İçeriğe Yönlendir

A4 - F1 Vitese Kulakçık Takılması

Erhan KÜL

Recommended Posts

Erhan KÜL

Herkese merhaba.Aracımın f1 viteslerine kulakçık taktırmayı düşünüyorum.tesadüfen reklamlarda gördüm.kırmızı sarı yeşil vb renkleri var.görüntü olarak araç içierisnde iyi olacağını düşünüyorum. F1 vitese sonradan kulakçık taktıran memnun olan sorun yaşayan varmı?takılması kolaymısır?ya da böyle bişeye gerek varmı? Şimdi den teşekkürler

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Erhan KÜL yazdı:

Herkese merhaba.Aracımın f1 viteslerine kulakçık taktırmayı düşünüyorum.tesadüfen reklamlarda gördüm.kırmızı sarı yeşil vb renkleri var.görüntü olarak araç içierisnde iyi olacağını düşünüyorum. F1 vitese sonradan kulakçık taktıran memnun olan sorun yaşayan varmı?takılması kolaymısır?ya da böyle bişeye gerek varmı? Şimdi den teşekkürler

Sıkıntı yok gayet güzel yapıstırıyorsun resmini bulursam atarım yada ceker atarım

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erhan KÜL
Erkan Işık yazdı:

Çok teşekkür ederim.ben bunu görmemiştim daha kaliteli duruyorlar.yapıştırmalı olması da gayet güzel.bunları golf için diye yazmışlar Audi içinde olur değil mi?

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
(düzenlendi)
Erhan KÜL yazdı:

Çok teşekkür ederim.ben bunu görmemiştim daha kaliteli duruyorlar.yapıştırmalı olması da gayet güzel.bunları golf için diye yazmışlar Audi içinde olur değil mi?

aracın kulakçıklarını resmını bir paylaşsana veya golf passat lara bır bak aynı ise kulakcık olur ,   ben sana benım aracda  resmını çeker atarım buraya 

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...