Eyüp Çetin

Yeni i20

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Yeni ortaya çıkan bir model olsa tamam güzelmiş derdim ama eski i20'ye göre güzel olmamış.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Evren Erakçora

Seat izleri var gibi.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sefa Çelik

Hyundai ve kia. Kendine özgün yüzü, kendine ait tasarım dili olmayan, birileri birşey tasarlasa da kopyalasak diye bakınan iki firma. Benim görüşüm bu yönde. Koreli olsam gurur duyardım, orası ayrı. 

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Bizim devrim ile aynı zamanda yola çıkan firmalar ve şuanki hallerine baktıkça...... ah ahh...

• Beğen 5

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın
Bizim devrim ile aynı zamanda yola çıkan firmalar ve şuanki hallerine baktıkça...... ah ahh...

Örümcek beyinlilerin faturası işte
  • Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Örümcek beyinlilerin faturası işte

Aman şimdi yanlış anlarlar. Örümcek felan demek  olmaz..

• Beğen 4

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Servet Aydın

Gelişimi bilimi ilimi engelleyen her zeka aynı kulvarda hocam

• Beğen 7

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Burak Tokcan

Ortaya karışık gibi geldi biraz. Video oynadıkça şuna da benziyor diye düşünüyorum. Jantları hoşuma gitti ama.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Yeter

İyi satar güzel olmuş. Tasarım olarak artık her araçta birbirine benzer noktalar görülebiliyor. Otomobil devlerine bakıyorsun hepsinde durum aynı. 

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ümit Türk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

devrim beni çok etkiliyor arkadaş ya. 

dokunuyor resmen. 

neden abi neden?

neyse isyan etmicem. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Cihaner Öztürk

Ortaya karışık diyecektim, benden önce denmiş.:)) kia ceedx çok özgün gelmişti bana. İsteseler yapıyorlar aslında. Uğraşmak istemiyor garantiye gidiyorlar. İyinin taklidi.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Evren Erakçora
Ortaya karışık diyecektim, benden önce denmiş.:)) kia ceedx çok özgün gelmişti bana. İsteseler yapıyorlar aslında. Uğraşmak istemiyor garantiye gidiyorlar. İyinin taklidi.
Kia premium markası gibi veya daha spor bir markası gibi Hyundai nin. Hyundai daha sıradan.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Emre Şimşek

Günümüz otomobillerinin yapısı:

Yuvarlar aerodinamik hatları keskin, sivri çizgilerle güzelleştirme çabası.

Mantıklı.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alpay Sumer

Yogun Trafikteydik onun oldugu serit  acilinca hizlica yanimdan gecti, detayli bakamadim ama Gayet guzel gorunuyordu..

Mesajı paylaş

Mesajın linki

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.