İçeriğe Yönlendir

Ağaç Oyma

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin
Kaşık yapacaksan Şimşir kullan makbulü odur 
Makbul olanı da elde etmek zor abi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Fatih Evcin yazdı:

Makbul olanı da elde etmek zor abi :)

Hemen pes etme biraz araştır zor olanı başarmak daha zevkli 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Vaay iyi gidiyorsun Fatih.
Teşekkür ederim abi, ağaç bulmakta biraz sıkıntı yaşıyorum, bakalım pazartesi bu sorunu da asacağım inşallah.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hüseyin Maviş yazdı:

Fatih bey sizin işinize yarar belki.

Şaheser. Mesleğin zirvesi galiba. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Fatih Evcin yazdı:

Çam dan yapma dediler ama dinlemedim, paletten kestigim bir parçadan ilk ürünü meydana getirdim. Çok aşırı amatör olsa da, evde tuz vs. İşi görecek iç işleri bakanlığı onayladı. Zımpara vs . Bir kaç işlemi kaldı. default_smile.png 350819836aa21f02144ca6483818017c.jpg

hayal edilenler bugatti... .D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Bu da benim önceden başlayıp bitiremediğim teknem 

f3ee998f70645fc4562ff3e0eb74fdef.jpgfbd07192940923660fe33cec1e1cb88c.jpg416270c5faed966abb1843647afb0b2c.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
hayal edilenler bugatti... .D

Kesinlikle öyle bir hayalimiz yok olsa olsa bardak olur. Ama sevdiğim bir laf vardır ; yol göstermiyorsan yoldan çekil default_wink.gif

Bu da benim önceden başlayıp bitiremediğim teknem 

Bence baya yol almışsın abi gayette güzel, bir Bugatti olmasa da küçük bir balıkçı teknesi olacak gibi :) bence fırsat buldukça devam et.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Fatih Evcin yazdı:

Bence baya yol almışsın abi gayette güzel, bir Bugatti olmasa da küçük bir balıkçı teknesi olacak gibi default_smile.png bence fırsat buldukça devam et.

Bu gün aklıma geldi aldım elime yelken direklerini taktım 3c16c6f710395c221e672b0f6fc17461.jpg

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Alabora olur bu.

Karada bişey olmaz suya indirmeyi düşünmüyorum 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yelken direği ters takılmamış mı? Dikme buruna yakın yada ortada olur, bunda arkaya yakın olmuş?

Fatih Evcin yazdı:

İlk kaşığım tamamlandı sayılır, zımparalamayi biraz hızlı geçtim :) yarın ıhlamur a başlıyorummm.

Zımpara öncesinde gözüme pek güzel gelmemişti ama bitmiş hali çok güzel olmuş Fatih, eline sağlık. Yeni modellere devam et elin alışsın iyice.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Cem Işık yazdı:

Yelken direği ters takılmamış mı? Dikme buruna yakın yada ortada olur, bunda arkaya yakın olmuş?

Zımpara öncesinde gözüme pek güzel gelmemişti ama bitmiş hali çok güzel olmuş Fatih, eline sağlık. Yeni modellere devam et elin alışsın iyice.. 

Yok yok terslik yok yelken direği aynı zamanda makara olacak gırgır için balıkçı teknesi için 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

İlk kaşığım tamamlandı sayılır, zımparalamayi biraz hızlı geçtim :) yarın ıhlamur a başlıyorummm.1c5bfa4de343ab327597ae07bb6850ca.jpg31ca7d83881b00d3114d1d742b809663.jpg

Bence çok iyi olmuş valla

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bence çok iyi olmuş valla

Zeytin yağında beklettikten sonra evde , çay kaşığı olarak görevine başladı :) ( kuru çayı demliğe alırken kullanılan) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

Zeytin yağında beklettikten sonra evde , çay kaşığı olarak görevine başladı :) ( kuru çayı demliğe alırken kullanılan) 

Güle güle kullan abi. Sana bir mesaj gönderdim farketmedin heralde abi bi bakıver işine yarayabilir belki attıklarım

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Fatih Evcin

Uzun zamandan beri elimde sürüklenen kaşığım bitti sayılır ince zımparası kaldı sadece.:) 

d325ec1ec7968da57644e89fcca7cdca.jpg

5eacf713e7bf989b5c5109c575cd5225.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Fatih Evcin yazdı:

Uzun zamandan beri elimde sürüklenen kaşığım bitti sayılır ince zımparası kaldı sadece.:) 

d325ec1ec7968da57644e89fcca7cdca.jpg

5eacf713e7bf989b5c5109c575cd5225.jpg

Akla gelen;  bulgur pilavı 👏 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Kaşığın içi güzel olmuş abi tebrikler. Ama sap kısmı biraz asimetrik gibi duruyor. Bilerek mi yaptın? Ellerine sağlık

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Kaşığın içi güzel olmuş abi tebrikler. Ama sap kısmı biraz asimetrik gibi duruyor. Bilerek mi yaptın? Ellerine sağlık

Sap kısmına daha işlem yapmadım sadece bir tur zımpara attım. Biraz daha inceltip bir delik açacağım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Evcin
Hani delik nerde? [emoji1]

Delik olması şart değil, arkasını tek çatal olarak kullanacağım :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Fatih Evcin yazdı:

Delik olması şart değil, arkasını tek çatal olarak kullanacağım :)

Galiba ben de başlayacağım 😄😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...