İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Arıyorum Yardımcı Olur musunuz ?

Ömer Yürekli

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Mais Jannataliyev yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Bende 100-150 tl bandında babam için araç içi kamera arıyorum. Ekranlı olması şart. 2 takım alınacak. Ön ve arka kameralı önceliğimdir.  Sadece sürüş esnasında kullanılacak ve çakmaklığa takılacak. Aracı stop edince çalışmasına gerek yok. Yurtdışına gidecek. Bu fiyatlara alabileceğim en iyi kamera nelerdir acaba? 

https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/piranha-arac-ici-yol-kayit-kamerasi/

berlingoı da takılı. arka kamera bozuk çalışmıyor ama kendisi fena değil iş görür.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:
Mais Jannataliyev yazdı:

Vantuzlu olanlar çok titreşimli olur. Aynı markadan işyerinde bir arkadaş aldı senesi dolmadan iptal. Pilli yerine kapasitörlü kamera bak derim. 2. el falan.

Abi 2.el bu gibi ürünlerde pek sağlamlığına güvenim yok. Bir de zaman kısıtlı.

Dogan Arsiray yazdı:

https://www.a101.com.tr/oto-bahce-yapi/piranha-arac-ici-yol-kayit-kamerasi/

berlingoı da takılı. arka kamera bozuk çalışmıyor ama kendisi fena değil iş görür.

Bunu bilmiyorum ama ben de buna benzer başka marka var. Gözünü almasın diye sürekli elle tuştan kapatman lazım ekranı. Biraz sinirbozucu.

Şöyle bir kamera geliyormuş a101 e. Galiba onu alacağım gibi. 199 tl ye olanı.

https://hizliresim.com/j4CuAd

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Olgu Erhan yazdı:

DdPai

https://bit.ly/3gkDEG8

Çok iyi makine, 430 liraya geliyor.

Kapasitör,
Gps,
2K

Efsane marka. !!!

Sipariş geçemeyene sipariş geçebilirim. Facebooktan yazabilirsiniz sevgili arkadaşlar.

Ayrıca Email adresim :
Email : olguerhan@yahoo.com

Facebook
https://www.facebook.com/OlguErhan

Olgu bu adas ı destekliyor mu? 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Dogan Arsiray yazdı:

ışığı kapanıyor bendekinin 3 dk içinde.

Evet doğru benimkide kapanıyor ama gece çok gözümü alıyor hemen kendim kapatıyorum beklemiyorum bile.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Olgu bu adas ı destekliyor mu? 

Adas dandik bi olay. Lüx araçlarda iyi çalışıyor sadece kameralarda cacık.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

sürüşden gectik artık park yerinde çarpmalarından dolayı bende bu gün aldım 24 saat kayıt yapacak şekilde ufak tefek sürtmeleri gectim gecen hafta ön tamponun ayaklarını yerinden cıkaracak derece de vurmuş ön ızgara köse ayagı da kırılmış artık önlem amaclı aldım 128 gb ile bakalım nasıl olacak

https://www.ebay.de/itm/TOGUARD-3-FHD-1080P-Dash-Cam-Dual-Lens-Autokamera-Video-Recorder-DVR-Camera-DE/312642877450

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihat Küçükay

Kamera gümrüğe gelmiş, bakalım bize ne zaman gönderilecek? 74331be48ef466b1d9be2a1588969861.jpg

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Kamera gümrüğe gelmiş, bakalım bize ne zaman gönderilecek? 74331be48ef466b1d9be2a1588969861.jpg
Bizde de durum aynı. Aynı gemiyle geldiler galiba [emoji51]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Flood olacak ama vergi olarak sadece bunu mu ödeyeceğiz yoksa başka ücret çıkar mı. Biraz az geldi gözüme [emoji16]26d0553df0d5c2c5ba7ba047ca37a90f.jpg

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Bizde de durum aynı. Aynı gemiyle geldiler galiba [emoji51]
Bölgedeki ana dağıtım merkezine geldi. En az 10 gün bekleriz şimdi [emoji27]596b163b74aa00ae5837731a7a4dd826.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Kamera geldi, 17 lira vergi ödedim. Her şeyi tamam. Hatta sigorta bağlantısı için her cins sigorta için aparat da gelmiş. Çin sen çok yaşa [emoji40][emoji51]
@Olgu Erhan teşekkürler bilgilendirme için

