İçeriğe Yönlendir

Lastik Seçimi Konusunda Tavsiye

Olcay Türkmen

Recommended Posts

Murat Öngür
Evren Erakçora yazdı:

Hankook artık birinci sınıf kabul ediliyor, fiyatları da eskisi gibi ucuz değil artık.

Evet segment atladı hankook pirelli michelin continantel gibi markaların yanında. Ama dediğim gibi çok çivi vida tel topluyor bizde focus 2 de var VP3 herseyi iyi ama çok fazla yama yaptırmak zorunda kaldık

Olcay Türkmen yazdı:

195 50 R16 ebatlarinda benim lastik ve araştirdikça zor bulunan bir ebat olduğunu anladım resmen. Orjinali Continental ama o bile nadir bulunuyor yani. 

evet zor bulunur sanırım riken de bulabilirsin tabi lastik tatmin edermi bilemem , petlas bile alabilirsin  mugla sıcak yer yumuşak lastik ben olsam almam.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Serhan Gürbüzol

Ben önceki aracım Mondeoya da Dunlop almıştım, şimdi CMax aracıma da yine Dunlop siparişi verdim ( 205 50 17 ), Mondeo da 3 yıl kullandım ve memnun kaldım umarım bundan da memnun kalacağım. Tavsiye ederim Dunlop'u ...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Evren Erakçora yazdı:

laufen bir kaç testte çok kötü çıktı diye hatırlıyorum. 

kışlık lastiği çok iyiymiş. benim deneyimim bu yönde oldu.  hankook un yazlıkları zaten iyi olmamıştır ki. yani hankook eskiden kumho gibi birşeydi. ne zaman mercedes standart lastik olarak takar oldu, adam oldu.

Yorum bağlantısı
Olcay Türkmen
Murat Atagenç

16" için ebat 195/45 R16 idi.

2015 sonrası yarı makyajla değişmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...