İçeriğe Yönlendir

Jetta 1.4tsi 2000 Devirden Sonra Vınlama

Ersel  Yıldız

Recommended Posts

Erkan Işık
Uğur Kamil yazdı:

Turbo hortumlarında bir sıkıntı olabilirmi?

Hortumlarda sıkıntı olsa arac kendını korumaya alır 90 ı gecmez 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yaşar Ümit Koray
Ersel Yıldız yazdı:

Videodan ayirt edilecegini sanmiyorum. Ama musait zamanimda deneyecegim

Sorunu bulabildinizmi. 

Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız
Yaşar Ümit Koray yazdı:

Sorunu bulabildinizmi. 

Henuz gostermeye firsatim olmadi. Arac şu sıralar babamda.. sorun tespit edildiginde geri dönüt olacaktir

Yorum bağlantısı
Yaşar Ümit Koray
Ersel Yıldız yazdı:

Henuz gostermeye firsatim olmadi. Arac şu sıralar babamda.. sorun tespit edildiginde geri dönüt olacaktir

Debriyaj bilyası ile ilgili araştırma yaptınızmı. Bendede anlattıklarınıza benzer bir sorun olmuştu. 

Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız
Yaşar Ümit Koray yazdı:

Debriyaj bilyası ile ilgili araştırma yaptınızmı. Bendede anlattıklarınıza benzer bir sorun olmuştu. 

Sizde de park halindeyken gaza yuklendiginizde ses geliyor muydu? Zira bizim aracta geliyor.

Yorum bağlantısı
Yaşar Ümit Koray
Ersel Yıldız yazdı:

Sizde de park halindeyken gaza yuklendiginizde ses geliyor muydu? Zira bizim aracta geliyor.

Yok park halinde gelmiyordu. Sadece 2500 - 3000 devirlerde vites değiştirmek için ayağımı debriyaja bastığım anda sanki bilyayı hızlı çevirirsizde döner ya o şekilde bir ses geliyordu. Debriyaj bilyası sorunu çıktı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersel  Yıldız

Arac yaklasik 20 gunden beri Babamdaydi. Geldikten sonra tekrar kullandim ancak bahsettigim sesi artik duyamiyorum. Özellikle de dikkat ettim. Ama ses kayboldu Havalar son birkac günde ısındı. Onunla alakali bir durum olabilir mi diye dusunmedim de degil. Artik tekrar gelirse ustaya gosterilecektir. Gelismeler de buraya eklenecektir. İlginizden ötürü teşekkürler..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...