İçeriğe Yönlendir

Klima Gazı Dolumu İçin Servis Tavsiyesi

Coşku Mert

Recommended Posts

Coşku Mert

istanbul avrupa yakası (tercihen avcılar/beylikdüzü/esenyurt civarı) fiyat fayda olarak memnun kaldığınız bir servis varsa paylaşabilir misiniz

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

İstanbul olmasa da ben en son EuroMaster servisinde yaptırmıştım. Nispeten kurumsal bir firma. 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

simdi baktimda evime yakin bi subesi bulunuyormus. fiyat olarak ne kadardi ?

İstanbul olmasa da ben en son EuroMaster servisinde yaptırmıştım. Nispeten kurumsal bir firma. 
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Coşku Mert yazdı:

simdi baktimda evime yakin bi subesi bulunuyormus. fiyat olarak ne kadardi ?

Ben hizmet alalı epey oldu. Ama verdiğim para ile orada geçen zamanı kıyaslayınca değer demiştim. Önce tamamen boşaltıldı, sonra kurtarılan gaz ile olması gerektiği miktarda gaz basılmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam bir bankanın MTV ödeme kampanyası ile verdiği bir indirim sebep olmuştu gitmeme. 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

baska yere gerek yok o zaman. ilk firsatta gidecegim. teşekkürler

Ben hizmet alalı epey oldu. Ama verdiğim para ile orada geçen zamanı kıyaslayınca değer demiştim. Önce tamamen boşaltıldı, sonra kurtarılan gaz ile olması gerektiği miktarda gaz basılmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam bir bankanın MTV ödeme kampanyası ile verdiği bir indirim sebep olmuştu gitmeme. 

bunu gormemistim iyi oldu teşekkürler [emoji106]

Sitesinde işçilik fiyatları mevcut. 110 ile 160 lira arasında değişiyor.   https://www.euromaster.com.tr/bilgi/iscilik-fiyatlari

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Coşku Mert

euromaster haramidere servise gittim klima cihazlari arizalanmis. hizmet veremiyoruz dediler.
bir de hadimkoy yolu uzerindeki euromaster servisine yolum düşunce sordum. klima cihazi yaza dogru gelecek dediler. orasi da olmadi.

malum sebeplerden pek ustune dusesimde gelmiyor zaten. oylece biraktm kaldı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...