

206 bakıyom

Clio bakıyom 

Sahibindene bakıp bakıp duruyorum.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ahmet Caliskan yazdı:

Merhaba,

Tata Manza aracıma ciddi bir talip çıktı. Bi aksilik olmazsa bu Cuma vedalaşacağım.

Arabam diye demiyorum, bu kadar temiz ve donanımlı bir aracı o fiyatlara bir daha bulamam diye korkuyorum :)

Aklımda yine Tata Vista, Chevrolet, İkco Samand ve Geely Emgrand modelleri var. "Bu arabaları çok arıyo musun" dediğinizi duyar gibiyim ama bütçem bu kadar ve çok yaşlı olmasını istemiyorum :) Bunları düşünmemdeki sebep 2010 üstü olmaları (Samand hariç) ve bütçemin uygunluğu. Bu araçlar için fikirleriniz nedir? Bunlar haricinde maksimum 10 yaşında olan ve 30.000'i aşmayan tavsiyeleriniz var mıdır?

Teşekkürler.

bak bir arkadaş bu ilanı paylaştı . ; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-nasipse-senindir-degilse-benimdir.cok-temiz-1.6-bora-comfortline-751058118/detay

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Ben de arıyorum 25 -30 binlik. Mümkün olduğunca az el değişmiş kupa bütünlüğünde kesme biçme macun olmayan. LPG'li klima ABS hava yastığı kasasıni kaldırabilecek motoru olan.

206 bakıyom

Clio bakıyom 

Ben daha çok "yeni olsun varsın bilinmedik markadan olsun" kafasındayım :) 20 yaşında arabalara sırf Ford, Renault diye o paraları vermek bana pek mantıklı gelmiyor. 2013 trafiğe çıkışlı Tata aldım ben o paralara 119.000 km'de tertemiz.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)
Ahmet Caliskan yazdı:

Evet gördüm çok da temiz duruyor. Fakat bütçemi aştığından uzaktan bakmakla yetindim :)

30 ile 34 arasında pek bişey yok ya :) bulunur arası @Ali Ozan Yurtsever

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Mustafa Tüfekçi yazdı:

206 bakıyom

Clio bakıyom 

Tam olarak ben anlatılmış :) 25-30 bütçe aralığım baktığım araçlarda hemen hemen aynı :) Benim araç tüpsüz olsun mümkümse :)

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mustafa Tüfekçi yazdı:

206 bakıyom

Clio bakıyom 

Gunerler renault da 190 binde ghia focus var 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...