İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Türk Telekom dan kurtuldum, 100 mbps Fiber Optik Turkcell internet aldım.0c7df151dffa56e0035a4c8c3be2f073.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ebrar Tüfek yazdı:

Türk Telekom dan kurtuldum

Hayırlı olsun darısı başıma... 24 Mbps sınırsız 105 TL ödüyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Sınırsız olmayınca rahat olmuyor hep bitecekmi düşüncesine kapılıyor insan. Bilgisayarı kullanmadığım aylarda 130 gb civarı internet kullanıyorum. Bende de Türk Telekom 24 mbps vardı sınırsız. Şimdi trkcll sınırsız 100 mbps geçtim, ciddi fark var, 1 bilgisayar 4 telefon, 3 tablet sürekli bağlı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ebrar Tüfek yazdı:

Sınırsız olmayınca rahat olmuyor hep bitecekmi düşüncesine kapılıyor insan. Bilgisayarı kullanmadığım aylarda 130 gb civarı internet kullanıyorum. Bende de Türk Telekom 24 mbps vardı sınırsız. Şimdi trkcll sınırsız 100 mbps geçtim, ciddi fark var, 1 bilgisayar 4 telefon, 3 tablet sürekli bağlı.

Ne kadar ödüyorsunuz? Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Yeter yazdı:

Ne kadar ödüyorsunuz? Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, 12 ay 99.90 tl sonraki 12 ay 109.99 tl.

Akşam 6 dan sabah 6 ya kadar 100 mbps, sabah 6 dan akşam 6 ya kadar 25 mbps. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Tam 100 Mbps sayılmaz ama yinede uygun TT ye göre.

Benim 400 GB  ti buluyor, sınırsız şart.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Tam 100 Mbps sayılmaz ama yinede uygun TT ye göre.

Benim 400 GB  ti buluyor, sınırsız şart.

Öğlen 12 de kalkıyorum zaten, kahvaltı falan 1 i geçiyor. Tam interneti yoğun kullandığım saat 6 dan sonrası, gece 4 de kapatırım, tam kullandığım saatlerde 100 mbps saatine denk geliyor, benim için çok iyi oldu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bende şu anda vodafonenet kullanıyorum 100 mbps kadar diyor. Kabloda download hızını 90larda görüyorum speedtestte. 3.ay sözleşmem bitiyor. Yenileme için 100 lira civarı fiyat öneriyorlar. Ben de beklemeye devam ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Evdeki diğer telefon tabletler bağlı iken kablosuzda 98.18 mb/s çıkıyor bende de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ebrar Tüfek yazdı:

Evdeki diğer telefon tabletler bağlı iken kablosuzda 98.18 mb/s çıkıyor bende de.

İyiymiş ama tuzlu geldi bana. Bakayım daha uygun birşeyler denk gelecekmi. Türknet nasıl acaba? Bizim oraya 35 mbps gibi birşey veriyor. Ama 85 lira. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Yeter yazdı:

İyiymiş ama tuzlu geldi bana. Bakayım daha uygun birşeyler denk gelecekmi. Türknet nasıl acaba? Bizim oraya 35 mbps gibi birşey veriyor. Ama 85 lira. 

Hiç kullanmadım, arada 15 tl fark var ama internet çok daha yüksek. Online oyunlarda ping sorunum tamamen kalktı akşam 6 dan sonra. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Ben tam 100 ödüyorum ve aralıkta yeniledim. 24 Mbps ve sınırsız. Telekom. Fark ne ola ki size 5 tl fazla fatura çıkarıyorlar
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Bir de ben 2 sene bu pakete 67 tl ödedim. Şu anki fatura çok geliyor o yüzden. Aslında normalde de çok ödüyoruz ama elden bişey gelmiyor..

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Neredeyse 3 aydır ısrarla aramaya devam ediyorlardı paket yeniletmek için geçenler bir kızdım fena kaptırmışım baktım karşıdan ses gelmiyor, kapatmışlar :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Oktay Göktaş yazdı:

Ben tam 100 ödüyorum ve aralıkta yeniledim. 24 Mbps ve sınırsız. Telekom. Fark ne ola ki size 5 tl fazla fatura çıkarıyorlar

Biniyorum farkı ama ne koparılarak kâr mantığındalar...