(ürün 10$ üzerinden gönderilmiş) 01e69a64fe9de0ac835dfc6896e2f952.jpg47e557b16c299d7e169a5aa366edbe58.jpg93af367155d89c63ebf93fdfae7bd55a.jpg460a42336079a7806e89a7661b672769.jpg

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Yurdaer Elay yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :nazar: 

teşekkürler Yurdaer Bey 👍

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Haluk Şentürk yazdı:

Kamera geldi, 17 lira vergi ödedim. Her şeyi tamam. Hatta sigorta bağlantısı için her cins sigorta için aparat da gelmiş. Çin sen çok yaşa emoji40.pngemoji51.png
@Olgu Erhan teşekkürler bilgilendirme için

(ürün 10$ üzerinden gönderilmiş) 01e69a64fe9de0ac835dfc6896e2f952.jpg47e557b16c299d7e169a5aa366edbe58.jpg93af367155d89c63ebf93fdfae7bd55a.jpg460a42336079a7806e89a7661b672769.jpg

Benim kameramda geldi. Dediğiniz gibi aynı uçakta geldiler herhalde 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Cihat Küçükay yazdı:

Benim kameramda geldi. Dediğiniz gibi aynı uçakta geldiler herhalde 😁

hayırlı olsun ,arabada montaj yapmadan az bi şey denedim. uygulaması güzel gibi.perşembe öğleden sonra derslerim bitince montaj yaparım ,ama park montajı konusunda elektrikçiye giderim gibi görünüyor.kontak kapalı ve açıkken elektrik alan iki tane sigorta bulmam lazım.bende ölçü aleti falan yok.bakalım nasıl olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
hayırlı olsun ,arabada montaj yapmadan az bi şey denedim. uygulaması güzel gibi.perşembe öğleden sonra derslerim bitince montaj yaparım ,ama park montajı konusunda elektrikçiye giderim gibi görünüyor.kontak kapalı ve açıkken elektrik alan iki tane sigorta bulmam lazım.bende ölçü aleti falan yok.bakalım nasıl olacak.
Ölçü aletine gerek yok t10 ampulle bile bulunur. Kablo duy lazım sadece.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Metin Akbal yazdı:
Haluk Şentürk yazdı:

Ölçü aletine gerek yok t10 ampulle bile bulunur. Kablo duy lazım sadece.

teşekkürler. t10 ampul var.kabloları iki ucuna bantla sabitleyip bir ucunu şaseye diğer ucunu sigortaya değdirsek olur mu (yani duysuz) artı eksi var mıdır.sigortaya zarar verir miyiz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
teşekkürler. t10 ampul var.kabloları iki ucuna bantla sabitleyip bir ucunu şaseye diğer ucunu sigortaya değdirsek olur mu (yani duysuz) artı eksi var mıdır.sigortaya zarar verir miyiz 
Duy olursa daha sağlıklı olur olmazsa da şase yapmaması için gerekli yalıtım yapılmalı. Gerisi aynen değdirerek bulunur. Sigortaya zarar vermez. Şunu yapan bile var ince uzun çiviye ampulün bir ucunu sabitleyip diğer tarafına da kablo çekip şasiye bağlayarak kontrol kalemi olarak kullananlar mevcut :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Metin Akbal yazdı:

Duy olursa daha sağlıklı olur olmazsa da şase yapmaması için gerekli yalıtım yapılmalı. Gerisi aynen değdirerek bulunur. Sigortaya zarar vermez. Şunu yapan bile var ince uzun çiviye ampulün bir ucunu sabitleyip diğer tarafına da kablo çekip şasiye bağlayarak kontrol kalemi olarak kullananlar mevcut :)

teşekkürler Metin Hocam. oto elektriği hiç anlamadığım mevzudur. ev elektriği gibi değil. yakarız bir yerleri diye korkuyoruz işte 😉 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
teşekkürler Metin Hocam. oto elektriği hiç anlamadığım mevzudur. ev elektriği gibi değil. yakarız bir yerleri diye korkuyoruz işte [emoji6] 
Bişey olmaz [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ne alırsanız alın ama wi-fi li alın. 64 GB kartı kaybettim cebimde 😁

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Olgu Erhan
Zafer Oflu

Ben daha önce geri görüş kameralı bir model kullandım ancak ön kameraya çekilen kablo radyo yayınını (özellikle uzun yolda) bozuyordu. Çünkü benım araçta radyo anteni ön tarafta. Bunu yapmayan bir model var mı tavsiye edebileceğiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...