İçeriğe Yönlendir

Oto Koltuk Leke Çıkarma ve Temizlik

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

Merhaba

Araç koltuğundaki lekeleri çıkarmak ve temizlemek için ne gibi bir şey kullanabiliriz ? 

Mesela aspirin işe yarar mı ? 

Koltuklara zarar verir mi deforme olur mu ? 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Murat Öngür yazdı:

Merhaba

Araç koltuğundaki lekeleri çıkarmak ve temizlemek için ne gibi bir şey kullanabiliriz ? 

aspirin aşırı köpüklenme yapıyor forumda paylaşmısdık 3 d nin ürünü onu kullanmanı tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Geçenlerde bir arkadaş paylaşmıştı şipşak diye bir ürün var kullanmış güzel diyordu. 2.el eşya satan pazarlarda çok sık karşılaşıyorum ama cesaret edip alamadım. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

A101'de satılan bir ürün grubu var. Ahşap yüzeyler için, plastik yüzeyler için, deri için, kumaş için...vb ayrı ayrı satılıyor. Markası da highjenic gibi birşeydi. Gerçekten güzel temizliyor ve zarar vermiyor. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Murat Öngür yazdı:

Merhaba

3d apc tavsiye ederim . Ev halısındaki çay kahve vb lekeleri bile güzelce çıkardı.

Yorum bağlantısı
Kerem Kurluva
Murat Öngür yazdı:

Merhaba

Leke için ne kadar etkili olabileceğinden emin değilim ama, her nevi tekstil temizleme işi için,  "Motip Döşeme Temizleyici" önerebilirim.

Sprey olarak uygulanır. Köpürerek, içe işleyen kiri dışarı kusturur. Köpüğü çekerek temizleme imkanı var ise, daha da etkili temizler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ben valet pro carpet cleaner , 3d upholstery and carpet shampoo ve kosla oxi action denedim. 3 üde çok başarılı geldi bana 🤣 ama valet pronun kokusu çok güzel

2de60071be9495ad84b22c24036c2438.jpg

Bunları da dün yaptım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Önkoltukları söküp arac dısına almak maheret ıstıyor  elınıze saglık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...