İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat | Danışma

Furkan Sumer

Recommended Posts

Furkan Sumer

250 ₺'ye kadar akilli kol saati ariyorum. Telefon gorusmesi saglayabilecegim, mesaj okuyup yanitlayabilecegim bi urun istiyorum acikcasi.. T500 modeli alinir mi ya da alternatif ne olabilir? 

D6fa4K.jpg

PVXBwx.jpg

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Furkan Sumer yazdı:

250 ₺'ye kadar akilli kol saati ariyorum. Telefon gorusmesi saglayabilecegim, mesaj okuyup yanitlayabilecegim bi urun istiyorum acikcasi.. T500 modeli alinir mi ya da alternatif ne olabilir? 

O fiyata dediklerinizi yapan modeli yok. Mesajları sadece okursunuz. İstediklerinizin olması için bütçenizin yükselmesi lazım.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut
(düzenlendi)

Vestelin yeni çıkan bir saati var. Telefon gorusmesi hariç diger tum ozellikler var. İnceleyin isterseniz kasa olarakta çok saglam. Keserle bile kırılmadı çizilmedi. 

https://www.vestel.com.tr/akilli-saat?gclid=CjwKCAjw_qb3BRAVEiwAvwq6VrQPux0TsUJAf24Uue5CCNPDyPgBOrAFUTTT35XK18B8FSUIK_NpuBoCRzoQAvD_BwE

tarihinde Onur Bulut tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut
Servet Aydın yazdı:

Konuşma var mı onda

Abi hocamın bahsettigi 350-400 bandındaki amazfit ise ondada konusma yok. Sadece gelen aramaları gorup mesgule atma falan var.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Konuşma var mı onda
Hiçbirisinde yok diye biliyorum. Bende gtr modeli var. Spor modları, nabız ölçümü, GPS gibi özellikleri var.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Konuşma var mı onda

konuşma yok tabi. Niçin konuşacaksınız? ..merkez ...tamam...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bu tarz bir saat bakmanız lazım
[TRY1,034.86 39% OFF][Görüntülü Çağrı] Zeblaze THOR 5 Çift Yonga Seti Küresel Bantlar 800 w Ön bakan Kamera 2G + 16G Destek WIFI GPS 1.39 inç AMOLED Ekran 4G LTE Seyretmek Telefon Smart Wearable Device from Consumer Electronics on banggood.com
https://banggood.app.link/uu8tsoaFo7

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Yorumlariniz icin tesekkur ederim. ilk attigim T500'de konusma ozelligi var (mesaj goruntuleme var; yanitlama yok). En cokta o yuzden almak istedim. Normal fiyati 300 kusur, babalar gunu icin indirimde sanirim.

Samsung'un akilli saatini takip eden birine sordugumda ben olsam bu cihazi alirdim, pek bi farki yok gibi dedi.

ali'ye ve benzeri sitelere hic bakmadim. mart ayinin basinda bi kulaklik siparis ettim hâlâ gelmedi.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Yorumlariniz icin tesekkur ederim. ilk attigim T500'de konusma ozelligi var (mesaj goruntuleme var; yanitlama yok). En cokta o yuzden almak istedim. Normal fiyati 300 kusur, babalar gunu icin indirimde sanirim.

Samsung'un akilli saatini takip eden birine sordugumda ben olsam bu cihazi alirdim, pek bi farki yok gibi dedi.

ali'ye ve benzeri sitelere hic bakmadim. mart ayinin basinda bi kulaklik siparis ettim hâlâ gelmedi.. 

O model çinden çıkma, parasını verene markasını bastırtan bir model. Size aşağıdaki gibi saatler tavsiye ediyorum. Alide aynı sorun devam ediyor ama banggood, gearbest sitelerinden daha çabuk alabilirsiniz.

Huawei Watch GT2 Sport Akıllı Saat 46mm- Siyah (Huawei TR Garantili) https://www.amazon.com.tr/dp/B07YP3PWNF/ref=cm_sw_r_other_apa_i_N.L6EbCDP76J5

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Gear 2 modelini test etmistim ilk ciktigi zamanlarda, fiyati duser diye beklerken Gear 3 frontier vs cikti pesinden.. 

Ilk mesajda bahsi gecen 170mah bataryasi olan cihazin arayuzu ve govdesi apple'in replikasi. Tanitim videolarini izledigimde menusu cok fazla kasildi, sogudum acikcasi..

Onun yerine 400mah'lik AngelEye W8 ve W9 modelini hosuma gitti. Sadece batarya kalitesi, omru sikintili olabilir..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Konuşma derken Bluetooth üzerinde isteniyor olarak anladım ben konu sahibinin verdiği T500 örneğinden giderek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

bahsettigim urunlerden vazgecip apple watch urunlerine yoneldim. butceyi biraz daha arttirip (sifir ya da ikinci el) eli yuzu duzgun 2 cihaz almayi dusunuyorum..

ancak bu cihazin biraz cahiliyim. android tel ile kullanabilir miyim pek bi bilgim yok acikcasi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
bahsettigim urunlerden vazgecip apple watch urunlerine yoneldim. butceyi biraz daha arttirip (sifir ya da ikinci el) eli yuzu duzgun 2 cihaz almayi dusunuyorum..

ancak bu cihazin biraz cahiliyim. android tel ile kullanabilir miyim pek bi bilgim yok acikcasi

Hayır çalışmaz. Sadece iPhone ile çalışıyor. O kadar yükselecekseniz Samsung, Huawei gibi seçenekleri gözden geçirin derim. Daha ucuz ve Android uyumlu olur.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Samsung gear s3 frontier. 2 yıldır kullanıyorum. Konuşma, mesajlaşma, telefon kamerasına bağlanma hepsi mevcut. Tavsiye ederim. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Furkan Sumer

nvSS2C.jpg

5NJ66G.jpg

Ali'den gt08 modelini aldim. 10 gunden daha az bir surede geldi. Batarya ve hoparlor sikintili cikti. Onun disinda kullanisliydi, is goruyordu. Hafifligi ve boyutundan memnun kaldim. Mesaj gonderip, alabiliyordum, numara cevirebiliyordum ancak karsidaki kisinin sesini alamiyordum. 

Saticiyla iyi bir diyalog sonucunda sikintilarindan bahsettim, yeni bir urunu -kontrol ettirip, ucretsiz- sekilde aldim, bekliyoruz..

Artilar: Boyutlar, BT veya SIM uzerinden sesli gorusme, ses kalitesi, mesajlasma, arama kaydina, rehbere erisim, ses profilleri, muzik calar, ses kaydedici, kamera, degisken saat ekrani, Turkce dil destegi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Furkan Sumer

- iwo w46

- M5

telefon gorusmesi yapilabilir, alinasi saat/bileklik arasinda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Zeblaze thor, Huawei watch gt 2 serilerini inceleyin. Söylediğiniz saatler hep sorunlu çıkabilen modeller..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...