İçeriğe Yönlendir

Kia Rio 1.5 Trend Sedan

Fikri Keleş

Recommended Posts

Hacı Şenyurt

Hayırlı olsun. Crdi candır. Frenleri biraz test edersiniz. Bir dönemin kialarında fren sorunu vardı. Serviste bazı işlemler yapılmıştı. Ancak hangi model yıllarını kapsadığını araştırdım ancak şu an bulamadım. Biraz test eder bakarsınız. Gerekirse zaten elden geçirirsiniz. Kendisini size sevdirecek bir araçtır. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Eyüp Çetin yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Babam yıllarca Kia Sephia kullandı ve aklı hâlâ Kia larda kaldı. Çok kaliteli bir araç. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Tesekkurler indallah uzhn süreli kullanacağız 

Hakan Gürsu yazdı:

Hayırlı olssun, tesadüf eseri kullanmıştım tek kelime ile roket 110 bg ve hafifi kasa. Frene bi modifiye yaptınmı tamamdır. Kazasız belasız.

Teşekkür ederim 

Gökhan Albayrak yazdı:

Hayırlı olsun, Maşallah. Güle güle kullanın. 

Tesekkurler

Çağlar Bayur yazdı:

box takmalık

Box?

Servet Aydın yazdı:

Fikri hayırlı olsun. Az yakar sağlam kaçar bunlar

Sagol abim

Mehmet Ozyurek yazdı:

Hayırlı olsun Fikri

Abi sağol yarın seni ararım😊

Emrah Korkmazz yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Tesekkurker

Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlı olsun benim de içim rahatladı :D

Aklimda kaldı ama biraz😁

Adnan Çakır yazdı:

Hayırlı olsun Fikri

Sagol abi 

Alpay Sumer yazdı:

Aynen c max i diyorum.

Bende de jeep kalmış, opel nedir ?🤔

Hacı Şenyurt yazdı:

Hayırlı olsun. Crdi candır. Frenleri biraz test edersiniz. Bir dönemin kialarında fren sorunu vardı. Serviste bazı işlemler yapılmıştı. Ancak hangi model yıllarını kapsadığını araştırdım ancak şu an bulamadım. Biraz test eder bakarsınız. Gerekirse zaten elden geçirirsiniz. Kendisini size sevdirecek bir araçtır. Güle güle kullanın.

Yasayip gorecegiz,boş bir arac ama motor ile açığı kapatacak umarim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Hayırlı olsun kazasız belasız bin inşallah...

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun. Şirket aracı olarak bir dönem kullandım. İnanılmaz kaçar. Ancak durma sorunu var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Bu korelilerde bu sorun kronikmi Accent Blue satacak vatandaş bana diyorki araba 136 beygir gaza dokundunmu uçar ama bunu durduracak bir fren sistemi malesef yok gerçekten böylemi???

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)
Arda Bülent Güzel yazdı:

Hayırlı olsun. Şirket aracı olarak bir dönem kullandım. İnanılmaz kaçar. Ancak durma sorunu var.

Cihat Küçükay yazdı:

Hayırlı olsun.

Serkan Gezici yazdı:

Bu korelilerde bu sorun kronikmi Accent Blue satacak vatandaş bana diyorki araba 136 beygir gaza dokundunmu uçar ama bunu durduracak bir fren sistemi malesef yok gerçekten böylemi???

Tesekkurler 

Hyundaiden daha iyi olur umarım,ama duymayacağı kesin bende ona  gore kullanmam gerekecek.kopuk ucurtma gibi

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Maşallah . Hayırlı olsun, azcık Accent Blue gibi durma problemi bundada var zira At gibi kaçıyor :) .... Onunda azcık geniş lastik ile az buçuk çözülür inş... biz accent blue de faydasını görmüştük.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Fikri Keleş yazdı:

Tesekkurler 

Hyundaiden daha iyi olur umarım,ama duymayacağı kesin bende ona  gore kullanmam gerekecek.kopuk ucurtma gibi

