İçeriğe Yönlendir

Araç Değeri

Yıldıray Saka

Recommended Posts

Yıldıray Saka

Merhaba, aracımın piyasa değeri 70-80 bin lira arasında değişiyor, aracımı aldığımda sübapları yetkili serviste lpgye dayanıklı olması için çelik sübap olarak değiştirildi, bu işlem aslında satın alacak kişi için avantaj oluşturuyor uzun vade binilmesi için ama bir yandan da motor işlem gördü diye araç değerinin düştüğü de söyleniyor, aracım 2012 model düz vites 103000 kmde.Bu işlem aracımın değerini düşürdü mü, yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Satarken söylersiniz, bir dezavantaj oluşturmaz. Değişmesi iyi olmuş. Bizim milletimiz kaportaya bakar, boyası olmasın , motor çalışmada da olur. 😁

• Beğen 3
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Düzgün yapıldıysa ne mahsuru olacak ki? Aksine daha iyi bir durum bu. 2. el LPG li araç alacak olsam baktıracağım ilk şey kompresyon testi olur. Subapların durumu mühim. Yeni yapılmışsa ne ala der alırım. İlk aracım focus 1 di. Alırken bilmiyordum tabi anlamıyordum. 2 bin km sonra subap yaptırmak zorunda kaldım. Yapıldıktan sonra kullandım bu araba benim mi demiştim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yıldıray Saka yazdı:

Merhaba, aracımın piyasa değeri 70-80 bin lira arasında değişiyor, aracımı aldığımda sübapları yetkili serviste lpgye dayanıklı olması için çelik sübap olarak değiştirildi, bu işlem aslında satın alacak kişi için avantaj oluşturuyor uzun vade binilmesi için ama bir yandan da motor işlem gördü diye araç değerinin düştüğü de söyleniyor, aracım 2012 model düz vites 103000 kmde.Bu işlem aracımın değerini düşürdü mü, yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

yağmurda kalsa değeri düştü derler satın alırken... ota girse girmese değer düşürmek için yapılabiliecek dansözlüğün haddi hesabı yok piayasada. takılmayın böye saçma sapan duyumlara.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Çelik subaptan deger kaybı diyen kişinin araçta gözü var bence. Buji degişimi -7 bin subapsa -15 bin o zaman 😁

Yorum bağlantısı
Ozkan çoban

Cruze lerde meşhur olan bir sorundu bu bi ara cruze almaya çıktığımda hemen hemen bütün ilanlarda belirtmişlerdi çelik subaplı diye sizde bu tarz şeylere takılmadan belirtin bence.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

değer falan düşürmez. sıfır motor yapanlarda değerinde satıyor.

bizim milletimiz motor çalışmasda olur kaporta vuruk yamuk boya işlem hasar kaydı olmasın der.

siz detayını yazın alan kişi bilerek alır bakar yoluna geriye dönüp niye söylemedin demez. 

Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Aracınıza talip olanlar çingene pazarlığı yaparak kusur arayıp fiyat düşürmeye çalışacaklar. Motor açılır, gerekirse onarılır. Ben bunu bilerek aldım arabalarımı, çok şükür de ağır bir motor masrafım olmadı şimdiye kadar. Arabalarımı satarken de ilana her şeyi net yazdım, ilan fiyatımdaki pazarlık fiyatımın 1 TL altına da hiç vermedim. Kovaladığım talipler de olmadı değil. Siz aracınızdan eminseniz hiç canınızı sıkmayın. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ben mesela lpgsiz isterim, arz talep meselesi. Fiesta çok yakan bir araba değil, V6 falan olsa mecbur LPG'li alırdım.

Yorum bağlantısı
Muhammet Dede
(düzenlendi)

Hocam merhabalar, aynı aracın 2013 makyajlı kasası bende de mevcut. Olur da sorun çıkarsa bilgim olsun diyerekten soruyorum parça-işçilik toplam ne kadar ödediniz ?

tarihinde Muhammet Dede tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...