İçeriğe Yönlendir

VW Golf MK4 Boya Koruma

Buğra Höngül

Recommended Posts

Emrah Altun
Buğra Höngül yazdı:

Leblebi der köşeye çekilirim :)

Buğra ben de Samsundayım Çorum'a gelirsen haber et atlayıp geleceğim. Ama takım sandığın yanında olsun sallamasyon olmasın. Ciddiyim. Eski aracıma LPG'yi de Çorumda taktırmıştım.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Buğra bey urfada görev yapıyorum. Memleket adana. Yazın da adana ya da kayseride bulunuyorum bi denk getirsem arabanın anahtarını bırakacağım size [emoji4]
Çağatay bey muhtemelen yazın İskenderun da olurum :) umarım denk geliriz

Buğra ben de Samsundayım Çorum'a gelirsen haber et atlayıp geleceğim. Ama takım sandığın yanında olsun sallamasyon olmasın. Ciddiyim. Eski aracıma LPG'yi de Çorumda taktırmıştım.
Anlaşılan çoruma mazemeleri almadan uğrayamam :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bu ne böyle kardeşim yaaa. Olmamış, hiç beğenmedim. Benim niye yok.:tease3:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Harika olmuş emeğinize sağlık[emoji106]
Teşekkürler çağatay bey
Buğra hemen takip ettim. 
Gördüm Ayhan abi teşekkür ederim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Buğra Höngül yazdı:

karstayım 

Güzeeeel :D Siyah araba severmisin hocam?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
İnan Çınar yazdı:

İp var kesin 😂😂😂

Yine döktürmüşsün valla, keşke tayin Amasya ya çıksa senin,ne iyi olurdu...

Buğra Höngül yazdı:

emoji23.png emoji23.png Abi sen şanslısın memleket 45 dk

Buğra Höngül yazdı:

Leblebi der köşeye çekilirim :)

Alpay Sumer yazdı:

@Metin Akbal der kacarim 😂

Buğra Höngül yazdı:

Oo hocamla geçen geldiğimde denk gelemedik

Ben ilk mesajı kaçırdım sonra sen özele bakmadın sanırsam ki.

Leblebi deme Kütahyalılar alınıyor sonra :D

Benim arabamda ilk günden bu zamana kadar ellenmedi, maliyet ne tutar bilmem ama detaylı bir giriş istiyor :D

Golf te türbe yeşili maşallah :D

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Güzeeeel [emoji3] Siyah araba severmisin hocam?
Pek bi severiz kendilerini [emoji41][emoji41][emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ben ilk mesajı kaçırdım sonra sen özele bakmadın sanırsam ki.

Leblebi deme Kütahyalılar alınıyor sonra [emoji3]

Benim arabamda ilk günden bu zamana kadar ellenmedi, maliyet ne tutar bilmem ama detaylı bir giriş istiyor [emoji3]

Golf te türbe yeşili maşallah [emoji3]
Aynen abi golf kesinlikle türbe yeşili böyle maneviyat yüklü uygulama oldu [emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Buğra Höngül yazdı:

emoji2.pngemoji2.png Heycan artıyor

Ocak 'ta Siyah Focus başkadır diyelim mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Akıllar da deli soru [emoji4] inşallah metaliktir yoksa opak mı [emoji44][emoji44][emoji44]

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Buğra Höngül yazdı:

Akıllar da deli soru emoji4.png inşallah metaliktir yoksa opak mı emoji44.pngemoji44.pngemoji44.png

O kadar hare ve kedi tırmığı var ki net ayrımını yapamadım. Muhtemelen Opak. Metalik çıkarsa sevineyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

O kadar hare ve kedi tırmığı var ki net ayrımını yapamadım. Muhtemelen Opak. Metalik çıkarsa sevineyim.
Uzun bi yolculuk bizi bekliyor ozaman
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
nasil biniyosunuz boyle bakimsiz araclara [emoji16]
En temizi ile normali arasindaki fiyat farkina degmedigini gorunce olay suna dondu

