İçeriğe Yönlendir

Fiesta Ön Konsoldan Ses

Onur Demirci

Recommended Posts

Onur Demirci

Merhabalar 2013 model ford fiesta aracim var aractan cok memnunum bugun dikkatimi ceken yarim kontak durumda aracta radyo vs kapali durumda ön konsoldan radyo'nun oradan cok ince bir ses geliyodu hani cd takarsiniz cd dönerya ince bir cizirti gibi oyle cok ince ve desibeli dusuk bir ses..boyle bi durumla karsilasan oldumu veya bi fikri olan arkadasim varmi? Yarim kontak durumda olan bir ses radyo acikken herhangi bi olumsuzluk yok

Yorum bağlantısı
Ferit Erken

Klima ile ilgili olarak kanal kapağı aç kapa olayı var. Motor sesi gelebilir.

Yorum bağlantısı
Onur Demirci
Ferit Erken yazdı:

Klima ile ilgili olarak kanal kapağı aç kapa olayı var. Motor sesi gelebilir.

Arac kapali yinede motor sesi gelirmiki?yani arac calismiyor sadece yarim kontakta elektrik sistemini aktif hale getirirken duydum on konsola dogru egilince fark ettim yanimda oturan kisi farkedemiyor bile

Yorum bağlantısı
Ferit Erken

İşte aracı yarım kontak yapınca havalandırma kanalını açan motor çalışıyor. Ses o. İnce bir sestir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Klima ile alakalıdır ses benim aracımda da geliyor bu tarz sesler. Yarım kontakta açılır yakıt pompasıda o sırada devreye girer mesela

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Direksiyonun altında sağ tarafta 3 oluklu bir kısım var. Ses oradan geliyor .içerisinde otomatik klimanın iç hava sıcaklığını alan bir sensör ve  motor var.zamanla toz birikir ve inceden bir sesle yarım kontakta ses yapmaya başlar.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

ısı sensöründen geliyor o ses. endişelenecek bir durum değil. bildiğim kadarı ile temizleniyordu. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...