İçeriğe Yönlendir

4. Jenerasyon Seat Leon

Furkan Sumer

Yeni Seat Leon  

57 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Furkan Sumer
(düzenlendi)

Beklenen otomobilin sonunda gorselleri sizdirildi..

iz6j17.jpg

rufcIa.jpg

Gn9TRH.jpg

07JYpO.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ersan Torun

Bu gerçekmi yaa  yeni leon  bölemi olucakk  canım leonu ne hale getirmişler. Tamam  yeni  oldugu için  göz aşınası  degiliz   Ama  ilerki zamanlardada   Begenilceni sanmıyorum. Şuanki  güncel olan kasa  efsane kasa olur  ölede kalır.2012 yumurta kasayada efsane diyolardı   Sonradan kimse agza almaz oldu efsane lafını  yeni kasa sildi  piyasadan.  Ama bu yeni kasanın kendine hayrı yok😁

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Bence diğer markaların sıradışı yeni tasarımları yanında biraz sıradan kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

şuanki hali ile pek beğenmedim, resimler net değil ama resimlere göre sıradan bir görünüşü var bence, milyon dolarlık şirketlerin hala böyle sıradan araçlara devam etme isteğini anlamış değilim değişiklikten korkuyorlar hepsi belli ki.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Önden focus 3.5 çok benziyor. Genel olarak beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Güncel mk3 makyajlı kasa kullanıcısıyım.Yeni kasa beklediğim gibi olmadı açıkcası ama şuanda gözler alışık değil.Fr donanımı vs gelsin hele bir bunuda beğeniriz.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

İlk foto yeni focusu , ikinciyi yeni A3 ü , üçüncü de panamera 4s i andırdı bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Evet önden Focus 3,5 gibi. Göz alışınca beğeniriz.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Bu görsellere göre beğenmedim ancak gerçek görüntüsünü görünce belki de hoşumuza gidecek. 🤔

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Ben de önden i30 a benzettim. Ama göz alışır fiyatlar da makul olursa yine çok satar. Çok absürt durmuyor.

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Fiatı ne olacak acaba  en önemli soru bence 

Selçuk Bakış yazdı:

Önden Ford arkadan togg gibi

Bizden Çalmışlar  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Açık ve net söylüyorum. Beğenmedim. Karakter sahibi bir araç karaktersizleştirilmiş. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

markaları ayrıştırma operayonunu yanlış anlamış Vw tepe yönetimi, bilemedim

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Beğenmedim ama vw ürünü olduğu için kesinlikle tutulur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

LvkMZ0.jpg

qA60jZ.jpg

bvq1km.jpg

OrYb0n.jpg

Focusu andırdı bana. Fena değil ama oooov çekilecek gibide değil. Göz alışması lazım. Sanki önceki kasa daha güzel o turkuaz ve mavi renkleriyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Hola!

1.0 litrelik üç silindirli seçenekle gelen yeni model 90 beygir ve 110 beygirlik iki seçenekle tercih edilebiliyor. Bir üst noktada yer alan ve tercih noktasında nispeten daha ileride konumlandırabileceğimiz 1,5 litrelik seçenek ise 130 beygir ve 150 beygirli iki opsiyonla kullanılaca sunulacak. Tercihini dizelden yana kullanmak isteyenler için bu jenerasyonda da devamlılık sağlanacak. 2.0 litrelik TDI motor yine iki farklı seçenek olacak şekilde 115 ve 150 beygirlik iki performans seçeneğine sahip. Son bölümde ise bu jenerasyonu özel kılan şarj edilebilir hibrit ünite var. Pazar payı merakla beklenen bu versiyonda 1,4 litrelik benzinli motor ile işleyiş sağlayan elektrik gücü ortaya yaklaşık 200 beygir güç çıkarıyor. Saf elektrik modunu da beraberinde getirecek olan hibrit seçenekle 60 kilometreye kadar menzil kat etmek mümkün.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...