İçeriğe Yönlendir

2. El Yanak Çatlak Lastik

Ramazan_Demir

Recommended Posts

Ramazan_Demir
Çağlar Bayur yazdı:

yol dahil 200TL ise, bunları siz eve gidene kadar takmış olabilir? bu şekilde söylemedi mi?

Hayır öyle dese can kurban garanti veriyor 1yıl rahat gider diye zaten çok malını öven adamdan şüphelenirim oldu artık eşref saati hem oruç hem panik bu durumu fırsata çeviren kene illa oluyor 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Ramazan_Demir yazdı:

Hayır öyle dese can kurban garanti veriyor 1yıl rahat gider diye zaten çok malını öven adamdan şüphelenirim oldu artık eşref saati hem oruç hem panik bu durumu fırsata çeviren kene illa oluyor 

anlatımı hatalı, aldığı rakam normal kabul edilebilir seviyede. İStanbul için bedava hatta

sonuç: bu lastik acilen değişmeli

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Ebatlarınızı söylerseniz öneride bulunabilirim. Ben hankookları karayollastik aş den almıştım

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam benim de NOKİAN lar var. 2016 yılında almıştım. maalesef yanak çatlakları oluştu ve bu konuda NOKİAN maalesef ürününe sahip çıkmıyor. yüksek sürata kesinlikle çıkmasam da size de önerim mutlaka yanak çatlaklarında değiştirmek lazım..

Yorum bağlantısı
Ramazan_Demir
Mustafa Yanar yazdı:

Ebatlarınızı söylerseniz öneride bulunabilirim. Ben hankookları karayollastik aş den almıştım

185/65/r14 lastik ebatları bir sitede Goodyear Eagle Sport 250tl buldum olmazsa bir aksilik olursa Falken Euro All Season AS210 ve lassa greenways 250tl çarşambaya kesin karar veririm nasipse

Tayfun Aydın yazdı:

Hocam benim de NOKİAN lar var. 2016 yılında almıştım. maalesef yanak çatlakları oluştu ve bu konuda NOKİAN maalesef ürününe sahip çıkmıyor. yüksek sürata kesinlikle çıkmasam da size de önerim mutlaka yanak çatlaklarında değiştirmek lazım..

Bu marka aklımda olsun teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Ramazan_Demir yazdı:

Hepinize teşekkür ederim cevaplar için yol dahil 200tl aldı denize düşen yılana sarılır dedik verdik ya bu işin ayıplı mal kusur vs muhabbetinden bir olur tarafı yok mu şikayet edilecek kurum

Elinizde lastik aldığınıza dair herhangi bir fatura yada belge yoksa birşey tutturamazsınız boşuna uğraşırsın  ayrıca yolda kalmışsınız 200 lirayla kurtarmışsınız çekici çağırSanız daha Pahalıya patlar dı diye düşünüyorum 

Ayrıca o Lastikle yola çıkacaksanız 50 60 km hızı geçmeyin ne olacağı belli olmaz

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Ben olsam çatlak lastiği alır müşterisinin çok olduğu zaman götürür önüne atardım. Kardeş senin 1 sene idare eder dediğin lastik 1 ay gitmedi paramı geri ver derdim. 

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Evren Erakçora yazdı:

Falken dört mevsim, diğerleri yazlık.

Evren hocam bildiğim kadarıyla kar sembolü olan tek gerçek 4 mevsimm michelin crossclimate. Diğer markalar 4 mevsim diyor ancak kar amblemi olmadığı için resmi anlamda 4 mevsim değil diye biliyorum ancak tabii uzun süredir ilgilenmedim belki yeni çıkan olmuştur..

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...