İçeriğe Yönlendir

Telefon Tutucu Önerileri

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mustafa Karahan

https://www.hepsiburada.com/gob2c-direksiyona-takilan-telefon-gps-tutucu-p-HBV00000LDL96?magaza=GOB2C+Global

Ben bunu kullanıyorum işim olunca takıyorum direksiyona işim olmayınca çıkarıyorum. Navigasyon olarak telefonu kullanırken gözünün önünde olması çok iyi oluyor. Biliyorsunuz bazen navigasyon sağa dön diyor ama önce sol sonra sağ yapmak gerekiyor telefon göz önünde olunca yolu da ordan takip etmek kolay oluyor.

Cama yapışanları sevmiyorum görüntü engelliyor hemde yapışkan çıktı düştü derdi vs var. Izgaraya takılanlar ise yazın neyse klima soğutuyor ama kışın sıcak havayı verince telefon aşırı ısınıyor. Benim için en kullanışlı bu oldu. 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Hayrettin Gücin yazdı:

Hayrettin Bey ben bunu beğendim :) Bunu on konsola yapıştırmak gerekiyor sanırım ama bant zarar verir mi acaba döşemeye falan. Sizde durum nasıl ? 

Yorum bağlantısı
Arkın Argun

Spigen markasına bakabilirsiniz. Sağlam ve pratik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Cem Dilmen yazdı:

Hayrettin Bey ben bunu beğendim :) Bunu on konsola yapıştırmak gerekiyor sanırım ama bant zarar verir mi acaba döşemeye falan. Sizde durum nasıl ? 

182bg araç göğsünde bununla telefon sabit kalmaz. Sahibi virajlarda biraz ahlaksız diyola 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Antalya'ya gideceğim ve yanımda kıllı kıllı insanlar öğğğkk

2006-2008 arasında okudu dondurup kemer’de otellerde çalıştım. Tüm kulüpler tanır beni. Tamam sen bilirsin abi :) 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Hayrettin Gücin
Hayrettin Bey ben bunu beğendim [emoji4] Bunu on konsola yapıştırmak gerekiyor sanırım ama bant zarar verir mi acaba döşemeye falan. Sizde durum nasıl ? 
Ben buna benzeri alixpresden aldım yarın foto koyarım hiç sıkıntısız kullanıyorum telefonu çok sıkı tutuyor
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Aliexpresten aldığım budura69862802f39f14b3450885d1d3bf187.jpgec2f0e3eb6a91db0193e692558c2b34c.jpg
Aynısını kullanıyorum.
Bence en iyisi bu oldu.
HB da 15 tl
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Aliekspresden vidyosunu da aldım ama yükleyemiyorum, vidyo tlfn numda kayıtlı nasıl yapabilirim acaba

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Kardeşim de 1 yıldır bunu kullanıyor çok memnun kendisi sürekli yollarda oldugu için yol boyunca takipçilerine istek parçalarını hediye ediyor ve gittiği yolu izletiyor. Çok memnun kayıt için birebir diyor. Belki tanırsınız ilk fordum net kurucularından Sabahattin Gücin dir, o memnun. aa6f6a6c8bee97c040225cf81807b09d.jpgd51f1e255c5e4b8d2e854492ffa66814.jpgedef946c2d3a6e6b73911ab8c50cff51.jpg0eb17af6b806871c6869e4ae39459faa.jpgacf1e98faf28fe2a66bb2c99ea0a1fb6.jpg

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
Muhammed Orak yazdı:

this is one diye bi tutucu var ama ızgara için, bunun cam için olanı varsa güzel birşeye benziyor.

aldım,  10dk sonra çöp

kesinlikle önermiyorum

hiç güven vermiyor

Servet Aydın yazdı:

Tanıdık olursa daha sakat :ninja:

Hocam ben böyle kullanıyorum.

24d8122d0cf73c469e36c448cf70130a.jpg

oraya bakarak araç kullanmak tehlikeli değil mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yılmaz Ertek yazdı:

oraya bakarak araç kullanmak tehlikeli değil mi ?

Telefona niye bakayım ki araç kullanırken? 

Çağrı vs diyorsan zaten araç ekranında veya km konsolunda kim arıyor vs görülüyor 

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Servet Aydın yazdı:

Hava yastığı patlar aypon logosu anla işlenir mis gibi 

🤣🤣🤣🤣

Servet Bey videoyu izleyin direksiyona koymak şart değil

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Rıdvan Ergün yazdı:

🤣🤣🤣🤣

Servet Bey videoyu izleyin direksiyona koymak şart değil

izledim abi  İşin mizah boyutuna bakıyorum :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
Servet Aydın yazdı:

Telefona niye bakayım ki araç kullanırken? 

Çağrı vs diyorsan zaten araç ekranında veya km konsolunda kim arıyor vs görülüyor 

ben genelde navigasyon için kullanıyorum tutucuyu

bizim arabalarda navigasyonlu ekran yok da : )

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yılmaz Ertek yazdı:

ben genelde navigasyon için kullanıyorum tutucuyu

bizim arabalarda navigasyonlu ekran yok da : )

Tamam tamam sen kullan:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ben uzun zamandır Spigen mıknatıslı kullanıyorum. Mıknatısı da kılıfın içine koyuyorum çok pratik oluyor. Kışın o havalandırmayı kapatıyorum telefon ısınmasın diye, yazın soğuk havada sorun yok zaten.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...