İçeriğe Yönlendir

Sadece Maavi 🧿

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Tefal Actifry, Fakir Hausgeräte, Wir Lieben Autos, Motion Emotion, Life in Automobiles (yaşanacak otomobiller anlayın), Wunderbar vs vs. Al sana yabancı kaynak emoji3.png

bide das auto var piliiiz 😉

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1885: Yüksek basınçlı havayı silindire göndermek

1925: egzoz gazı ile turboşarj icadı

var var, o var bende. ama klima da elektrikli. Kibar nazik centilmen [emoji4] 

Şu elektrikli klima kompresörü nedir görelim bir ara
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

Şu elektrikli klima kompresörü nedir görelim bir ara

Abi sadece sana gösteririm. Kayışlı kaba adamlarla muhattap olmak istemiyorum 🙈

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Abi sadece sana gösteririm. Kayışlı kaba adamlarla muhattap olmak istemiyorum 🙈

Trabzon'a giderken Osmancık ta TEDES e giresice.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çok sert beddua oldu ama
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Orada tedes e girmemek için mutlaka trafik olması lazım. Yoksa yakıt artı ceza şeklinde yola çıkmadan bütçe yapmak lazim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çok sert beddua oldu ama
Çok kibar bir beddua oldu bizim gibi kaba kayışlı adamdan [emoji3]
Orada tedes e girmemek için mutlaka trafik olması lazım. Yoksa yakıt artı ceza şeklinde yola çıkmadan bütçe yapmak lazim.
Yok yahu o kadarda değil 70 e uy yeter [emoji3] Gerede den Trabzon a kadar her yerde TEDES var.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

10 senedir giderim. 5 senedir gece gidiyorum. Niye takılmadım buna hiç. Hem de geceleri osmancık’tan 4-5’te geçiyorum. 110-120 altına pek inmem o saatlerde. 

bunda eds uyarı levhası yok mu?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
10 senedir giderim. 5 senedir gece gidiyorum. Niye takılmadım buna hiç. Hem de geceleri osmancık’tan 4-5’te geçiyorum. 110-120 altına pek inmem o saatlerde. 

bunda eds uyarı levhası yok mu?
Var hiç mi görmedin yahu?
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Yok yahu o kadarda değil 70 e uy yeter [emoji3] Gerede den Trabzon a kadar her yerde TEDES var.
Valla en son orada 50 km sınır vardı. Bir kamyon beniz 70veya 80 Le geçti ve havai fişek gösterisi başladı. Belki şimdi 70 olmuştur.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Valla en son orada 50 km sınır vardı. Bir kamyon beniz 70veya 80 Le geçti ve havai fişek gösterisi başladı. Belki şimdi 70 olmuştur.
Yok yahu 50 değil. Kendi memleketim biliyorum. Giriş ve çıkışlar 82 iç kisimlar 70. İlk çıktığı zamanlar 50 idi yanlış hatırlamıyorsam 1 sene sonra değişti.
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Yok yahu 50 değil. Kendi memleketim biliyorum. Giriş ve çıkışlar 82 iç kisimlar 70. İlk çıktığı zamanlar 50 idi yanlış hatırlamıyorsam 1 sene sonra değişti.

Bahsettiğim olay tabi 2018 de idi. Çok pahalı bir yıl olmuştu. Özellikle ordu da.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bahsettiğim olay tabi 2018 de idi. Çok pahalı bir yıl olmuştu. Özellikle ordu da.
Ben 2016 Ordu magduruyum 6 ceza [emoji3]. 5 tanesi mahkeme kararı ile iptal.
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Metin Akbal yazdı:

Ben 2016 Ordu magduruyum 6 ceza emoji3.png. 5 tanesi mahkeme kararı ile iptal.

Çok manidar bir günde 16 temmuz 2016 o yolu kullanarak Giresundan Düzceye geldim hayatımda ilk defa eds tabelalarına harfiyen uydum ceza yemedim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Çok manidar bir günde 16 temmuz 2016 o yolu kullanarak Giresundan Düzceye geldim hayatımda ilk defa eds tabelalarına harfiyen uydum ceza yemedim.
Pardon 2015 idi. Kurban Bayramı'ndan dönüyordum Ekim ayı idi. Hiçbirsey yoktu. Aralık ayında cenazeye gittim o zaman yedimdi [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Eds uyarı tabelası olmadan kamera cezası gelemez ki. Ben iki şeye dikkat ediyorum. Eds uyarı levhası, bir de yolun sağına soluna yere koyulmuş üçgen içindeki radar yazısı uyarısı

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Alpay Sumer

İlk arabayı aldıgım gün görmuştüm daha da naptiysam cıkmamıstı..dün sisli havada cıktı. 

IMG_20211231_222049.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Göz görmeyince gönül kahve istiyor demekki.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kahve fiyatlarından haberi yok tabi :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Coralla da da aralıksız 4 saat sürüş veya motor kapatmadan 6 saat sürüş olunca bu uyarıyı veriyor.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mert Yeldan yazdı:

Ben her uzun yolda görüyorum 4 saatte bir

Ben niye goremiyorum 😂 aksam 7 den sabah 7 ye aralıksız (benzin wc haric) gidiyorum demiyor 😂

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Alman disiplini. Durma devam et diyor. Fransızlar rahat azizim. Kahve içmeden yapamıyorlar :) 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Alpay Sumer yazdı:

Ben niye goremiyorum 😂 aksam 7 den sabah 7 ye aralıksız (benzin wc haric) gidiyorum demiyor 😂

bende insanlık var ondan heralde 😂😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...