İçeriğe Yönlendir

Emniyet Kemeri Yavaş Topluyor

Mithat Nursoy

Recommended Posts

Engin Deniz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Benimki de zor sarıyor.. öncelikle temizlik yapıp deneyeceğim.

Ben würth silikon sprey ile çözmüştüm mazdada abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Nursoy
Mehmet Ozyurek yazdı:

Benimki de zor sarıyor.. öncelikle temizlik yapıp deneyeceğim.

Ben henüz deneyemedim ama youtubedan da izlediğim kadarıyla işe yarıyor abi bu yöntem

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben henüz deneyemedim ama youtubedan da izlediğim kadarıyla işe yarıyor abi bu yöntem

Temizlik mi. Slikon sprey mi ?
Yorum bağlantısı
Mithat Nursoy
Mehmet Ozyurek yazdı:

Temizlik mi. Slikon sprey mi ?

Silikon sprey abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bu kşam yaptım silikon spreyi. Denemeler gayet iyi. Özellikle az kullanılan arkalar çok seri toplamaya başladı. Önler de tabi ki, ama 1-2 saatlik kullanımdan sopnra bakıcam net sonuca.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Deneyelim o zaman :)
Bu kşam yaptım silikon spreyi. Denemeler gayet iyi. Özellikle az kullanılan arkalar çok seri toplamaya başladı. Önler de tabi ki, ama 1-2 saatlik kullanımdan sopnra bakıcam net sonuca.

Ben yarın diğerlerine de bi bakayım.
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Köksal Yılmaz
Önder Özcan yazdı:

Net sonucu alalım :) 

Bizim kangoo da bir süredir zor topluyor ama esas olay kemerin dönüş yaptığı üst noktada gibi, makara, direnç yokken aşırı hızlı topluyor, normal kullanımda çok yavaş. Ne yapsam?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Net sonucu alalım :) 

Bizim kangoo da bir süredir zor topluyor ama esas olay kemerin dönüş yaptığı üst noktada gibi, makara, direnç yokken aşırı hızlı topluyor, normal kullanımda çok yavaş. Ne yapsam?

Her gün bakım yapılmazsa böyle olur işte :) 

di mi @Çağlar Bayur abi 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...