İçeriğe Yönlendir

2012 Grand C-Max Titanium X Ekran Uyarısı

Mustafa Ermiş

Recommended Posts

Mustafa Ermiş

Arkadaşlar 2012 Grand C-max Titanium x  aracımı alalı 2 ay oldu, ford markaya ve binek tarzına yabancıyım M1 sınıfı araca bindim geçmişte.

Tecrübenize ihtiyacım var.    1- ilk marşta bilgi ekranında   "Servis Emniyet Kemeri Uyarısı" ikazı veriyor  2- diğer kafama takılan konu hareket halinde iken sol arka tarafın gezeliyo hissi yaratması arada sırada olan bi durum, sanki lastiğin diğer üçünden bağımsız olması gibi -S- çiziyomuş gibi baktırdım ustalara hiçbi sıkıntı bulamadılar önviraj demir lastikleri haricinde 

yardımlarınızı bekliyorum 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Emniyet kemeri uyarısı için koltuk altındaki soketleri kontrol edin önce çıkan var mı diye. O konu önemli havayastıkları çalışmayabilir çünkü. Diğer olay için ise lastik havası, rot ayarları, tekerin balansı gibi çok fazla parametre etki eder. Fren balatası dahi sebep oluyor olabilir, kaliper fazla sıkıyorsa.

Yorum bağlantısı
Mustafa Ermiş
Ü.Emre Kartal yazdı:

Emniyet kemeri uyarısı için koltuk altındaki soketleri kontrol edin önce çıkan var mı diye. O konu önemli havayastıkları çalışmayabilir çünkü. Diğer olay için ise lastik havası, rot ayarları, tekerin balansı gibi çok fazla parametre etki eder. Fren balatası dahi sebep oluyor olabilir, kaliper fazla sıkıyorsa.

İlk fırsatta dedikleri nede bi baktırayım, lastik değişiminde rot ayarlarında problem yoktu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...