İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Sormadan Sök Tak Yapabilir mi?

Emrah Taşpınar

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Ali Darbaz yazdı:

Saçma sapan işler. Benimde arka bagaj sök tak. Ne olmuş sökülüp fabrikadan gıcır gıcır kapak gelmiş takmışlar işte. neyini sevmezler. 

O sök tak a girmez :) değişmiş.

Sök takın iki manası var. Ekspertizci değişen diyemeyecek kadar orjinal çıkma olabilir yada darbenin büyüklüğü gizlenmiş olabilir.

Eskiden çekicleme vardı gerçek kaportacilik oydu. Şimdi macundan araba imal ediliyor

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yahu adamlar 60 senelik arabayı alıp tamir edip müzayede de binlerce dolara satıyor. bizimkiler sök tak, boyalı parça derdinde.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Galerici ve al satçıların fiyat kırmak için psikolojik olarak bize işledikleri durumlar,

Ancak bu tarz kişilerden araç alınca bunları siz sıralayınca: Bu yaşta arabada boya olabilir, 3 ya da 4 parça boya vardır, değişim değil orjinal çıkma vardır.

Kaç parça boya, 

Kaç parça değişen

Sök tak mı?

Macunsuz boya

Takla değil yan yatma

Dolu hasarından tavan boyalı

Kaplama vardır istenilirse sökülür

Önden hasarı vardır Airbag açmamıştır.

Motor testte %90 değeri vardır.

Tüm bakımları tamdır alan 1 kurus masraf etmeden biner.

Al bin git.

Aracı oradan oraya sürükleyemem bakan ustasıyla gelsin.

Bu kafa boş, Alacağı kiraladığı daireye Boya dış cephe yenilenmesinin, sıfır Pvc doğrama takması evine değer katarken, alacağı araca boya vs değer kaybettirmesi..

Araba kolay elden çıkarılabilir bir yatırım olarak görüldüğü için en temizini bulma çabası ama satarken kusurların hiç biri eksi puan değil.

Arabada motora lastiğine frenlerine değil dışına, alacağı evde beton kalitesine depreme dayanıklılığına değil banyosunda küvet var mı mantığı :) 

40 senedir Kanada'da yaşayan amcam ne zaman araba alsa 3 5 sene sonra götürür sıfır boyatır öyle biner. Muhabbeti açılınca dalga geçiyor burada ki kafayla bana göre haklıda.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Evren Erakçora yazdı:

İnsana bu kadar kıymet vermezler

Bir karikatür geldi aklıma :) Adaba sabah uyanıyor bi bakıyor kadın makyajı silmiş tanıyamıyor. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kendi araçlarımın tavanını kesip sanruf takmanın heyecanı ve keyfi paha biçilemez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Evren Erakçora yazdı:

İnsana bu kadar kıymet vermezler

Hakikaten kim evlenirken veya bir makama atanırken tam teşekküllü hastaneden heyet raporu alıyor ki?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sıfırı 200.000 değil de 20.000 tl olsaydı araçların bunları konuşuyor olmazdık. Sorun tepede sabit, biz altta oyalanıyoruz.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bu sefer ben de aldığım arabayı komple boyatmayı düşünüyorum, tanıdığınız iyi boyacı var mı?

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Selim Bilgin yazdı:

Bu sefer ben de aldığım arabayı komple boyatmayı düşünüyorum, tanıdığınız iyi boyacı var mı?

Aldığım? Audii Quattro?

images?q=tbn:ANd9GcRPYzZd-uYWNIjGpqe-UwV

Var 2 tane boyacı tanıdığım.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Sinan Akgöl yazdı:

Var 2 tane boyacı tanıdığım.

Maslak'ta bir tane var diyorlar ama civatalarıyla oynamadan boyamam diyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Selim Bilgin yazdı:

Maslak'ta bir tane var diyorlar ama civatalarıyla oynamadan boyamam diyor.

Bir tanesi Siyah Bmw'nin tamponları vs boyatmıştım özel kod boyası vardı tutturdu birebir memnun kalmıştım zaten tanıdığım kaporta boyacı, Florya'da, Diğeri benim ustanın yan dükkanı tanıdığım bir abimizin gümüş gri Passat b5'i boyadı komple.

Cıvata olayını bilmiyorum da Maslak sanayiye Focus 1'i almaya gitmiştim en son oraya yabancıyım :) 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Sinan Akgöl yazdı:

Bir tanesi Siyah Bmw'nin tamponları vs boyatmıştım özel kod boyası vardı tutturdu birebir memnun kalmıştım zaten tanıdığım kaporta boyacı, Florya'da, Diğeri benim ustanın yan dükkanı tanıdığım bir abimizin gümüş gri Passat b5'i boyadı komple.

Cıvata olayını bilmiyorum da Maslak sanayiye Focus 1'i almaya gitmiştim en son oraya yabancıyım :) 

Abi geyik yapıyorum. :D 

@Çağlar Bayur varken başkasına araba boyatmam. :f1: 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Selim Bilgin yazdı:

Abi geyik yapıyorum. :D 

@Çağlar Bayur varken başkasına araba boyatmam. :f1: 

Sende he bende yazıyorum, Çağlar abi dokunucam diyorsa dokundurucan yapcak bişi yok. Emmi başlattı hep bu gizemli secret durumları zaten. Tok kapı sesi, sol ayna kapamalar filan sonra sana bulaştı :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Sinan Akgöl yazdı:

Sende he bende yazıyorum, Çağlar abi dokunucam diyorsa dokundurucan yapcak bişi yok. Emmi başlattı hep bu gizemli secret durumları zaten. Tok kapı sesi, sol ayna kapamalar filan sonra sana bulaştı :) 

Bu köyün adeti böyle diye böyle yapyorum ben de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Selim Bilgin yazdı:

Bu köyün adeti böyle diye böyle yapyorum ben de.

Audi'yi göstermeni bekliyorum :) 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
(düzenlendi)
Sinan Akgöl yazdı:

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Sinan Akgöl yazdı:

Yalnız Audi demesek? A6 3.0 TDI Quattro onun adı :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

kendi aracımın ve müsterilerinde ön panali komple söküyorum radyotör değişimi için :)

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Önder Özcan yazdı:

Yalnız Audi demesek? A6 3.0 TDI Quattro onun adı :)

Tamam "w211 E klasse 270cdi"abi demem bir daha 😂😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Sinan Akgöl yazdı:

Tamam "w211 E klasse 270cdi"abi demem bir daha 😂😂

Yok o kadar da değil ya BMW 2014 F10 520İ :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...