İçeriğe Yönlendir

Ford Connect Teyp İso Kablo

Faik Hilmi Bulut

Recommended Posts

Faik Hilmi Bulut
(düzenlendi)

arkadaşlar teybe takmak için iso kablo arıyorum yanlız bulamadım  kesmekte istemiyorum orjinal ucları  yardımcı olurmusunuz 

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

hocam ebayda var sanırım olmadı  oradan bakacam ama ben bu teybi gözden  çıkardım aslında  deger mi degmezmi onuda bilmiyorum   ford blapunkt  3s4t 18c869ak

https://www.ebay.com/itm/FORD-TRANSIT-CONNECT-97-TO-06-CD-STEREO-ISO-WIRING-HARNESS-ADAPTOR-LEAD-PC2-08-4/282333199714

https://picclick.com/Ford-BLAUPUNKT-Single-Disc-CD-Changer-3S4T-18C869-AJ-OEM-332798565855.html

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

çok teşekkür ederim  evet bunlar ebay ve aliexpres sitesinde var   ama sanırım direksiyon kumandası için ne yapmak gerek ek aparat alsam çalışmıyor diyorlar    sanırım işlem görecek  yada yapan  olur ise 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Bende var hocam aradığın kablo hatta fazlası var

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

hocam bu kablo  connecete uyumlu dimi ne var başlka elinizde  

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

bende 2001 focus vardı. 5000RDS teyp vardı. Standart cd li pioneer teyp aldım ayrıca direksiyon kumandasını aktifleştirmek için devre yaptırmıştım. Ama bu devre başka teypte çalışır mı bilmiyorum. Sizdeki teybin orijinali nasıl bilmiyorum o yüzden kabloya bir şey diyemiyoum 

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

ford blaupunkt  m3  serisi 3s4t 18c869ak 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bende vardı blaupunkt için almıştım ama bakmam lazım depoya

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

hocam haber bekliyorum ve bu teyp canımı sıktı biraz  o yüzden hevesimde kaçdı ya  takacam bulup herşeyini yada kaybedecem gözümden 

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bende vardı blaupunkt için almıştım ama bakmam lazım depoya

umarımkumanda modulude vardır

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kumanda modülü de var aynı siz gibi çok uğraştım ama teybin desteği yok işte

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

onu yaptırmam gerek yoksa bunu alıp takmam araca   artıknasıl olacak bilmiyorum sanırım yıllar önce yapılmış bi kaç işlemle yani ya hepten susacak yada   çalışacak 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Murat dere entegre üstünden işlem ile yaptırdı yıllar önce

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

evet onları okudum ama şema bulamadım   daha dogrusu kim ugraşır bilemiycem ama  çok pişmanım  ama ugraşıcam neolur bilemiycem sonucu yapılırmı  olmazmı    iyi bir elektronikci bakması gerek  teyp sıfır   diyebiliriz  bu şekilde olmasa satın almazdım   dönüştürücü aparatı uygun degil araca onuda bulmam gerek  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Budur.
evet onları okudum ama şema bulamadım   daha dogrusu kim ugraşır bilemiycem ama  çok pişmanım  ama ugraşıcam neolur bilemiycem sonucu yapılırmı  olmazmı    iyi bir elektronikci bakması gerek  teyp sıfır   diyebiliriz  bu şekilde olmasa satın almazdım   dönüştürücü aparatı uygun degil araca onuda bulmam gerek  

Şema bulamazsınız.
Murat Dere’nin bacanağı yapmıştı.
Kişiye özgü bir modifiye
Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut
Mehmet Ozyurek yazdı:

Budur.

aslında çok pişmanım aldıgıma bilmiyorum sırf sıfır olmasından  bakalım hayırlısı diyelim ebaydanda bakdım aslında   bu nekadar sürede gelir oda mesele

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ebaydan alamazsınız.
Zaten Mustafa’da varmış işte
Ebay falan neden düşünüyorsunuz.
Alın takın.
Yada koyun sahibindene satın pişmandanız.

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut
FAİK HİLMİ BULUT yazdı:

aslında çok pişmanım aldıgıma bilmiyorum sırf sıfır olmasından  bakalım hayırlısı diyelim ebaydanda bakdım aslında   bu nekadar sürede gelir oda mesele

hocam haber  bekliyorum sizden   artık ne uyumlu ise ona göre bir karar  verellim.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Murat dere entegre üstünden işlem ile yaptırdı yıllar önce

hocamhaber verirseniz memnun olacagım   

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Depoyu eseledim iki soket olacak biri çıktı kutudan diğeri soketi bulamadim gündüz desmem lazım anca cumartesi depo düzenlerken çıkar.

Kahve rengi Ford soketli var siyah olan  yok şuan

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

anladım kardeşim  inşallah bulursun  güzel haberini bekleyecem 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
E8aSCn.jpg

Mustafa’da var işte.
Neden stres yaptınız anlamıyorum.
Vermiyor mu Mustafa
Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut
Mehmet Ozyurek yazdı:

Mustafa’da var işte.
Neden stres yaptınız anlamıyorum.
Vermiyor mu Mustafa

hocam stres degilde  ulaşamadım arkadaşa  umarım okur mesajını  varsa birinden satın  alacagım yoksa  olursa şayet olmasada yapacak birşey yok  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...