110 bg lik getz ile carrera 4s e arkadan çarpmışlığım var, frenlemeye özellikle dikkat. En azından önündeki porsche ise.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Hanemize an itibariyle  kaydettik hayırlısıyla 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı uğurlu olsun Fikri. Yalnız yukarıda bir yerde uzun süre kalır demişsin, bana gene gülme geldi biliyo musun :)

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Önder Özcan yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun Fikri. Yalnız yukarıda bir yerde uzun süre kalır demişsin, bana gene gülme geldi biliyo musun :)

Abi ben satmaya karar verince ilk Fikri beye söylicem :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Önder Özcan yazdı:

Teşekkürler ama bu sefer satmayi düşünmüyorum aylarca kullanirim insallah😀

Köksal Yılmaz yazdı:

Abi ben satmaya karar verince ilk Fikri beye söylicem :)

Aynıyız zaten 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Hüseyin Maviş yazdı:

Hayırlı olsun.

teşekkürler hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Muharrem Karagülle yazdı:

Hayırlı olsun.

Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Bir şer sorsam sizlere,

Arabanın silecek modu,normal arabalara göre 2. kademeden başlıyor.Yani şu 1. kademe sil bekle kısmı(fasıla kısmı gibi)olan mod yok.ya sürekli yada hiç modu var.bunu kol veya başka bir şekilde modifiye edilebilr mi?

Çok sinir bozucu çünkü

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

İnternette baktım şöyle bi,kol değiştirince çözülüyormuş galiba.Bakacam

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Fikri Keleş yazdı:

Bir şer sorsam sizlere,

Arabanın silecek modu,normal arabalara göre 2. kademeden başlıyor.Yani şu 1. kademe sil bekle kısmı(fasıla kısmı gibi)olan mod yok.ya sürekli yada hiç modu var.bunu kol veya başka bir şekilde modifiye edilebilr mi?

Çok sinir bozucu çünkü

Babamın getz'inde kol değişerek çözmüştük.

Bu arada hayırlı olsun.Jantları ne zaman değişiyoruz?

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Sani Gerşon yazdı:

Babamın getz'inde kol değişerek çözmüştük.

Bu arada hayırlı olsun.Jantları ne zaman değişiyoruz?

Bu aksam deli etti beni az yagmur var surekli çalışıyor silecek de cart curt kemik gibi olmus acik yer bulup alamadim da yenisini,her seferinde manuel silme ...acilen yaptirmam lazım.

Tesekkur ederim.jant değilde,2017 uretim prelli mi ne var altinda onlar degisse iyi olur.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Fikri Keleş

Piyasa alıp başını gidince,elimizdekinin değerini bilip bakımlarını yapıp hayata devam edelim dedik.Eksiklikler zaman zaman yapılıyor.orj.teybi söküp ekranlı bişiy aldım ama pek memnun değilim.Radyo çoğu yerde çekmiyor.

bugün Fren diskleri balatalı değişti,klima ses yapıyordu,kompresör bilyası değişti, gazı değişti..önümüzdeki zamanda turbo ve bakımları yapılıp devam edeceğim.

mUw9UZ.jpg

dOSyeE.jpg

mevcut km

IUEesP.jpg

arabanın aşırı kuvvetli olması otoyolda büyük keyifli.Hele yokuşlarda milletin nefesi kesilen yerlerde solu kapatıpdevam etmek nefis,ama düz yolda veya rüzgarlı havada kara taşıtı modu kapanıyor ve uçuş moduna geçiyor :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fikri Keleş
Fikri Keleş yazdı:

..İnşallah bu kalıcı olacak

yeterince kalıcı olmuş.5 ay gayet uzun bir süre.Artık 1.6 polo ile yola devam edeceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
yeterince kalıcı olmuş.5 ay gayet uzun bir süre.Artık 1.6 polo ile yola devam edeceğim
15 günde hesaplar değişmiş,hayırlısı olsun
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Köksal Yılmaz yazdı:
Fikri Keleş yazdı:

15 günde hesaplar değişmiş,hayırlısı olsun

ya sorma ne zaman masraf etsem satılıyo :(

bi bakalım derken oluverdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...