İçeriğe Yönlendir

Kayseri Oto Ekspertiz Fİrması Tavsiye

Rıdvan Ergün

Recommended Posts

Rıdvan Ergün

Merhaba. 

Bir arkadaşım için Kayseri'den bir Chevrlet Captiva alma durumumuz var. Biz gitmeden satıcı bizim yönlendireceğimiz firmada ekspertiz yaptırıp raporunu gönderebileceğini söyledi.

BU şekilde güvenebileceğim kurumsal ciddi bir firma tavsiye edebilecek Kayseri'li arkadaşımız var mı?

Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tanıdık yer var. Onlar da bir tanıdığa captiva arıyorlar, tesadüf oldu. İsterseniz bilgi veririm.

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Kayserili değilim ama arabamı orda sattım ve yenisini oradan aldım. Sanayide pilot garage var oradan yaptırdı satarken alıcı kişi. Aldığım araç da oradan yapıldı. Yeri yeni sanayide Mercedes e yakın kadir Has stadyumu arkasında kalıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Argincik tepe ışıkarda gezenoto expertiz var tavsiye edrrim youtubede videolarida var 👍

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Rıdvan Ergün yazdı:

Merhaba. 

Bir arkadaşım için Kayseri'den bir Chevrlet Captiva alma durumumuz var. Biz gitmeden satıcı bizim yönlendireceğimiz firmada ekspertiz yaptırıp raporunu gönderebileceğini söyledi.

BU şekilde güvenebileceğim kurumsal ciddi bir firma tavsiye edebilecek Kayseri'li arkadaşımız var mı?

Teşekkür ederim 

Rıdvan Bey, captiva işi ne oldu acaba. Galericiler sitesinde Dr. Oto Ekspertiz'de tanıdık var, yönlendirebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)
Mahmut Yıldız yazdı:

Rıdvan Bey, captiva işi ne oldu acaba. Galericiler sitesinde Dr. Oto Ekspertiz'de tanıdık var, yönlendirebilirim.

İlginize teşekkür ederim.

Satıcı ile görüştük, yarın ekspertiz yaptırmak kaydıyla şu fiyata  aldık geliyoruz  dedik ve okeyleştik.

İki saat sonra başkasına sattı.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
İlginize teşekkür ederim.
Satıcı ile görüştük, yarın ekspertiz yaptırmak kaydıyla şu fiyata  aldık geliyoruz  dedik ve okeyleştik.
İki saat sonra başkasına sattı.

Bence hakkınızda hayırlı olmuş. Böylelerinin sözüne güvenilmediği gibi, sattığı şey de hayır getirmeyebilirdi. Siz inşallah en kısa zamanda sizin için en uygun, en hayırlı aracı bulursunuz.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Rıdvan Ergün
Mahmut Yıldız yazdı:

Mahmut Bey. Taa ne zaman yazdığım mesajdaki alışveriş olmadı. Ama şimde yeni bir alışveriş ihtimali var. Volvo V40 iin ekspertiz gerekiyor. Daha önce yazdığınız bu yere yönlendirebilir miziniz?

Ya da Kayseri'de güvenilir bir firma tavsiye edecek olan???

Ben gitmeyeceğim.

Aracı götürecekler. Ben ödemesini yapacağım, raporunu gönderecekler.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Rıdvan Ergün yazdı:

Mahmut Bey. Taa ne zaman yazdığım mesajdaki alışveriş olmadı. Ama şimde yeni bir alışveriş ihtimali var. Volvo V40 iin ekspertiz gerekiyor. Daha önce yazdığınız bu yere yönlendirebilir miziniz?

Ya da Kayseri'de güvenilir bir firma tavsiye edecek olan???

Ben gitmeyeceğim.

Aracı götürecekler. Ben ödemesini yapacağım, raporunu gönderecekler.

Rıdvan Bey, bacanağım çalışıyor orada. yine gidebilirsiniz. Daha önce Volvo serviste de çalışmıştı. Ancak bacanak der ki, raporda ne istiyor. Bu şekilde başkası getirip baktırdığında genelde değişen-boya bakıp gönderiyorlar. Ama siz raporda ne istediğinizi (değişen, boya, km, hava yastığı...) söylerseniz ona göre bakarız diyor. Tabi rapor fiyatı da bakılan yere göre.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...