SON ÖDEME TARİHİ: 16/03/2020

ÖDENECEK TUTAR : 55,50 TL

2 yıllık anlaşmanın son faturası, yine 24 Mbps ama 200 GB sonrası düşüyordu hız AKK olayı. AKK olayı bitmişti zaten, taahhüt de bitince 85 liraya 24 Mbps 200 GB kotalı tarifeye geçtim. Pandemiye denk geldi, +15 TL mi neydi 50 GB için verdik baktım olmuyor 105 sınırsız 24 Mbps yaptık. 7 aydan beri bu şekilde kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Artık etkinlik felan duramıyorum. Duvarlar üstüme üstüme geliyor. Daraldım iyicene. Uzun yola gitmek istiyorum. Salın beni artık hafta sonu arabamdan inmeden 500 km yol yapıp geleyim. Kafamı meşgul edemiyorum artık :S

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

6+3+6+4 den 19 saat yandı, baktım sönmüyor yeter dedim açtım içini pil 3.57 V a düşmüş. Gerilim düştükçe akım da düştüğünden beklentimden fazla çalıştı.

Bu arada 2 buçuk saatte şarj oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bir tatil yolculuğunda, arabanın ateşleme bobinini patlatmıştım.  Araba 20 gün servisde kalmıştı. Sinir olunca o tatilin videosunu yapmamıştım.  Arabaya 4 kişi 2 bebe ile yüklenmiştik. Bagaj tavana kadar dolmuştu. Bu gün evde sıkıntıdan bu tatil yolculuğum aklıma geldi. Editledim üstün körü, yaptım koydum. Bu günde beni bu oyaladım. O kadar çok uzun yol yapasım varki. Öff :(

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Forumdan samimi olduğum herkese instagramdan istek gönderiyorum, siyah ekranlı 53 lü bi isim, adım soyadım yok yabancı değil :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Okulda sınav haftası yoğunluğu var, günde 6 taneden 30 sınav planladım 12 di yapıldı. Kafa dağıtmak için tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanının atölyesinde yerde yatan hurda şarjlı mantkabı kurtarmaya çalıştım. Mekanik olaraktan temizlik yeterli geldi ama batarya ölmüş. 14.4 V ama 7 volt ölçtüm, iki hücre gitmiş belli dedim açtım aynen öyle olmuş 0+3.5+3.5+0 V hücreler. Notebook dan çıkardığım iki hücreyi içindeki ile değiştirdim, sonuç 500-600 liralık makinayı okula kazandırdık elhamdülillah. 16.8 V 1A ile şarj oluyorlar şuan.

NY8J0f.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
Okulda sınav haftası yoğunluğu var, günde 6 taneden 30 sınav planladım 12 di yapıldı. Kafa dağıtmak için tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanının atölyesinde yerde yatan hurda şarjlı mantkabı kurtarmaya çalıştım. Mekanik olaraktan temizlik yeterli geldi ama batarya ölmüş. 14.4 V ama 7 volt ölçtüm, iki hücre gitmiş belli dedim açtım aynen öyle olmuş 0+3.5+3.5+0 V hücreler. Notebook dan çıkardığım iki hücreyi içindeki ile değiştirdim, sonuç 500-600 liralık makinayı okula kazandırdık elhamdülillah. 16.8 V 1A ile şarj oluyorlar şuan.

NY8J0f.jpg

Ellerinize sağlık hocam, bende Makine teknolojisi, 37 yılım.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Teşekkür ederim.

Nedense BMS devresi yok pilde, şuan şarj dengesiz oldu, 2 pil 4.23 e çıkarken ikisi 3.9 da kaldı. Neden böyle birşey yapmışlar anlamdım 🤔

Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Elinize sağlık. Bazılarında BMS aletin içinde oluyor pilden ziyade. Ama piller arası dengeleme yapar mı yoksa sadece düşük gerilim koruması mı yapar bilmiyorum. Çinden aldığım bazı BMS'ler dengeleme yapmıyorlardı, üzerinde ayrıca dirençlerden oluşan bir bölge bulunanlar yapıyormuş, sonradan öğrendim. Pandemi yüzünden bit pazarına da gidemez olduk, 18650 ihtiyacı doğmaya başladı bende de.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Sabah sabah ibrahim tatlıses :) afiyet olsun. Eğlenceli bir sabah olmuş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...