İçeriğe Yönlendir

Motor Soğutma Suyunda Siyahlık

Dilber Karakul

Recommended Posts

Doğan Arşiray

egr yi iptal etsek geçici olarak,i hortumlarınıda birbirine eklesek ya? o zaman sorun kendi içince izole olmuş olur. hala aynı sorun devam ediyrosa sorun conta veya benzeri bir elemanda demektir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu şekilde kullanma diyerek bir ilavede ben yapayım, masraf katlanmadan sıkıntıyı bulmak lazım...

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

Öncelikle geçmiş olsun  eger elinizden geliyorsa egr nin su geçişini korleyerek yanı egr sogutmayi devre dışı bırakarak kontrol edebilirsiniz egr den çıkmazsa bosuna değiştirmiş olursunuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Dilber Karakul
Dogan Arsiray yazdı:

egr yi iptal etsek geçici olarak,i hortumlarınıda birbirine eklesek ya? o zaman sorun kendi içince izole olmuş olur. hala aynı sorun devam ediyrosa sorun conta veya benzeri bir elemanda demektir.

aklın yolu bir. iptal ettireyim dedim ama iptal maliyeti çıkma egr taktırma maliyetiyle neredeyse aynı olduğu için güvendiğim bir ustaya bıraktım arabayı. denemeyi o yapacak. kalacaksa benim elimde değil ustanın elinde kalsın dedim :) olmadı conta değişecek

Sinan Kaya yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun  eger elinizden geliyorsa egr nin su geçişini korleyerek yanı egr sogutmayi devre dışı bırakarak kontrol edebilirsiniz egr den çıkmazsa bosuna değiştirmiş olursunuz

benim elimden gelmiyor gelende çok para istedi çünkü egr valfi değil egr su soğutucusu arızalıdır denildi. artık ustaya teslim ettim

Ali Cihangiroğlu yazdı:

bu şekilde kullanma diyerek bir ilavede ben yapayım, masraf katlanmadan sıkıntıyı bulmak lazım...

aman aman sırf o yüzden geçici bir araba buldum, ucuzdan pahalıya doğru deneyip göreceğim. sonucu yazarım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...