İçeriğe Yönlendir

Volkswagen Scirocco Stage 2

Enes Kapar

Recommended Posts

Enes Kapar

Abimle 2011 1.4TSI DSG Scirocco aracımıza Stage 2 uygulaması düşünüyoruz .

Araştırdığımda setuplar ;

R8 bobin seti
S3 intercooler

Down pipe , dump valve

Stage 2 yazılım 

olarak gördük .
1) Bir setup tavsiyeniz olur mu?

2)İnternette S3 intercooler bulamadık nereden edinebiliriz .Fiyat bilginiz var mı?(Şehirimizde bu işlerle uğraşan pek yok parça sıkıntılı Ordu)

3) DSG zorlanma yaşar mı?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

kırmızı r8 bobinlerine gerek yok diyorlardı. ayrıca map sensörleri gerekecektir. 2.5 bara kadar ölçebiliyor üzerindekiler (diye hatırlıyorum)

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

DQ200 DSG ile Stage 4 Scirocco yürüten var. Elbet sıkıntı yaşarsınız ama sınır torklarının da üstüne çıkabiliyorlar. Esaslı girilecekse DQ250'ye veya DQ380'e geçiş yapılması çok iyi olur. Kuru kavrama sıkıntı çıkarır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Kırmızı bobin Allahın emri

HFI filtre

Forge dumpvalve, sesli olanlar ilerde basınç kaçırabilir 1.8t lerde çok yaşanan bi sorun. Sessizini öneririm.

Dp sona kadar 71 lik düz boru krom

Şanzıman için de ayrı yazılım attırın mg remaps da dsg için yazılım vardı diğer firmaları bilmiyorum. Şanzımana kesici yapalımmı derlerse yaptırmayın motor içine girmeden kesicili yazılım 1.4 tsi larda zarar verebiliyormuş.

Yorum bağlantısı
Enes Kapar
Ebrar Tüfek yazdı:

Kırmızı bobin Allahın emri

HFI filtre

Forge dumpvalve, sesli olanlar ilerde basınç kaçırabilir 1.8t lerde çok yaşanan bi sorun. Sessizini öneririm.

Dp sona kadar 71 lik düz boru krom

Şanzıman için de ayrı yazılım attırın mg remaps da dsg için yazılım vardı diğer firmaları bilmiyorum. Şanzımana kesici yapalımmı derlerse yaptırmayın motor içine girmeden kesicili yazılım 1.4 tsi larda zarar verebiliyormuş.

Teşekkürler abicim bilgiler için

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...