İçeriğe Yönlendir

2000 Opel Vectra 2.0 DTI Comfort

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

merhabalar;

2000 opel vectra 2.0 dti comfort araç hakkında bilgi sahibi olanlar yorum yapabilir mi? 

piyasası olsun yada olmasın alınır mı?  kronikleri var mı?  suzuki motoru olduğunu duymuştum ne kadar doğru? değerli bilgilerinizi bekliyorum.  

iyi forumlar. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Genelde yakıt pompası arızası duyduğum bir araç,İsuzu motorludur , 101 HP, 240 Nm torku var, bir depo ile 750-800  km götürür sağlıklı ise. CDTI motor olmadığından yakıt seçmez. Soğukken motor epey sesli çalışır ama ısınınca düzelir. aklıma gelenler bunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
Servet Aydın yazdı:

Sanayi pek sever o aracı

eee abi bizde seni seviyoruz :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Servet Aydın yazdı:

Sanayi pek sever o aracı

sen öyle dediysen eledim abi o aracı :) 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ümit Türk yazdı:

merhabalar;

2000 opel vectra 2.0 dti comfort araç hakkında bilgi sahibi olanlar yorum yapabilir mi? 

piyasası olsun yada olmasın alınır mı?  kronikleri var mı?  suzuki motoru olduğunu duymuştum ne kadar doğru? değerli bilgilerinizi bekliyorum.  

iyi forumlar. 

çok gürültülüydü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

Genelde yakıt pompası arızası duyduğum bir araç,İsuzu motorludur , 101 HP, 240 Nm torku var, bir depo ile 750-800  km götürür sağlıklı ise. CDTI motor olmadığından yakıt seçmez. Soğukken motor epey sesli çalışır ama ısınınca düzelir. aklıma gelenler bunlar.

isuzu ise bence hiç sorun çıkartmayacaktır. isuzu dizeli efsanedir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Dogan Arsiray yazdı:

isuzu ise bence hiç sorun çıkartmayacaktır. isuzu dizeli efsanedir.

3.1 wjlerede ısuzu diyorlardı sanki

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Gök yazdı:

3.1 wjlerede ısuzu diyorlardı sanki

İtalyan diye duymuştum

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

2013 yılında 20bin TL ile aynı 2000 modelini almak için gitmiş fakat motor gürültüsünden dolayı vaz geçip, 26 bin TL ye 2006 model focus almıştım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...