İçeriğe Yönlendir

2000 Fiesta 1.4i Fun Hatasız Boyasız Alınır Mı?

Faik Hilmi Bulut

Recommended Posts

Faik Hilmi Bulut

Arkadaşlar arac 90 bin km de hata boya yok sadece biraz güneş yanıgı var biraz can sıkıcı durunlar arac tek el kullanıldı servis bakım lı tüm dokumanları dahi var 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Faik Hilmi Bulut yazdı:

Arkadaşlar arac 90 bin km de hata boya yok sadece biraz güneş yanıgı var biraz can sıkıcı durunlar arac tek el kullanıldı servis bakım lı tüm dokumanları dahi var 

Km göstergesi manuel ise 99.999 dan sonra sıfırlıyor. Değilse bile  yine de araştırılmalı diyorum.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Km gerçekten orjinal ise güzel araç. Kusurlar/eksikler iyice belirlenirse fiyat olarak mantıklı ise (eksikleri/kusurları giderince üst kasasının fiyatına gelmesin misalen) alınır.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Rolanti  takılması

Kapı Döşemeleri 

Havalandırma menfezleri

Şoför tarafı  - ön yolcu tarafı  ve bagajdan su alma 

Tavan çıtaları

bunlar aklıma gelen kronik sorunları. Alırken dikkat etmenizi  tavsiye ettiklerim.

1.25 olanı 75 bg olup bahsedilen  araç 1.4 ve 90 bg. Kısa şanzıman oranı  ile ilk 3 viteste  şaşırtıcı performans  sergiler.

1.6 araçlara kafa tutar  ışıklarda. 

Bu arada 20 yaşında bir araçta tavanda güneş yanığı gayet normal.

Benim 20 yılda kafamda  saç kalmadı.  Tavanı olsun yeter. Boyatirsiniz.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

90binde ise gerçekten müzelik gibi olması lazım. Çok zevkli bir otomobil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
(düzenlendi)

Fiyatını ben de merak ettim doğrusu, km şüpheyle yaklaşmak da fayda var.

28.500 gibi rakam var satılık Ankara da araç, tariflere uyuyor :)

tarihinde Emre Altınışık tarafından düzenlendi
güncelleme
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Altınışık yazdı:

Fiyatını ben de merak ettim doğrusu, km şüpheyle yaklaşmak da fayda var.

28.500 gibi rakam var satılık Ankara da araç, tariflere uyuyor :)

belirtilen gibi ise makul hatta iyi rakam

Yorum bağlantısı
Emre Altınışık
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Rakam?

28.500 , bahsi geçen araç ise.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

28500 olan 99 model ve  manuel sayaçlı.

Arkadaş 2000 model yazmış. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Dedemde 2001 model bordo renk(bence en yakışan renk) 1.25 Ghia var 85.000 km'de LPG'siz kullanıyor. 

Çok seri ve kullanması keyifli bir araç. 1.25 öyleyse 1.4'ü çok daha eğlencelidir.

Gerekli kontroller detaylı yapıldıktan sonra alınabilir bence.

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

Arkadaşlar yazamadım kusura bakmayın evet anlaştık gibi birşey 2000 90 bin de arac hatasız 27 000 lira kapı döşemelerde kronikmsorun var evet arabayı ustaya baktırdım 10 numara dedi motor alt takım içi vs sadece dedi dış kısmı göze almamak lazım yanık var hasar kaydı yok asla klima vs sorun yok devirdaim kayış degişmiş tüpsüz hepsinin belgeleri var. Servis bakımlı ikinci arac olarak düşünüyoruz o tanıklar canımı sıktı kaplatsan iz kalacak boyatsan yazık araba almak çok zor gercek

İnan Çınar yazdı:

Rolanti  takılması

Kapı Döşemeleri 

Havalandırma menfezleri

Şoför tarafı  - ön yolcu tarafı  ve bagajdan su alma 

Tavan çıtaları

bunlar aklıma gelen kronik sorunları. Alırken dikkat etmenizi  tavsiye ettiklerim.

1.25 olanı 75 bg olup bahsedilen  araç 1.4 ve 90 bg. Kısa şanzıman oranı  ile ilk 3 viteste  şaşırtıcı performans  sergiler.

1.6 araçlara kafa tutar  ışıklarda. 

Bu arada 20 yaşında bir araçta tavanda güneş yanığı gayet normal.

Benim 20 yılda kafamda  saç kalmadı.  Tavanı olsun yeter. Boyatirsiniz.

Çok sagolun kapı döşemelerde biraz sıkıntı var çürük su alma olayı yok kronik klima sagdan su veriyormuş onuda yaptırdı sahibi usta baktı çok güzel dedi ama boyası az kusur lu tavan kaputta var. Hayatım da araca folyo kaplatmadım çok 206 baktım çok sorun duydum aslında araba bizüm gibi birşey devir işlemi kaldı kararsızım bu konuda birde titizim hata boya olmayacak kasa çok düzgün tek sıkıntı boya kapılarda deri kaplanır cam açma yerleri soyuk galiba bu kapı döşemeler süngerimsi heralde bulmakta zor ama kapı döşemeler o şekil olmasına ragmen gine tertemiz kronik sorunlarını bende duydum 

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

Kardeşim boyatmak istemiyorum titiz oldugum için şuanki aracımda hatasız allah herkese nasip etsin 27 bün belki 26 düşürürüm ama işte aslında çok iyi kaplayanlar var. Bilsem güzel olacak iz kalmayacak altta zararı olmuycak

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Size boya parası  bile bırakmış Satıcı. 

Değişenli muadili  30 küsur. Eski kasa clio parasına valla.

Vazgeçerseniz  talibi  var. 

Bu arada 206 ile kıyas fiestaya hakaret olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut
Çağlar Bayur yazdı:

verniğe bakıp 27 bini de beğenmedi iseniz oldukça titiz olmalısınız

Çok titizim en ufak hata göz0ne batar mesela kapı döşemede olan vida fark ettim ilk moraksiz oldum satıxicıda üzüldü tabiki almayacak diye tüm bakımları yazılı şekilde var defter kitap neyapışdı ne edildi aracı usta sürdü baktı 10 numara dedi 160 basmış banamaaın demiypr alt takım kusursuz üfleme yag yakma yok içine diyecek lafım yok kapı döşemeler kaplanır ayrı konu tavanda kaputta yanık var gine exper olacak hertürlüde bunu bana önerdiler bunlara takdım arkadaşlar vilne rengi çok güzelde ama yok tek motor klima vs kusursuz tüp yok otjinal km asla oynanmamış işte alıp boyatmaya yazık ya alıp kaplatacam yada bilmiyorummöyle duracak

Yorum bağlantısı
Faik Hilmi Bulut

Folyo kaplatsam vinil diyorlar iz yapmıyomuş dogru mu kapöayan kaplatan var mı acaba 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Faik Hilmi Bulut yazdı:

Kardeşim boyatmak istemiyorum titiz oldugum için şuanki aracımda hatasız allah herkese nasip etsin 27 bün belki 26 düşürürüm ama işte aslında çok iyi kaplayanlar var. Bilsem güzel olacak iz kalmayacak altta zararı olmuycak

Ters olmuş sanki biraz, titiz iseniz boyatmanız gerekmez mi? Tertemiz binersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...