"İki tavuk markette geziyorlarmış. Yumurta reyonuna geldiklerinde tavuklardan biri diğerine 40 kuruşluk yumurtaları göstererek:
- Bak bunları ben yaptım! der. Biraz daha ilerleyince, biraz önceki yumurtalardan daha küçük ve 30 kuruşluk yumurtaları görürler. Bu sefer diğer tavuk:
- Bak bunları da ben yaptım, seninkilerden yapacaktım ama kocam 10 kuruş için kıçını yırtmaya değmez dedi" [emoji16]

Arabam o kadarda bakimsiz degil yane yillik bakimlarimiz tastamam triger tamam bobin tamam balatalar tamam ic ve dis temizligini duzenli olarak ele alirim. Boya korumaya girmedim sadece. Bazilari gibi eskimesin diye 50 bin km yi gecirtmemeye de calismiyoz [emoji16]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bakalım [mention=76937]Metin Akbal[/mention]‘ın şutunu [mention=76599]Alpay Sumer[/mention] çıkarabilecek mi? [emoji3]
b9b156cb09c9e16d84aa220104ab4b04.jpg

9aafb52c6533c2927a05977208ce8cb4.jpg

19 Corum ya o bakimdan [emoji16]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

En temizi ile normali arasindaki fiyat farkina degmedigini gorunce olay suna dondu

"İki tavuk markette geziyorlarmış. Yumurta reyonuna geldiklerinde tavuklardan biri diğerine 40 kuruşluk yumurtaları göstererek:
- Bak bunları ben yaptım! der. Biraz daha ilerleyince, biraz önceki yumurtalardan daha küçük ve 30 kuruşluk yumurtaları görürler. Bu sefer diğer tavuk:
- Bak bunları da ben yaptım, seninkilerden yapacaktım ama kocam 10 kuruş için kıçını yırtmaya değmez dedi" emoji16.png

Arabam o kadarda bakimsiz degil yane yillik bakimlarimiz tastamam triger tamam bobin tamam balatalar tamam ic ve dis temizligini duzenli olarak ele alirim. Boya korumaya girmedim sadece. Bazilari gibi eskimesin diye 50 bin km yi gecirtmemeye de calismiyoz emoji16.png

Cevap hakki dogmus 😁 Bakimsiz dedigimiz boya icindi yanlis anlasilmayalim 🙋

Ben aracimi aldigimda 26k daydi. daha birbucuk yilda 58k oldu 😁 bakma km takintima yapistiriyorus yanee 😁 Hesaplarima gore 4 defa buji 5 yag, 5 lpg bakim,  2 kez cila, 1 bobin ,3 kez silecek, 10 kez motor temizligi, sinirsiz ic dis temizlik... Anahtar pili 1 metre daha uzaktan almaya basladi diye 2 de pil 😁 

Bizimki daha yeni abisi sizinki gibi yasli degil ; trigeri degismedi 😝

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bakalım [mention=76937]Metin Akbal[/mention]‘ın şutunu [mention=76599]Alpay Sumer[/mention] çıkarabilecek mi? [emoji3]
Cevap hakki dogmus [emoji16] Bakimsiz dedigimiz boya icindi yanlis anlasilmayalim [emoji137]

Ben aracimi aldigimda 26k daydi. daha birbucuk yilda 58k oldu [emoji16] bakma km takintima yapistiriyorus yanee [emoji16] Hesaplarima gore 4 defa buji 5 yag, 5 lpg bakim,  2 kez cila, 1 bobin ,3 kez silecek, 10 kez motor temizligi, sinirsiz ic dis temizlik... Anahtar pili 1 metre daha uzaktan almaya basladi diye 2 de pil [emoji16] 

Bizimki daha yeni abisi sizinki gibi yasli degil ; trigeri degismedi [emoji13]
Sutumu cikarabilmis mi [emoji16] Bence cikaramamis.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Metin Akbal yazdı:

Sutumu cikarabilmis mi emoji16.png Bence cikaramamis.

Ofsayt’a düşmüşsün. Gol iptal. 😉

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...