İçeriğe Yönlendir

Kel Kafandan Sen Suçlusun

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

3 ay oldu başlayalı. Mavi serum denen zamazingoya. Her gün düzenli saç yıkama sabah ve akşam. Platin iğneleri olan Çin işkencesi gibi rulo ile kafaya masaj ve sonrasında saç olmayan veya seyrek olan yerlere damlatma. İyicene ovalama sonrası sonuç alınmaya başlanıyor. Yeni saç çıkmaya başladığı zaman sanki kafayı bitler sarmış gibi kaşınıyor birkaç zaman. Sonra geçiyor.

Mavi serum

https://www.uraw.com.tr/tr/sac-bakimi/blue-hair-serum-mavi-serum?gclid=EAIaIQobChMInt-W3tWL6AIVjbTtCh3G8gCFEAQYASABEgLvxvD_BwE

Dermoroller

https://m.trendyol.com/aiw/sac-cikarma-taragi-titanyum-igneli-derma-roller-cilt-yenileme-0-5-mm-p-33673983?gclid=EAIaIQobChMIiefEodaL6AIVibbtCh3tPAwpEAQYAiABEgLwzPD_BwE&boutiqueId=316843&merchantId=117487

3 aylık durum bu. Sanırım yılı bitirmeden Rock starları gibi olur saçlar

5548b61cef9b4a2fcda6496acd31d5ca.jpg

fbd96cae6d1ef4f4bc42b8398010b186.jpg

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Acaba bende daha tam açılmalar olmamışken(Bir taraf açıldı aslında kendimi avutuyorum) denesem mi? Gerçi saçları kısa kestirmek lazım sanıyorum, birde o rulo deriyi fena yapar gibi sanki.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bir kaç yerde daha duydum bu “iksirden” memnun olanları. “Azıcık alnım açık” benim de 😀 Pek inanmıyordum başlarda. Olanı da kaybetmeyelim sonra. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
rengi koyu sanki saçların.

Olması gereken.
Acaba bende daha tam açılmalar olmamışken(Bir taraf açıldı aslında kendimi avutuyorum) denesem mi? Gerçi saçları kısa kestirmek lazım sanıyorum, birde o rulo deriyi fena yapar gibi sanki.

Deri alışıyor. Şimdiden kullan bence
Bir kaç yerde daha duydum bu “iksirden” memnun olanları. “Azıcık alnım açık” benim de [emoji3] Pek inanmıyordum başlarda. Olanı da kaybetmeyelim sonra. 

Benim ortak 5 aydır kullanıyor. Başka marka onunda kapandı epey
bazısı Kel sever

Bizi de seven olsa deriyi bile yüzerim acımam
  • Beğen 5
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Benim cildiyeci arkadaşla konuşurken, evet saç çıkarıyor ama kısırlık yapma ihtimali çok yüksek demişti.  

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Serkan Aktay yazdı:

Benim cildiyeci arkadaşla konuşurken, evet saç çıkarıyor ama kısırlık yapma ihtimali çok yüksek demişti.  

Kavgada söylenmez.

• Beğen 1
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
Sani Gerşon yazdı:

Kavgada söylenmez.

Beni uyarmıştı.Bende uyarayım dedim. 

Zaten maden olan toprakta bitki örtüsü olmazmış.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kısırlık deniyor da, bilimsel test varmı bulamadım daha. Çim dikme lobisi uydurmasıdır

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Ektirmek kesin çözüm değil mi? 

Bir de bu ürünleri ne kadar süre kullanmak gerekir? Bırakınca çıkan saçlar dökülür mü? Bir sürü soru var aklımda 😊

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Benzini Shell den akılı kelden alacaksın [emoji2960]

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Adnan Çakır yazdı:

Benzini Shell den akılı kelden alacaksın emoji2960.png

Bu gidişle kel kalmayacak,  benzin opet yada bp den alınacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

benim bir tanıdığımda kullandı hatta sanada getirtelim fln dedi bıraktıkran sonra aynı tas aynı hamam :D ya bırakmayacaksın yada sürekli devam edeceksin. Bırakılmyacaksa ona verilen parayla taksitle ektirme yöntemine girişmek daha mantıklı sanki.

Yorum bağlantısı
ibrahim Tiryaki

Bunun için muhtemelen finasterid var. Saç için ama başka şeylerden olmayın.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Servet Aydın yazdı:

Göreceğiz ömrümüz yeterse

Bırakınca agresif olarak dökülmesin ?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Servet Aydın yazdı:

fbd96cae6d1ef4f4bc42b8398010b186.jpg

Abi en azından  şampuan  dökünce  kafada durur senin.  Bende o da durmuyor kayıp gidiyor 😂

Daaalın kelliği  sizden öğrenecek  değiliz  diyesim geldi 😎

20200217_184402.jpg

• Beğen 5
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ooo efsane konu, alın üstüne denk gelecek şekilde bant taksak faydası olur mu ? Öyle gezenler görüyorum.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun çıkanlar siyah mı çıkıyor ?

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Abi bence iyi yapmışsın. Fayda gören çok. Ben de çevremde görüyorum. Bir kaç kelam edeyim.

Saç çıkartan ilaç ve serumlar aslında 30 yıldır belki de daha fazla süredir piyasada mevcut. Hatta bunların tıbbi formülasyonları da var sağlık bakanlığı onaylı olan. Erkek tipi saç dökülmesi denilen erkeklik hormonu yani testoterona bağlı olan saç dökülmesinde etkili ilaçlar bunlar. Etki mekanizması da vücuttaki erkeklik hormonu düzeyini azaltarak yapıyorlar. Lokal olarak kullanılan formları ise aynı etkiyi saç köklerinde yaparak etki gösteriyorlar. Bu tip saç dökülmesinde başarı oranları %80 civarında. Bu ilaçların 2 handikapı mevcut. Bu ilaçları ortalama 6 ay kullanımı olan ilaçlar ve 6 ay sonra bırakmak gerekiyor. Bırakınca da kalan 6 ayda çıkan saçların %70 i dökülüyor. Sonra tekrar başlamak gerekiyor. 

İkincisi ise erkeklik hormonu seviyesi düşünce cinsel istekte ve malum bölge faaliyetlerinde  azalma oluyor :) Bu da kullanımı sınırlayan bişey. Kısırlık yapmaları fikri de buradan çıkan bişey zaten. 

Mavi serum etki mekanizmasını bilmiyorum ama uzun dönem sonuçlarına bakmak lazım. Hormonal bir şey değil anladığım kadarı ile ama mekanizma benzer de olabilir. Sürekli kullanılacaksa ok ama bırakınca saçların dökülme ihtimali yüksek diye düşünüyorum. Tam bilmediğim bir konuda yorum yapmak istemem

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...